rtx 3080 12gb - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rtx 3080 12gb

אופק אופק
 Share

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

ביזארי לחלוטין. שום כרטיס מסך, מעולם לא היה זקוק לטיפול אחרי שרוכשים אותו. הדברים הללו נבנים לעבודה למשך שנים רצופות ללא בעיה.

אם יש תקלה ויודעים אותה כבר מבצעים ריקול מראש לדברים האלה.

זה מאד לא מדויק, גם לEVGA כמה דורות אחורה וגם לנוידיה וגיגהבייט בדור 3000 היו בעיות מאד רציניות עם DDR6X ואנשים שרצו להשתמש בכרטיסים כמו ה3090 לרינדור נתקלו בקריסות ושגיאות אם הם לא טיפלו בקירור של הזיכרון.
להגנתם של הם שלחו בחינם ערכות להחלפה של הפדים הטרמיים, נוידיה וגיגהבייט אמרו לאנשים ללכת לחפש.
ואלו רק המקרים שאני אישית מכיר מחבר עם 3090 של נוידיה ומ3080 של גיגהבייט שהיה לי.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלות שמצריכות מימוש אחריות הן לא להגיד ללקוח שכרטיס מסך זקוק לטיפול בשביל לעבוד בצורה תקינה.

אין שום סיבה להיות אבו עלי אחרי שהיו ריקולים ומוצרים תוקנו, החברה חייבת לעמוד בתנאי האחריות שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של djelectric

תקלות שמצריכות מימוש אחריות הן לא להגיד ללקוח שכרטיס מסך זקוק לטיפול בשביל לעבוד בצורה תקינה.

אין שום סיבה להיות אבו עלי אחרי שהיו ריקולים ומוצרים תוקנו, החברה חייבת לעמוד בתנאי האחריות שלה

אז מה אתה אומר על המתאם של נוידיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אז מה אתה אומר על המתאם של נוידיה?

בכל הזדמנות שניתנה לי היכולת להביע את דעתי כמו בביקורת 4090 אני חושב שזה די ברור.

אני לא מעריץ של המתאם הזה, אני חושב שהוא טיפשי, אני חושב שאנוידיה עם גישת אצבעות באוזנייים ו-"לה להלה !" שהיא בדרך כלל נוקטת עבור ביקורת לא הולכת לעשות את התיקון הזה יותר קל.

כל העברה של מספר גבוה של גידים למספר נמוך יותר היא מסוכנת בעולם עיצוב הכבלים, וזה מצב שכמעט תמיד לא רוצים להגיע אליו. אני בחיי המקצועיים עוסק בדברים האלה ומעולם לא "ויתרתי" על תיאום בין עובי גידים אקטיבי אחד לעובי גידים אקטיבי אחר. אקטיבי אגב זה מה שאני קורא לסך ה"ברזליה" וליכולת שלה להתמודד עם זרמים גבוהים. אותו גשר דק מתאם בתוך המחבר היא לדעתי טעות חובבנית.

ההבדל הגדול פה בין תקלות בבורדים לבין תקלות במתאמים הוא שהדם נמצא על הידיים של מהנדסי המתאם, ולא מהנדסי הכרטיסים, על אף שבבירור המוצר מגיע מהם.

הגעתי למצב שבו אני מדפדף בין אתרי רכיבים שונים בשביל להזמין חלקים להרכבת מתאם משלי שישמש לכל מה שאני עושה באתר. כרגע בעיקר רוצה להסתמך על מתאמים שהרכיבו חברות כמו קורסייר ואסוס עבור ספקי כח. כרגע יש מחסור בקרימפים מתאימים עבור נקודות חישה (סדרת MINITEK של אמפנול, למולקס עדיין אין כאלה זמינים לרכישה).

עם ה4090 שאצלי אני משתדל באופן קבוע לא ליצור זוויות בעיתיות בלי קשר למקרה הספציפי הזה, זו אחת הסיבות ללמה האתר שומר על אחוזי שלמות חומרה מאוד גבוהים לאורך השנים אם לקחת קרדיט.

כרגע בתעשיה בעיקר מחכים לשמוע מה הפתרון של המצב הזה עם ועם המתאם, כי ברור שזה לא יכול להמשיך.

מוסיף שכמו שציינתי באייטמים כאלה ואחרים - כל הרעיון של אימוץ על כרטיסים לפני שהשוק מוצף בספקי כח שתומכים בזה הוא מטופש. לדעתי הייתה צריכה לאפשר לשותפות שלה לשים מחברי 8PIN אם הן רוצות. יש כאן כיפוף ידיים מצער בתחום הזה (כמו גם בתחום עיצוב הכרטיסים, הצבעים, הלוגואים, העובדה שביקורות FE עולות יום לפני ביקורת צד שלישי כי "ככה", ועוד אינספור פעולות בריוניות, אבל זה תחום שלם שזכאי ליחס משלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aviv00

אולי הוא חושב שאתה הולך לכרות גם

בכל מקרה כרטיס לא מהפשוטים בכלל

אני לא חושב שהוא חשב שאני הולך לכרות או משהו בכל מקרה אני לא חושב שגם אם הייתי כורה אני לא חושב שהייתי צריך להחליף גוף לכרטיס חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה האפשרות היחידה שאני מכיר

לא שאני כריין או משהו ...

מסרטונים ביוטיוב אנשים מדברים על שהזיכרון בכרייה עובד קשה ומגיע לטמפטורה די גבוהות

במשחקים המצב שונה לחלוטין

נערך על-ידי aviv00
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כרטיס מסך 3080 כבר עדיף לקנות באמזון

ובלי קשר כרטיסים של הם מהיקרים בשוק יש לך ענין לשלם הרבה כשאתה יכול לקבל את אותם ביצועים במחירים נמוכים משמעותית ?

נערך על-ידי ארי מילר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...