משהו מוזר קורה אחרי שידרוג זכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר קורה אחרי שידרוג זכרונות

iveco
 Share

Recommended Posts

היה לי פשוטים 4X2 GB בתדר 2400 וגם בביוס על AUTO הם היו מוגדרים אוטומטית על 2400 ששידרגתי את הזכרונות מופיע לי 2133 במקום 2400 ורק אם אני משנה את הזכרונות ל XMP PROFILE זה מראה 2400 למה ? למה על אוטומט זה 2133 ועל XMP 2400 ? 

XMP זה כמו OC ? 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוזר בכלל, ההתנהגות הזו נועדה להבטיח שהמחשב ידלק,

במידה ו"ערבבת" מסוגים שונים שלא יודעים לעבוד יחד בתדר גבוהה יותר, ב 99% מהמקרים, הם יצליחו לעבוד בתדר הנמוך יחד.

ובגלל שהחלפת זכרונות לוח האם מוגדר לעבוד על התדר הבסיסי של ,

ה זיהה ששינית חומרה , ושם אותך על ברירת המחדל שלו בהתאמה לדור של הלוח אם והמעבד.

כשאתה רוכש בעל תדר גבוהה מהבסיס, ומתקין אותו בפעם הראשונה, ברוב המקרים אתה צריך לשפעל את הלוח אם בהתאמה,

וזה נעשה על ידי הפעלת פרופיל XMP בלוח האם.

תדר הבסיס משתנה מדור לדור של לוחות אם\מעבדים, אצלי למשל, ברירת המחדל הנמוכה היא 2400, ואני צריך להגדיר XMP בלוח האם כדי להגיע ל 3000Mhz שהזכרון שלי תומך.

*ולא XMP אינו OC בהגדרתו.

נערך על-ידי yonatanp
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי זהים קיט של 2 , לפני כן היו לי לא זהים 4 גיגה כל אחד והמחשב היה על AUTO וזיהה אותם 2400 , הזכרונות החדשים עובדים על 3000MHZ והמחשב ב AUTO מזהה אותם 2133 שאני שם XMP PROFILE1 הוא שם אותם על 2400MHZ , הזכרונות של קורסייר LPX

הלוח אם שלי H110 תומך 2400/2133 אבל רשום כוכבית שב 2400 הוא מוריד ל 2133 , עם הזכרונות הלא זהים הוא השאיר אותם ב 2400 על AUTO

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...