מעיפים אותי מהצבא!!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעיפים אותי מהצבא!!!

Merrymoon

Recommended Posts

לא זה לא מוריד פרופיל השחרור בדרך כלל הוא על אי התאמה אבל מה שמרגיז הוא שבתעודת השחרור יהיה רשום שירות של 12 חודשים ושחרור מסיבת "אי חיוניות" ראבאק מה זה סחורה ?!

כן........... חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוי, כנראה הגעתי לגן עדן.

כי במקום שאני חי בו ישנו חוק גיוס חובה כיוון שמישהו עדיין תקוע ב1948 וחושב שהצבא הוא של כווווווווולם, וזאת חוויה מעצבת וכל אחד חייב לעבור אותה. במקום בו אני חי בו רוב אזרחי המדינה משלמים חלק נכבד ממשכורתם כדי לממן מוסד ענק, מנוון, חסר חשיבה הגיונית, ללא כל תכנון לטווח ארוך או קצר, מושחט ובזבזני. במקום בו אני חי המון אנשים מנסים להשטמת מצבא עוד לפני הגיוס אליו, אחרים עושים בעיות במהלך כל שרותם והצבא מבזבז  יותר כסף על החזקתם, כלכלתם, ובריאותם מאשר הם תורמים לו. אבל חכו זה לא נגמר כאן, לאחר סיום הצבא יוצאים ממנו פלאפלים וחרבות, בכל מקום אחר אין קשר בין מילים אלה אך אצלנו אלה דרגות ניהול ויוקרה באזרחות. כל קצין ששירת מספיק זמן בצבא ומוחו הגיע לדרגת ניוון מספקת יוצא מהצבא מרופד במענק שחרור שמן ופנסיה שערוריתית וממשיך במסכת ההרס בחברה אזרחית. אם תבחנו את רוב החברות האזרחיות שלנו תגלו שהמבנה שלהן ושיטות העבודה שלהן דומות מאוד לאלה של הצבא. וכך בעולם בו אני חי העתיד של המדינה במקום לבלות את השנים הפוריות שלו במוסדות להשכלה גבוהה למען ילך ויתרום אחר כך למדינה, נרכב העתיד שלנו במוצבים, טנקים ומשרדים מעופשים ( סליחה זאת רק מטאפורה חלק מהמשרדים, מגורים והמתקנים נראה כאילו זה לא מוסד ללא רווח הממומן על ידי הציבור אלא חברה פרטית של מישהו אך אל תדאגו לא כולם רק המקורבים לצלחת אחרים אכן מעופשים).

בפעם הבאה לפני שמישהו קופץ כדי לבקר מישהו על כך שהוא שמח על סיומו של פרק זה בחייו שיחשוב פעמיים כי את העריק או את הסרבן היושבים בכלא הצבאי מממנים גם כל אחד ממכם.

אני כל כך מסכים איתך, ועם זאת כ"כ לא...

בתור אחד שנמצא באחת היחידות הכי מושחתות (אם לא זאת שבראש הרשימה), יוצא לי לראות איך המערכת עובדת גם במקומות אחרים, פחות מתוגמלים וגם אצלנו. אני "שמח" שהמקומות האחרים נראים כמו שהם נראים, רק בגלל שהם לא מבזבזים את כספי משלם המיסים הישראלי והאמריקאי על שטויות כמו שאצלנו עושים. אל תבין אותי לא נכון - זה לא שהיחידה שלי או אני מיותרים, אבל פשוט יש כל כך הרבה בזבוז... ואני עשיתי רכש במליוני דולרים ושקלים, אני רואה את הבזבוז והשחיתות מאוד מקרוב. עוד לא קם בעל הביצים שישנה את זה, ואני מבטיח לך שכשהנכדים שלנו ישרתו בצבא, המצב יהיה גרוע בדיוק באותה מידה.

עם זאת, חשוב לזכור שאילולא הארגון הגדול, המסורבל, האידיוטי והרקוב מהיסוד הזה - לא היינו פה. כנראה שזה בא ביחד כעסקת חבילה. הכל או כלום. ואין מה לעשות, כל אחד חייב לתת את חלקו כבורג קטן ומושתן (או קצת יותר גדול, אבל עדיין מושתן) בארגון הזה ולשרת את המינימום הנדרש.

מה לעשות שיש אנשים שלא מתאימים לשרת...? יש אנשים שמתגייסים רק כדי לברוח מהצרות שיש בבית (ובאמת שאין לי מושג מה הולך אצל מרימון, אבל אני בטוח שאם היא עברה לגור בבסיס פתוח, היא באמת צריכה את זה), ויש אנשים שאם יתגייסו, הצרות רק יגדלו. מקווה שמה שלא קורה אצל מרימון, שיסתדר וייפתר על הצד הטוב ביותר, ושיהיה בהצלחה בעתיד...

אגב, Rule The , בבקשה תחסוך מאיתנו תגובות טפשיות וחסרות תוכן. אם אין לך מה לומר, פשוט אל תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הת'רד הזה ניהיה גדול עליי בשלב מסויים.

בכל אופן, הדבר העיקרי שאיתו כן יכול להסכים זה שאין טעם להחזיק בן אדם במסגרת שלא מועילה לו,

ואפילו יותר מזה, מסגרת שבגלל אי ההתאמה שלו רק יזיק במקום לתרום.

בכל אופן, נסי להפיק את המירב ממה שנשאר (אם תצליחי) ובהצלחה בהמשך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, בכ"א אמרתי שהיתה להם האופציה (או יותר נכון החובה) לא לגייס אותי ואמרתי להם שיש לי תיקים במרפאה פסיכיאטרית והייתי על תרופות, שיש לי בעיות ת"ש מפה עד הודעה חדשה ובכלל עמדתי להתחתן ואיזה רב"ט מסריח עם דף ועט אמר לי שאסור לי (מה שהתברר כשקר) ושלח אותי הלאה לפס הייצור שלהם. הם ידעו טוב מאד עם מי יש להם עסק (Oh boy...) אבל לא היה להם אכפת ובגלל זה כנראה גם הם החליטו לנצל אותי עד תום במחסן מעלה עובש וחרא של יונים במקום ביחידה מודיעינית (כמו במניל"ה שלי) ורק אז אחרי הרבה סבל לעבור לחוליית . אז כך אמרתי, אתם ידעתם עם מי יש לכם עסק ושאתם לא חייבים לגייס אותי, יש עוד כמה אלפי פראיירים שיכולים לספור ברגים ולהרים משאבות של ספינות (כבדדדדד!) כל השרות שלהם ולקבל קילה, אבל אתם עשיתם את זה במטרה לנצל אותי ולזרוק אותי כמו נייר טישו משומש (רציתי להשתמש בדימוי אחר...) ובלי מענק. בנוסף רמזתי שאם אני לא אקבל את מה שמגיע לי, אני אדאג שאפילו דובר צה"ל לא יכסה את התחת שלהם.

צבא בארצינו הקטנטונת והשברירית זה מאד חשוב. חבל אבל שמה שקורה זה מה שקורה ולעיטים בגלל החלטות פזיזות נהרגים אנשים או סתם נפגעים במהלך עבודה (חברה שלי - חודשיים בגימלים וצלקות לכל החיים על הפנים), כי פשוט לאף אחד לא אכפת, לא במערכת ולא מחוצה לה. במערכת אני עוד יכולה להבין - פלאפלים מנוונים בתוך פיתה ירוק-זית (או לחילופין בז'), והם יבואו ויגידו "מאמי יא מאמי נדפוק כי נדפקנו" אבל מחוץ למערכת? ציפיתי שאזרחים ידאגו למי ששומר עליהם בלילה אבל גם הם באים בגישה של "אז מה, גם אני הייתי בצבא, אכלתי חצץ וקיבלתי חותר ב#@#. אם אני יכול, כולם יכולים...". כולם אולי יכולים (גם זה לא) אבל לא כולם צריכים ובטח שלא חייבים. צרייך לשנות את המערכת מהשורש.

Mooshe, אתה במקרה במדור רכש איפשהו? אני רק ממיינת ומסננת רשימות של עודפים מארה"ב ומביאה את זה למנהלי הפריטים בשביל שהם יחליטו אם להזמין או לא, משם אני רואה את השחיטות (ושיחה ששמעתי ולא הייתי אמורה לשמוע). מה קורה אצלך?

חוצמזה, סוף כל סוף מישהו גילה את הקישורים שלי בתרגום מעברית לאנגלית ולהיפך, ומדובר במסמכים טכניים עם הרבה מילים מסובכות שנגמרות ב- ion והחליטו שאני אתרגם להם מסמך דיי גדול של דרישות למערכת כלשהי. ושרק יעיזו להגיד שאני חסרת תועלת - הרי הם יודעים אנגלית כמו שאני יודעת ערבית והרבה פעמים הם עוד משלמים כסף לבנדאם אזרחי שיעשה את זה בסכום מופקע ועוד משלמים לו דמי שתיקה אם מדובר במסמך סודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, הדבר העיקרי שאיתו כן יכול להסכים זה שאין טעם להחזיק בן אדם במסגרת שלא מועילה לו,

אני בטוח שלהרבה מאד פושעים מסגרת הכלא לא מועילה. אני מציע שנשחרר אותם... ::)

נו באמת... אם הצבא צריך אותה אז היא לא יכולה סתם לעזוב כי זה לא מועיל לה

העזיבו אותה בגלל שהיא לא הועילה לצבא, לא בגלל שהצבא לא הואיל לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הואלתי, אבל כמה שהייתי מביאה תועלת, ככה גם דרישות (תנאי שירות - סיוע חומרי, רפואי ועוד...). חוצמזה, היו

לי "בעיות משמעת". וואו, יצאתי לקנות פיצה מחוץ לבסיס בהפסקה בלי להודיע (וחזרתי בזמן!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שלהרבה מאד פושעים מסגרת הכלא לא מועילה. אני מציע שנשחרר אותם... ::)

נו באמת... אם הצבא צריך אותה אז היא לא יכולה סתם לעזוב כי זה לא מועיל לה

העזיבו אותה בגלל שהיא לא הועילה לצבא, לא בגלל שהצבא לא הואיל לה

אתה אידיוט.

הכוונה גם לכך שהיא לא תורמת וגם לכך שהמקום לא תורם לה, וז"א שהוא מזיק לה !

היא סבלה בו, היא לא רצתה להיות בו !

(עכשיו אתה מסוגל לקלוט ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תלמד להגיב בלי חוצפה

כל אחד זכאי לדעה משלו וזה שאתה קורא אדיוט למי שלא מסכים איתך מראה דווקא את ההפך ::)

דבר שני הרבה אנשים סובלים בצבא והרבה אנשים לא רוצים להיות בצבא..מה הפואנטה שלך?!

אתה לא תקבע אם יש טעם להשאיר מישהו במסגרת שמתאימה לו או לא

כל מה שאני אמרתי שזה שיקולים של הצבא והשאלה שהצבא צריך לשאול את עצמו זה האם היא מועליה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הואלתי, אבל כמה שהייתי מביאה תועלת, ככה גם דרישות (תנאי שירות - סיוע חומרי, רפואי ועוד...). חוצמזה, היו

לי "בעיות משמעת". וואו, יצאתי לקנות פיצה מחוץ לבסיס בהפסקה בלי להודיע (וחזרתי בזמן!).

נראה לי שזה הרבה יותר מבעיות משמעת כי כנראה את כל כך ילדותית שאפילו לא הבנת שצבא זה לא בית ספר ולא עושים מה שרוצים ואין דבר כזה בעיות משמעת...

אתה לא הולכת לשום מקום בלי רשות לא פיצה ולא נעליים אף אחד לא מעניין אותו שחזרת בזמן את לא עושה מה שבא לך... יש לך מנטליות של [סלחי לי על המילה ויסלחו לי כל הרוסים] של רוסיה מפגרת שלא מבינה את החשיבות של השירות או לפחות של משמעת ופקודה ולא מבינה שצה"ל זה לא הבית שלך.

יש לך האטימות מפגרת שאומרת "אני לא רוצה לחיות פה אני רוצה לגור בחו"ל" אני אומר עם אנשים כמוך אני מקווה שתעזבי לחול וכמה שיותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מערער על כך שצהל הוא הסיבה לכך שאנחנו עדיין קיימים כאן, אבל זו לא סיבה ל"פולחן האישיות" שמתבצע סביבו, ביקורת אם היא בונה היא דבר טוב, וחייבים לשנות את המוסד הזה מיסודו אבל כל עוד קיים חוק גיוס חובה אני אישית מאמין שכל אחד חייב לעשות את המקסימום כדי לתרום אך גם צהל מצדו חייב להבין שלא כל אחד יכל כבן אדם או עקב התנאים שנוצרו בסביבתו לתרום לו ולפעמים חייבים להפגין מעט היגיון ושיקול דעת ולפעמים לא לגייס אנשים שיגרם להם ולמערכת נזק עקב גיוסם ואת אלה שכן מגייסים חייבים לגייס לתפקידים בהם ינצלו את מלא הפוטנציאל שלהם ויתרמו את המקסימום למערכת.

*** הדיון הזה מתחיל להידרדר לפסים אישיים ומכוערים, אנא שימרו על כבודכם לפחות גם אם כבודם של אחרים לא חשוב לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה הרבה יותר מבעיות משמעת כי כנראה את כל כך ילדותית שאפילו לא הבנת שצבא זה לא בית ספר ולא עושים מה שרוצים ואין דבר כזה בעיות משמעת...

אתה לא הולכת לשום מקום בלי רשות לא פיצה ולא נעליים אף אחד לא מעניין אותו שחזרת בזמן את לא עושה מה שבא לך... יש לך מנטליות של [סלחי לי על המילה ויסלחו לי כל הרוסים] של רוסיה מפגרת שלא מבינה את החשיבות של השירות או לפחות של משמעת ופקודה ולא מבינה שצה"ל זה לא הבית שלך.

יש לך האטימות מפגרת שאומרת "אני לא רוצה לחיות פה אני רוצה לגור בחו"ל" אני אומר עם אנשים כמוך אני מקווה שתעזבי לחול וכמה שיותר מהר

אתה שופך הרבה ביוב בשביל מישהו שמכיר אותי מכמה הודעות. בעבודה אני השתלדתי הרבה ומי שנמצא שם יודע. זה שיש לי קצינים שמעניין אותם יותר איפה הייתי ב-5 הדקות האחרונות יותר מאשר שהצלחתי במו"מ על עסקה מאד חשובה לחיל וגישה כזאת בדיוק שגורמת לצבא שלנו לנצל פחות מהפוטנציאל התמון בו ופרופיל של "רוסיה מפגרת" (ולא נראה לי שיש הרבה רוסים שיסלחו לך) זה ממש לא מה שיש לי בבסיס כי כולם ראו את נתוני המבחנים שלי בצבא. הבעיה שלי היא נפשית ובעיות ת"ש. יש הבדל גדול מאד בין משוגע לאידיוט ותאמין לי שאפשר להשתגע מלשבת מול מחשב מ-8 בבוקר עד 12 בלילה בידיעה שאין לך מה לעשות חוצמזה כי פשוט אין לך לאן לחזור (בית). לפני שקרה בבית מה שקרה, הייתי חיילת ממש טובה והרבה רצו לקבל אותי תחת פיקודם, רק אחרי שעזבתי את הבית התחלתי להכנס לדיכאון ולהתחרפן. כל הזמן רציתי לצאת מהבסיס אבל לא היה לי לאן ללכת אז הרבה פעמים הייתי מוצאת את עצמי מסתובבת בבסיס ללא מטרה או מוצאת את עצמי זרוקה על המדשאה בלי לדעת איך הגעתי לשם.

אני שוב חוזרת ואומרת, זה חשוב אבל זאת לא פרה קדושה. יש שם הרבה רפש (כמו בכל מקום אחר) ולא כולם מוכנים לזה פיזית או נפשית ויש אנשים שפשוט לא משתלם להחזיק אותם שם. אני אולי כן השתלמתי כי אני חסכתי כמה מאות אלפי דולרים ברכישת ציוד, אבל אני בפרוש סבלתי שם והגעתי לעיטים עד למצבים שאני לא יכולה לתאר במילים ואז לקחו אותי לקב"ן אבל מה זה קב"ן? זה בנאדם שראה הכל בחיים שלו ואין לו כוח לכלום אז הוא אומר לך - או שאתה מראה שיפור (גם במידה ואין כזה), או שאתה עף מהצבא על 21 (ומזה פחדתי, לא רציתי לצאת מהצבא). אז אפילו פתור מנשק היא לא נתנה לי ורמזה שאם אבקש כזה, היא תעיף אותי. לא, לא חיפשתי לצאת, דווקא מאד רציתי לסיים את השירות אבל אחרי שראיתי את תופס הטיולים אז הבנתי שאולי כל זה לא בשבילי וכמה שאני לא אנסה, הרוב (אם לא הכל) ילך לחינם ואני סתם אשחוק את העצבים שלי. אחרי שמנהל פריט אחד (ראה באחת ההודעות הקודמות) זיין לי 3-4 חודשים את השכל על ציוד שהוא ביקש ממני למצוא וכבר שכנעתי את החברה לייצא אותו לארה"ב כי רק משם בעיקר אנו רוכשים, לעשות לנו הנחה על רכישה גדולה וכיו"ב, והוא פשוט החליט שזה יקר מדיי (והוא ידע את המחיר מהיום הראשון). אני התרוצצתי 3-4 חודשים על העסקה הזאת, הזעתי דם, תרגמתי מפרטים ששוקלים כמו ספר הקורס לפסיכומטרי שלכם (הרי האידיוט לא יודע אנגלית), אז מה הוא עשה? הוא אמר שהוא לא רוצה בסוף והסתפק ב"צעצוע" לא איכותי וגמור ואם לא דיי בכך, לא בטיחותי מכל הפחינות. אתה רוצה שאני אפרט לך את הסיפור בפרטי?

אין לי מה לעשות שם. אני לא מתכוונת להיות פקידה של איזה רס"ר כי אני יודעת שאני מסוגלת ליותר - זה שהם לא לוקחים את מה שאני נותנת זאת בעיה שלהם ואני יודעת שהייתי בסדר. היו לנו חיילים "מפגרים". חיילים שגונבים, חיילות שמקיימות יחסים עם חברים שלהן במגורי הבנות, חיילים ששותים לפני שמירה (פעם קרה גם כשהיתה התראה על מחבל בגזרה), חיילים שלא שמים זין ומקצרים פטרול, אני אפילו לא אתבייש להדליף לכם על טבח אחד שהכרתי שהיה מביא ביד על האוכל (תפסו אחד ושלחו אותו לחצי שנה לכלא)... אני לא חיילת גרועה, לא, גם לא בהשוואה לרפש שיש שם אלא בכללי. אני לא מושלמת, נכון, אבל הם ידעו בדיוק עם מה יש להם עסק לפני שגייסו אותי וגייסו אותי בכל זאת. אני עשיתי את המקסימום שלי ואף מתנשא כמוך לא יגרום לי לחשוב אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מביא ביד על אוכל ?

פאק...

טוב אסף אתה כבר לא תשרת בבסיס הזה... (ותפסיק לדבר אל עצמך)

איזה גועל נפש של דבר זה... רבאק, אבל למה רק חצי שנה בכלא נתנו לו ? זה בנאדם שצריך לעוף מהצבא על  21... (אחרי חצי שנה כלא, אם לא יותר)

TAZOK תבדיל בין אנשים ומקרים...

בת דודה שלי עכשיו, היום, יצאה מהצבא על אי התאמה, היא הייתה שם בקושי חודשיים, את רוב הטירונות היא עשתה בבית.

כל היום התבכיינה להורים שלה שרע לה שם שהיא רוצה ליד הבית, נתנו לה ליד הבית היא אמרה היא רוצה פקידה, נתנו לה פקידה היא אמרה היא לא רוצה .

אלה האנשים הבכיינים... זאת אישיות של בנאדם שלפעמים היא דפוקה ולא מתאימה למסגרת, בין אם זה בנאדם ילדותי או סתם ילד מפגר...

אבל אתה לא יכול לשפוט בנאדם בלי להכיר אותו, במיוחד לא בסוגיה הזאת שאתה צריך להכיר את האישיות של הבנאדם קודם כל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לא קשור..  :P

ראיתי בפרופיל שלך את האתר Fat, Thin and Bald.

בנוסף לזה את קוראת לעצמך Skin Girl.

???

עכשיו זה באמת, אבל באמת לא קשור... Trying to stirr some shit? אז לפחות תדע על מה ולמה. NEXT! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...