דעות ועצות על המפרט שאני עומד לקנות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעות ועצות על המפרט שאני עומד לקנות

Bandit123
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5000 אפשרות לחריגה של כ500 או 600 שקל במידת הצורך

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? משחקים ולימודים (משחקים ספציפיים - RUST)

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא מאוד, אני רוצה שהביצועים של המחשב יהיו בחשיבות הכי גבוהה

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)? באזור החודש הזה(יולי)

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג? לא

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר) כן, מסך מחשב של TUF 164HZ,מקלדת גיימינג דיי רגילה של RAZER, עכבר גיימינג דיי רגיל של RAZER, אוזניות גיימינג VOID , מצלמת רשת של , מיקרופון BLUE SNOWBALL ועוד מסך של רגיל של 60HZ

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:  

תודה.

אני כרמל, בן 16 וכבר הרבה זמן שאני רוצה לקנות מחשב, זה המחשב השני שלי והשני שאני קונה ובונה.

המחשב ישומש לגיימינג בעיקר אבל גם לימודים

יש לי תקציב של כ5000 שקל אבל אני כן יכול קצת לחרוג ממנו בכ500 שקלים או 600 אם ממש צריך

אשמח לקבל את הדעות שלכם לגבי המפרט

תודה רבה

Screenshot_11.png

נערך על-ידי Bandit123
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א - כרטיס מסך מסדרת eagle  של גיגהבייט מתחממים יותר ורועשים יותר מכל כרטיס אחר .  אפשר לבדוק כרטיסים של יצרן אחר ואפשר ללכת על 3060 gaming  שלהם שהוא ממוצב טיפה מעליו ועולה בערך 100 ש"ח יותר .

ב- עם כל הכבוד ההערכה ל , מעבד 12400/12400F הינו מעבד יותר טוב מאשר ה 5600x ובוודאי ה 5600. 

עד כמה שאני יודע  ה 12400/12400F  גם עולים פחות ! אז בכלל.

כמובן שצריך לוח אחר וכדאי בנפרד ( זה עדין יהיה אותו מחיר בערך ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

א - כרטיס מסך מסדרת eagle  של גיגהבייט מתחממים יותר ורועשים יותר מכל כרטיס אחר .  אפשר לבדוק כרטיסים של יצרן אחר ואפשר ללכת על 3060 gaming  שלהם שהוא ממוצב טיפה מעליו ועולה בערך 100 ש"ח יותר .

ב- עם כל הכבוד ההערכה ל AMD , מעבד אינטל 12400/12400F הינו מעבד יותר טוב מאשר ה 5600x ובוודאי ה 5600. 

עד כמה שאני יודע  ה 12400/12400F  גם עולים פחות ! אז בכלל.

כמובן שצריך לוח אחר וכדאי קירור בנפרד ( זה עדין יהיה אותו מחיר בערך ) 

תודה רבה!
לגבי הכרטיס מסך אני לא מאוד בקיא ואשמח אם תבחר לי אחד מהתמונה שאני שולח

ולגבי INTEL אני אישית מעדיף ללכת לכיוון בגלל שיש לי אחד דומה במחשב השני והוא נותן לי בדיוק את מה שאני צריך ואני לא רוצה לסכן את זה...

Screenshot_12.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

באופן כללי , SSD של 256 הוא לא משתלם!

באופן כללי , עדיף SSD של 1 טרה מאשר SSD 256 + דיסק של טרה .

יש מספיק SSD של 1 טרה שעולים 400-450 ש"ח והם עדיפים על הבחירה שלך .

באופן ספציפי ! יש כרגע מבצע ב KSP 

רוץ לקנות דרך האינטרנט , תצרף אותו למחשב שתקנה כשתקנה !:

https://ksp.co.il/web/item/139841

1 טרה של סמסונג ב 284 ש"ח !

תודה רבה על העצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך.

האסוס עם ה 3 מאווררים.

לגבי מעבד, אני חושב שאתה הראשון בחיי שנתקלתי בו שחושש ממעבר לאינטל בגלל חוסר תאימות אחרי שהתרגל ל

אשריך ,תמיד המצב הוא הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

לגבי כרטיס מסך.

האסוס עם ה 3 מאווררים.

לגבי מעבד, אני חושב שאתה הראשון בחיי שנתקלתי בו שחושש ממעבר לאינטל בגלל חוסר תאימות אחרי שהתרגל ל AMD

אשריך ,תמיד המצב הוא הפוך.

חחחחחח תודה רבה

לגבי הכרטיס מסך, לדעתך יהיה מקום בקייס לכרטיס מסך בגודל כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...