ryzen 5700g לעריכה קלה במחיר אטרקטיבי - שווה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ryzen 5700g לעריכה קלה במחיר אטרקטיבי - שווה?

eyalsim
 Share

Recommended Posts

מחפש לשדרג מחשב ישן שבו אני עורך מדי פעם (בפרמייר פרו ואפטר קל) ובעיקר חומרים באיכות HD (בטח לא מעל ל-4K). לא תלת, ולא פרוייקטים מורכבים של צבע ואפקטים כבדים.

בזמן האחרון הוא מקרטע לי קצת בעריכה ואני רוצה לשדרג ביצועים - אבל בתקציב נמוך ככל האפשר, כי רוב העבודה עליו היא משרדית.  

ראיתי שאמאזון חתכו את המחיר של 5700g ל-180 דולר - ורק בגלל זה אני חושב על המעבד הזה.

בסקירות מקצועיות ראיתי שהוא סוחב עבודת עריכה בצורה טובה אפילו ב- בלי צורך בכרטיס מסך נפרד - שזה גם חיסכון. (המטרה היא שדרוג ביצועים בתקציב נמוך ככל האפשר)

התפיסה שלי היא שמכיוון שהמחשב לא מיועד לעבודה אינטנסיבית - השדרוג יהיה משמעותי בכל מקרה רק בזכות המעבד (8 ליבות במקום 4 כיום..), אז אפשר לנסות, ומקסימום להוסיף כרטיס מסך במידת הצורך.

אני לא מתפשר על (כנראה 32), , ולוח אם איכותי. ככה שהסביבה תהיה איכותית. 

אשמח לשמוע דעה מקצועית לגבי המעבד. 

ואם אפשר - להשלים מפרט - בעיקר מתאים.

הקנייה כולה תהיה באמאזון וכדומה בתקופת הבלאק פריידי והרכבה עצמית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרונות של המעבד הזה הם הליבות שהן ישנות (כמו 3600x ולא כמו 5600) והחיבור לכרטיס מסך חיצוני שהוא רק pcie3 x8

אם הייתה לך כבר מערכת מדור ראשון או שני ורק היית צריך להחליף מעבד אז זו היתה נראית לי אופציה סבירה יותר אבל כמחשב חדש היום זה לא כזה מציאה.

אם יש לך כרטיס מסך שהוא לא ענתיקה אז 5700x הוא אופציה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...