מעיפים אותי מהצבא!!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעיפים אותי מהצבא!!!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל עכשיו שאלה רצינית? איפה אני אגור?  ???

דריה, בשביל מה יש לך שכנים בטירה, בואי תגורי פה...

אחי התגייס יש חדר פנוי...

דרך אגב, אל תשאימו אותה על זה שהיא שמחה שהיא יוצאת, אתם צריכים לראות את העיר שהבסיס הזה נמצא בו...

בתור אחד שחי פה 17 שנה, אני אומר לכם עדיף להתגייס לתנזים ולא לשרת בעיר הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BURTON תגיד לא הבנתי מה הבעיה שלך , היא לא חושבת שהיא מתאימה לצבא והיא שמחה שהיא "השתחררה"

אתה לא יודע אם יש לה בעיות כלשהן , אתה לא יודע מה הולך אצלה(גם אני לא אבל אני לא מתעצבן כמוך) אז תפסיק לדבר שטויות

כל אחד ואיך שהוא מרגיש בקשר לזה נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BURTON תגיד לא הבנתי מה הבעיה שלך

האמת שאין לי שום בעיה. הבעיה היא שלה אני רק מביע את דעתי(זה עדיין חוקי בארץ נכון?) שלא הייתי מתגאה בזה

אבל אני לא מתעצבן כמוך

מתעצבן? וואלה טוב שאתה יודע במקומי איך אני מרגיש(ועוד דרך האינטרנט)

אז תפסיק לדבר שטויות

as much as i remember, i dont think i answer to you

ככה שלא ניראה לי שאתה יכול להגיד לי מה לעשות ומה לא לעשות

כל אחד ואיך שהוא מרגיש בקשר לזה נקודה.

בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, לא וועדה ולא בטיח, פשוט הלכתי לאכול פיצה בלי להודיע. למה מעיפים אותי? הרבה זמן רצו. יש לי יותר מדיי בעיות אם זה נפשי, רפואי ואם זה ת"ש - הכל ביחד! אין להם כוח אליי ולי אין כוח אליהם. רציתי לתרום, באתי עם מלא מרץ, ראיתי את המערכת שהיתה כמכונה איטית ולא משומנת וכל המוטיבציה והרצון הטוב הפכו לתסכול ודיכאון. לא היה יום כמעט שלא חשבתי להתאבד. אני נפלתי על בסיס באמת מוזר. הוא נראה יפה והכל אבל מה חרטא... במטבח הטבחים מספרים לי שאין כסף להזמין אוכל נורמאלי מבסיס ציוד אבל כסף לשולחנות עץ אגוז לאיזה טמבל - תמיד יש. כל חוסר ההגיון הזה, כל חוסר האיכפתיות לחייהם של חיילים (לא שלי, תאמינו לי שיותר גרוע רק שאסור לי לדבר על זה אפילו), כל העדיפות של כמות על איכות של לחסוך עוד שקל שילך למישהו לכיס אבל חס ושלום לא לשיפור שירות ותנאים. כל זה תסכל אותי, יחד עם העובדה שעזבתי את הבית ולא יכולתי יותר. לא הייתי עושה בעיות כעקרון, העבודה זחלה, פשוט ישבתי כל הימים וחיכיתי למיילים מחברות שמהן היינו אמורים לרכוש ציוד וחוצמזה רק הייתי עונה לטלפונים, מעשנת, עושה תורנויות מטבח, שמירות, דופקת את הראש בקיר וזהו. לשבת 9.5 שעות בחוסר מעש זה מדכא. כל זה עם אוכל מגעיל והעובדה שאין לי לאן ללכת כי זה רחוק מכל מה שהכרתי (טירת הכרמל / פתח-תיקוה) אז אין לי גם לאן ועם מי כי כולם בסוף היום נוסעים הביתה ואני נשארת לבד עם חבורה של שומרים עייפים ומוזרים ששמים מזרחית ב-4 בבוקר ומתחילים להקליט קריוקי! זה בהחלט שוחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב, צורב כמה שזה נכון... אמנם לא בכל מקום בצה"ל, אבל בחלק בלתי-מבוטל מהבסיסים, זהו בדיוק המצב. אתם, שעדיין לא הצטרפתם למערכת הזו ולא מצאתם את עצמכם מדוכאים בגללה, לא ממש יודעים לאיזה עולם אתם עומדים להצטרף.

לפי דבריה של דריה, כל דקה של הישארות במסגרת הזו, עבורה, מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, כנראה הגעתי לגן עדן.

כי במקום שאני חי בו ישנו חוק גיוס חובה כיוון שמישהו עדיין תקוע ב1948 וחושב שהצבא הוא של כווווווווולם, וזאת חוויה מעצבת וכל אחד חייב לעבור אותה. במקום בו אני חי בו רוב אזרחי המדינה משלמים חלק נכבד ממשכורתם כדי לממן מוסד ענק, מנוון, חסר חשיבה הגיונית, ללא כל תכנון לטווח ארוך או קצר, מושחט ובזבזני. במקום בו אני חי המון אנשים מנסים להשטמת מצבא עוד לפני הגיוס אליו, אחרים עושים בעיות במהלך כל שרותם והצבא מבזבז יותר כסף על החזקתם, כלכלתם, ובריאותם מאשר הם תורמים לו. אבל חכו זה לא נגמר כאן, לאחר סיום הצבא יוצאים ממנו פלאפלים וחרבות, בכל מקום אחר אין קשר בין מילים אלה אך אצלנו אלה דרגות ניהול ויוקרה באזרחות. כל קצין ששירת מספיק זמן בצבא ומוחו הגיע לדרגת ניוון מספקת יוצא מהצבא מרופד במענק שחרור שמן ופנסיה שערוריתית וממשיך במסכת ההרס בחברה אזרחית. אם תבחנו את רוב החברות האזרחיות שלנו תגלו שהמבנה שלהן ושיטות העבודה שלהן דומות מאוד לאלה של הצבא. וכך בעולם בו אני חי העתיד של המדינה במקום לבלות את השנים הפוריות שלו במוסדות להשכלה גבוהה למען ילך ויתרום אחר כך למדינה, נרכב העתיד שלנו במוצבים, טנקים ומשרדים מעופשים ( סליחה זאת רק מטאפורה חלק מהמשרדים, מגורים והמתקנים נראה כאילו זה לא מוסד ללא רווח הממומן על ידי הציבור אלא חברה פרטית של מישהו אך אל תדאגו לא כולם רק המקורבים לצלחת אחרים אכן מעופשים).

בפעם הבאה לפני שמישהו קופץ כדי לבקר מישהו על כך שהוא שמח על סיומו של פרק זה בחייו שיחשוב פעמיים כי את העריק או את הסרבן היושבים בכלא הצבאי מממנים גם כל אחד ממכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואף להיות הזה שמדליק את הממטרות בלשכת גיוס והולך לבית............

היו לי כמה חודשים של תפקיד דומה.. רק שהדלקתי מחשבים במקום ממטרות.. (ברצינות).

ולא הלכתי הביתה.. (בסיס סגור)

אבל לא עשיתי כמעט כלום חוץ מזה.. ;D

באיזה שלב זה גם נמאס, לא לעשות כלום.. מזכיר קצת בית כלא.. רק שאתה בחדר, ויכול להסתובב בבסיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...