זקוק להמלצה על כ.מסך ס ב י ר - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על כ.מסך ס ב י ר

Klayhamn
 Share

Recommended Posts

ציטוט של yoavke

6800 עולה 430$  מגיע עם 16 גיגה וב 4K נותן ביצועים עדיפים ( ב FHD עדיף ה 7700)

איפה ראית 6800 במחיר הזה?

ה-7600 הוא גבולי אפילו בדיאבלו 4 (לפחות ב-1% LOWS, לא ב-AVG)

ציטוט של yoavke

מרוב מלל,  אני מתקשה למצוא את התשובה שלך לגבי השאלה באיזה רזולוציה אתה עובד.

באיזו רזולוציה אני משחק אתה מתכוון? בהכי גבוהה שבה אני מקבל ביצועים סבירים פלוס :)

עד היום לא התאמתי את הכרטיס לרזולוציה אלא את הרזולוציה לכרטיס. 

אני כמובן רוצה משהו חזק יותר מה-R7 270X שיש לי מ-2013 אבל אין לי רזולוציה ספציפית שאליה אני מכוון. נראה לי סביר לשאוף לכך ש-1440P יהיה שחיק עם הגדרות גבוהות של משחקים סבירים - וזה אומר כנראה לא שום דבר מהתובעניים ביותר.

בהנחה שאני שואף להוציא 1000 ש"ח, מוכן להוציא 1500 ש"ח, והגג העליון הוא כ-2000 ש"ח, השאלה היא כמה "מיץ" אני יכול להפיק (באופן שגם יכול להצדיק את עצמו). נניח בשביל 10% יותר ביצועים לא שווה לעלות מ-1500 ל-2000, אבל אתה טוען שזה לינארי ושאקבל גם 30% יותר ביצועים..

לי נראה שאפשר לעשות קפיצה יחסית משמעותית מ-7600 ל-6700XT בתוספת של כ-250 ש"ח בלבד.

השאלה היא האם יש קפיצה נוספת שאפשר לעשות, והאם ניתן להצדיק אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Klayhamn

1440P

מומלץ לעבוד ברזולוציה הטבעית של המסך ולרכוש כרטיס בהתאם .

עדיף לרכוש כרטיס בתקציב מתון ולהחליף עוד 5 שנים . 

אם ההבדל בין 7600 ל 6700XT הוא 250 ש"ח אז אין ספק שה 6700XT נותן תמורה עדיפה לכסף .

חשבתי שההבדל יותר גדול. אם מסתכלים על QHD אז

7600 עם זה 90 במינימום . 

6700XT עם זה 120 במינימום .

אם הכל עובד ויותר חשוב לך לתפור עסקה מעולה מאשר לסגור עניין כבר עכשיו , אתה יכול להעביר את הכרטיס הישן למחשב החדש ולרכוש כרטיס חדש ב BF, גם בארץ וגם בחול אתה יכול לצפות ל 20% הנחה. לא בטוח שזה יהיה על הכרטיס שעונה על הדרישות האסטטיות שלך . 

בשנים קודמות אני חושב שהיו בארץ מבצעים גם בסוכות , אני חושב שהמלאים של הדור הקודם די מתרוקנים בארץ.  מראש הם לא היו גדולים ( אני מדבר על בלבד ) 

לא רוצה לשבש לך שוב את הכיוון אבל אם אתה יכול לקבל 3060-12GB במחיר של 7600 , ה 3060 עדיף .

גם בגלל 12 גיגה וגם בגלל ביצועים נטו . 

https://www.amazon.com/MSI-GeForce-192-Bit-Graphics-Renewed/dp/B09FMSGHND/ref=sr_1_6?crid=1G1NPFKTKEJ5&keywords=3060+12gb&qid=1694409919&sprefix=3060+12g%2Caps%2C204&sr=8-6

ציטוט של Klayhamn

איפה ראית 6800 במחיר הזה?

דיברתי על 6800 ולא על 6800xt :

https://www.amazon.com/XFX-Speedster-SWFT319-Graphics-RX-68XLAQFD9/dp/B09KW68M2G

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - זה נכון שלא בוער לרכוש אותו (גם בגלל הכרטיס הקודם וגם בגלל שממילא אני עם מעבד K) 

תאורטית גם הייתי יכול לחכות עד שהמחיר של 7700XT ירד (ואין לי ספק שהוא ירד, כי הוא לא משתלם ביחס ל-7800XT) אבל זה יכול לקחת חודשים וצריך להתקדם בחיים :) 

הבעיה היא שלשניהם (ה-7800 וה-7700) יש דגמים שנראים מתאימים בול ליתר המחשב, של ספיר:

image.thumb.png.ba830a4eeb5c19b879a7888b141cf174.png

ושל אסוס:

image.thumb.png.3b671205911aa142b05ff8f9fe76c674.png

והבעיה היחידה היא שזה 1000 ש"ח נוספים...

ומילא זה - אלא שגם בלתי אפשר להשיג אותם כי הם SOLD OUT כל הזמן

*SIGH*

נערך על-ידי Klayhamn
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעצועים לילדים גדולים זה דבר יקר.

אם לא קנית השנה דוקאטי חדש ב 180,000 ולא החלפת לו סעפת פליטה לסעפת פליטה של טרמיניוני  בעוד 10,000 ש"ח זה כבר 190,000 ש"ח שחסכת השנה והנה , השתחררו לך 1000 שלח לכרטיס מסך שאתה רוצה.

או שתחלק את זה לכמה שנים הוא אמור להחזיק וכמה זה יוצא לכל שנה . או לכל חודש . ככה זה מקטין את ההוצאה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הסאגה הסתיימה, לקחתי את ה-7700XT PURE של ספיר ב-2470 ש"ח בארץ

מה שהכריע בסוף את הכף היא העובדה שבחנות ניתן לשלם ב-9 תשלומים ללא ריבית באשראי, מה שלכשלעצמו שווה לא מעט כסף בסביבת הריבית הנוכחית :)  והעובדה שכדי להגיע למה שמבחינתי הוא האופטימלי (6700 או 6750  של אסוס) הייתי צריך להתקרב באופן מסוכן לסף חוסר הרציונאליות (לגרד את ה-2000 ש"ח בשביל כרטיס שהוא ב-30% יותר חלש, ובשביל לחסוך 400-500 ש"ח).

על הדרך כמובן גם אותה אחריות מהוללת (אני צנצנת אם יצא לי להשתמש בה...) וגם STARFIELD חינם (לא חושב שאשחק בו ממש אבל נו שוין)

הייתה גם את החלופה של להמתין עד שהכרטיס יהפוך שוב זמין באמאזון / ביצהחדשה / וכו' - אבל בהינתן שהכל היה SOLD OUT בשבוע הראשון  - ואי אפשר לדעת מה יקרה בשבועות הקרובים - ובהתחשב בכך שכבר רכשתי בינתיים את BALDURS GATE 3 (ניסיתי לשחק על המאקבוק 2019 - לא מומלץ...)  - לחצתי על ההדק.

נערך על-ידי Klayhamn
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

זה לא  דיאבלו...  

זה לא כרטיס מסך ס-ב-י-ר .

תתחדש  , תהנה .

במקום להנות מהריבית 0 על 9 תשלומים ,תהנה מהריבית שאתה חוסך על הדוקאטי  . 

ראיתי את הביקורות הטובות על המשחק, הצצתי בכמה סטרימים והחלטתי שבא לי... לא שיחקתי RPG נורמלי מאז FALLOUT 2 :)

והכרטיס דווקא סביר, מה שלא סביר זה המחיר - אבל ההפרש הוא מאות שקלים כאמור.

לא הבנתי את הבדיחה על הדוקאטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...