מחשב נייח לשימוש כללי, ללא ציוד היקפי, עד 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לשימוש כללי, ללא ציוד היקפי, עד 5000 ש"ח

Recommended Posts

שלום, מזמן לא התראינו! 😀

החלטתי שהגיע הזמן להחליף את המחשב שלי (מבוסס i7-4790 - כן, עד כדי כך ישן). השימושים: הכל, ממשחקים (אבל לא הכי חדשים ותובעניים) ועריכת ועד גלישה באינטרנט. התקציב: עד 5,000 ש"ח (ואפשר גם קצת מעבר, אבל אשמח להוציא פחות). האיכסון והרכיבים ההיקפיים יעברו מהמחשב הקיים, כך שאני צריך רק מעבד, , זיכרונות וכרטיס מסך.

המטרה היא לבנות מחשב שיוכל לשמש ללא מעט שנים קדימה, בתוספת שדרוגים. כרגע מתלבט בין 7 7700, שכנראה יעלה יותר בטווח הקצר אבל ייתן אפשרויות נרחבות לשדרוג, או i5 כלשהו.

זיכרון יהיה לפחות 32GB (משחק לא מעט עם מכונות וירטואליות) ובתחום התצוגה, יש לי העדפה לא רציונאלית ל- (אבל לא חובה).

אז יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך עכשיו? ואיזה מארז?
image.thumb.png.83c11b7092524edcbec20b977ab00d6f.png
אם אתה צריך קירור תזמין peerless assassin מאמזון, אם אתה פתוח להזמנה של אז הייתי ממליץ לך גם את זה להזמין מאמזון.
בעיקרון גם כרטיס מסך אתה יכול להזמין משם אם תרצה לחסוך כמה מאות או לחלופין לשדרג לכרטיס חזק יותר.
המעבד במחיר מצוין בארץ עכשיו עם המבצע של TMS.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן בבקשה לציין במדויק את כל הרכיבים שכבר נמצאים ברשותך?
אני גם כן לא ממש בטוח שמשתלם לך לבצע פירוק של רכיבים ישנים,לא כדאי שתמכור את המחשב הישן קומפלט? (בכל זאת עברו כבר 9 דורות מאז המערכת הנוכחית שלך ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

איזה ספק כוח יש לך עכשיו? ואיזה מארז?
image.thumb.png.83c11b7092524edcbec20b977ab00d6f.png
אם אתה צריך קירור תזמין Thermalright peerless assassin מאמזון, אם אתה פתוח להזמנה של זיכרון אז הייתי ממליץ לך גם את זה להזמין מאמזון.
בעיקרון גם כרטיס מסך אתה יכול להזמין משם אם תרצה לחסוך כמה מאות או לחלופין לשדרג לכרטיס חזק יותר.
המעבד במחיר מצוין בארץ עכשיו עם המבצע של TMS.

באמת מחיר מצויין למעבד. לוח אפשר למצוא זול יותר - PRIME B650M-A ב- KSP עולה 714 ומזה עוד מורידים 50 ש"ח בקופון. ללוח האם הזה יש גם תוספת של שני חריצי PCI.

זיכרון כעצתך הזמנתי מאמזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של איסתרא בלגינא

באמת מחיר מצויין למעבד. לוח אפשר למצוא זול יותר - ASUS PRIME B650M-A ב- KSP עולה 714 ומזה עוד מורידים 50 ש"ח בקופון. ללוח האם הזה יש גם תוספת של שני חריצי PCI.

זיכרון כעצתך הזמנתי מאמזון.

אין שום סיבה ללכת לדעתי על תושבת רייזן

אינטל בהחלט יהיו עדיפים עליהם

וקח בחשבון שלזיכרונות ראם יש את השכיחות הכי גבוה לתקלות בחומרת מחשב - הייתי ממליץ מאוד לוודא את התיקונות שלהם לפני תפעול שוטף של המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...