איזה חלק בעיקר משפיע על התקנה של דברים? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חלק בעיקר משפיע על התקנה של דברים?

law89
 Share

Recommended Posts

זה משהו שהרבה זמן מסקרן אותי.

נניח שאני מתקין תוכנה ולוקח 20 דקות להתקין אותה. איזה חלק צריך לשדרג כדי שיקח פחות זמן להתקין אותה?

ssd? מעבד? אולי כמה חלקים משפיעים על התהליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

זה משהו שהרבה זמן מסקרן אותי.

נניח שאני מתקין תוכנה ולוקח 20 דקות להתקין אותה. איזה חלק צריך לשדרג כדי שיקח פחות זמן להתקין אותה?

אם אתה מתקין ממקור חיצוני, אז החלק שהכי חשוב לשדרג זה את הכונן שממנו אתה מתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lavi 1

אם אתה מתקין ממקור חיצוני, אז החלק שהכי חשוב לשדרג זה את הכונן שממנו אתה מתקין.

לא, ממקור פנימי.

אם כבר עלה הנושא של מקור חיצוני. האם קיימים לוחות אם למחשבים נייחים שמגיעים עם תאנדרבולט 4 מובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימים לוחות אם עם תאנדרבולט 4 מובנה הם בדרך כלל יקרים למדי בנוסף להרבה לוחות ניתן להוסיף כרטיס הרחבה תאנדרבולט 4.

עוד דור או שניים כש-USB4 יתחיל להיות הסטנדרט אז אני מניח שזה יגיע גם ללוחות הזולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

קיימים לוחות אם עם תאנדרבולט 4 מובנה הם בדרך כלל יקרים למדי בנוסף להרבה לוחות ניתן להוסיף כרטיס הרחבה תאנדרבולט 4.

עוד דור או שניים כש-USB4 יתחיל להיות הסטנדרט אז אני מניח שזה יגיע גם ללוחות הזולים יותר.

תודה. אתה יכול לתת דוגמה לאחד כזה?

אני ממש מופתע שיש אותם כבר  בניידים ובנייחים לא הצלחתי למצוא אפילו לוח אחד שתומך בזה. הבעיה שהסלוט הזה עולה הרבה כסף ואני לא חושב ששווה לקנות (אני רוצה לבדוק כונן מסוים. קשה לי להאמין שאמצא אצל חברים יציאה כזאת, אבל קודם נראה אם בכלל זה קיים).

אולי שווה לי לרכוש סלוט של gen 2X2 אם זה לא משהו מאוד יקר ואז אוכל לבדוק בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לקחתי את הלוח הראשון. מעניין שהתאנדרבולט לא מופיע בדיוק בתוך ה-section של ה- (למרות שיש אזכור שלו שם).

לפי הסרטון שלהם נראה שגם מעבדי דור 12 צורכים הרבה חשמל. לא טיפלו בזה? אני זוכר שדיברו כאן המון על הנושא הזה בנוגע לדור 11 ולא זוכר אזכורים לדור 12.

כרגע מי בעצם שולטת מבחינת מעבדים? או AMD?

עריכה: הכוונה שלא מופיע באתר של היצרן.

בכל אופן, זה מחיר פסיכי לחלוטין.

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

במרבית המקרים מה שמשפיע הכי הרבה זו תוכנת ההתקנה עצמה. חלקן כתובות בצורה זוועתית ולא יעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...