חוות דעת על מסך מחשב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מסך מחשב

ariel007
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מסך מחשב "27. המסך ישמש במחשב ביתי - , , סרטונים ביוטיוב וכדומה, לא לגיימינג. 

חשבתי על המסך הזה, כולל מובנים. אשמח לדעת אם יש אותו למישהו ו/או אם הוא בחירה טובה לדעתכם.

תודה לעונים

מסך מחשב מקצועי Samsung F27T450FZM IPS 27 IPS צבע (ksp.co.il)

נערך על-ידי ariel007
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

תודה על התשובה.

יכול להיות שאלך על QHD, שעולה כמובן הרבה יותר אבל ישמש אותי הרבה שנים.

אני מחפש מסך עם רמקולים, יש לך המלצה?

מה הסיבה שאתה מחפש מסך עם רמקולים? האם יצא לך להתנסות עם מסך כזה?

האם אתה מחפש מסך סטטי או כזה שאפשר להזיז למעלה/למטה, לסובב אותו להיות אנכי במקום אופקי וכו'? יש לי מסך שמגיע עם רמקולים ואני גם יכול לומר שהתמונה בו יחסית איכותית (בהשוואה למסך אחר של סמסונג שיש לי) אבל המחיר בהתאם, הוא עולה 1000-1100 ש"ח עבור 24 אינץ' (קניתי בתקופה שהיו אז יצא לי קצת פחות). אם התשובה שלך חיובית בנוגע למה שרשמתי למעלה, אנסה למצוא את החשבונית ולראות אם קיים דגם של 27 אינץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

רמקולים במסך חוסכים מקום על השולחן, במקום הרמקולים הפשוטים שיש לי עכשיו לצד המסך הישן.

ראיתי מסך שנראה לא רע, יכול להיות שאקנה אותו.

המסך הזה, של אסוס

נראה לי הרמקולים שלו פחות טובים מהרמקולים במסך שהצעתי לך למעלה אבל בכללי נראה מסך מצוין וגם המחיר לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

רמקולים במסך חוסכים מקום על השולחן, במקום הרמקולים הפשוטים שיש לי עכשיו לצד המסך הישן.

ראיתי מסך שנראה לא רע, יכול להיות שאקנה אותו.

המסך הזה, של אסוס

האם יצא לך להתנסות איתם?

במקרה יש לי מסך של (לא זה שהבאת) ובמקרה גם אצלו הרמקולים הם 2Wx2. אני אומר כזה דבר:

א. העוצמה של הרמקולים מאוד נמוכה

ב. האיכות שלהם פחות טובה מרמקולים רגילים

יש לי לא יקרים (לא זוכר כמה עלו, אבל אני בספק שהשקעתי יותר מ-200-300 ש"ח) והם משמעותית טובים יותר מהרמקולים שמגיעים עם המסך.

דרך אגב, עם איזו יציאה אתה מתכוון לחבר את המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

דרך אגב, עם איזו יציאה אתה מתכוון לחבר את המסך?

אני אחבר אותו ב- כנראה

יש לי כרגע רגילים כמו שלך, אני יכול להשאיר אותם, אני כרגע עם מסך 22 אינץ' ופשוט עם 27 אינץ' יהיה יותר צפוף על השולחן עם הרמקולים משני הצדדים. המחשב נמצא בסלון ומחובר גם למערכת סטיריאו שהאיכות שלה מעולה. הרמקולים המובנים הם פשוט בשביל לשמש ליומיום. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

אני אחבר אותו ב-HDMI כנראה

יש לי כרגע רמקולים רגילים כמו שלך, אני יכול להשאיר אותם, אני כרגע עם מסך 22 אינץ' ופשוט עם 27 אינץ' יהיה יותר צפוף על השולחן עם הרמקולים משני הצדדים. המחשב נמצא בסלון ומחובר גם למערכת סטיריאו שהאיכות שלה מעולה. הרמקולים המובנים הם פשוט בשביל לשמש ליומיום. 

טוב, בדקתי, Asus VG249Q

אבל הגרסת 27 אינץ מגיעה עם רזולוציה של FHD בלבד.

בנוגע לרמקולים - הם לא משהו שאתה רוצה להשתמש בו ליום יום. זה נחמד שיש את זה (לדוגמה אם אתה צריך לנתק את הרמקולים כדי לחבר משהו אחר לחשמל) אבל לא מעבר.

בנוגע ללנובו - לא הייתי מזמין לפני שאתה רואה פיזית את המסך. אלה מסכים זולים והאיכות בניה בהתאם. לקרובת משפחה שלי היה מסך שלהם (נדמה לי ש-q30 אבל לא זוכר באופן ודאי). המעמד כל כך גרוע שאם אתה קצת מזיז את המסך, כולו רועד. בנוסף, המסך שהיא קיבלה היה עם שיפוע קל (צד אחד היה מעט קרוב יותר לשולחן מהצד האחר, למרות שלא ניתן לסובב אותו). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הזמנתי את האסוס VA27AQSB, אני אקבל אותו בשבוע הבא. אם הרמקולים לא יהיו טובים אז אני אמשיך להשתמש ברמקולים החיצוניים שיש לי כרגע, נראה איך יהיה.

על כל פנים תודה לשניכם על כול העזרה והייעוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...