מעיפים אותי מהצבא!!! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעיפים אותי מהצבא!!!

Merrymoon

Recommended Posts

מה לעשות, רצה הall mighty והחיים של הבחורה עד עכשיו לא היו נסיעה קלה. אני עדיין לא הבנתי מאיפה התוקפנות שלך באה?! יש כאלה שלא הכל הולך להם לפי התוכנית.

אני לא ממש הבנתי, הופעת בפני וועדת שיחרור ואסרו עלייך בתוקף להתחתן? זה נשמע לי ממש הזוי- למרות כשאני חושב על זה אני רק עוד חצי שנה מתגייס וכבר הספקתי לטעום את הטעם המר של הביוקרטיה והגועל בצה"ל.

בתכל'ס מה קורה איתך עכשיו? משחררים אותך לאלתר לאזרחות? מצטער פשוט לא ממש עקבתי אחרי כל הת'ארדים...

מה בעיה בלהתחתן? הייתי עם הבנאדם למעלה משלוש שנים ביחד, הוא היה גם החבר הכי טוב שלי אבל הוא חיי בחו"ל וזאת גם נראתה הדרך היחידה להיות ביחד. והאמת שרציתי להתחתן. הייתי עוברת אליו, לומדת את השפה והולכת ללמוד ולעבוד שם. מה חשבתם? ישר בית, 3 ילדים וכלב? נישואים זה רק חתיכת נייר מסריח ואם לך לא אכפת אז הנייר הזה לא שווה כלום.

בקשר לוועדה, את זה אפילו אני לא יכולה להגיד לך. זאת היתה ועדה של בנאדם אחד. סתם רב"ט ממורמר אחד בבק"ום. לא הייתי מודעת לזכויות שלי ונדפקתי. מה לעשות? עכשיו חודש הבא מוציאים אותי לאזרחות לאלתר עם כל הזכויות והמענקים (ולא דיר באלאק) ואז אני הולכת לעבוד ולשכור מלון פשפשים בת"א כנראה. לעשות קצת כסף, לנסוע לכמה חודשים לחו"ל ולעשות שם עוד כסף ולהתגלגל עם החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסיפור הזה רק נהיה יותר טוב מרגע לרגע...

אפשר את הזכויות לסרט ? דריה אנחנו נכניס מהסרט הזה מיליונים ! אני אומר לך...

ועכשיו קצת יותר ברצינות...

ומה קורה עם הבחור ההוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם החתן? וואלה, עכשיו שאתה אומר, לא פעם חשבתי לכתוב את סיפור חיי ולעשות רב-מכר אבל עם כמה אנשים היום שקוראים פחות ופחות - סרט נשמע יותר מכניס. אולי נתרום את ההכנסות לאגודה למען החייל המסכן...

אז החתן, מה איתו? הוא השתגע. הוא רצה להתחתן איתי, אמר את זה להורים שלו והם, כמה שהם אהבו אותי (ועכשיו באמת הם כן, במיוחד שהיה את החבר של אחותו להשוואה שכל היום היה מזיין אותה, אוכל אצלם, עושה אצלם כביסה, מלווה מהם כסף ואף פעם לא מחזיר ובקיצור עושה רק צרות... לידו נריאיתי כמו מלאך), הם אמרו שזה מטורף וזה מוקדם ועוד שהיתה להם איזו שכנה דפוקה שעלתה לשם מרוסיה ואמרה שכל הבנות הרוסיות רק רוצות לקבל אזרחות במדינה מערבית וכסף והן כולן זונות טיפטפה לאמא שלו. הוא אמר לי שהוא בכה כשאמרו לו את מה שאמרו לו והוא לא ידע איפה לתקוע את עצמו. נראה לי גם הוא השתגע והחליט לברוח מהבעיות שלו כמו שתמיד עשה והפעם הביעה היתה אני. מאז שהתגייסתי, לא שמעתי כמעט ממנו. מהבסיס הייתי מתקשרת אלף פעם מטלפון ציבורי, כל הכסף הלך על טלקרדים, והייתי מדברת עם אמא שלו יותר מאשר איתו כי הוא אף פעם לא היה שם או שהיה אומר שהיה צרייך ללכת ומנתק. נגנבתי לגמרי, חשבתי מצא מישהי מהצד. כשהייתי מגיעה פעם בשבועיים (או פחות) הביתה הוא אפילו לא היה טורח לדבר איתי במסנג'ר ואז באמת התחלתי לדאוג. כמה זמן אחרי שעברתי ליחידה שלי הכרתי מישהו אם כי למטרת ידידות בלבד והיה לי נחמד איתו וזה היה ניקוי ראש מהצבא בצורה כלשהי, הרגשתי מחודשת וסיבה להתעורר בבוקר אבל לבנאדם הזה היו כוונות אחרות וכשהבנתי את זה החלטתי שזה לא יכול להימשך ככה עם ה"ארוס בגרוש" והבנתי שאני צריכה להמשיך הלאה. כמובן שזה נפל עליו בבום והוא לא ציפה ממני לכזה דבר כי תכלעס' היינו תלויים אחד בשני נפשית (קח 2 סוציאופאטים, שים אותם ביחד כמה חודשים והרי לך סיפור אהבה). הוא התבכיין הרבה, התחנן, התחיל לפתע לדבר איתי והפסיק להיאלם, כאילו ניסה לאסוף את השברים אך ללא הועיל, כבר הייתי בקשר עם מישהו אחר. הקשר הזה, כמה שאני חשבתי שהיה טוב, בסוף גם נפסק, ואני בתור אדם דיי תלותי שצרייך תמיכה, כמו מטומטמת חזרתי ל"ארוס". הוא בא אחרי שבועיים בלבד לארץ והכל כאילו טוב ויפה אבל זה לא היה כמו פעם. שבוע אחרי שחזר שוב זרקתי אותו ועכשיו אני משחקת איתו פינג-פונג ועושה לו ייסורי מצפון כי איפשהו במהלך כל הסיפור הזה הוא דפק בחורה תמימה לגמרי (מחילופי סטודנטים) רק כדי להתנקם בי ובעצם הוא פגע בה כי היא באה מקהילה שבה, כמו אצל ערבים, הורגים על שטויות כאלו...

רק היום הוא בכה לי שאחזור אליו אבל כבר אין אמון, ואמון מפחינתי זה דבר חשוב. לא קל לבנות אבל קל מאד להרוס.

נו, אז, יש מצב לתקצוב? יש לנו תסריטאי? , אורות - אקשן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אסוציאציות מאד מעניינות לגבי נשים נשואות/גרושות. אז לפי דעתך זה הופך אותן ל"סחורה משומשת"? מה אנחנו סוס מרוץ ששבר רגל? אולי פשוט לירות בכל הגרושות ולשלוח אותן למפעל דבקים? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chill girl.. אפשר לחשוב שהתחתנת.. אל תקחי הכל אישי.

חוץ מזה שהוא מדבר בכלליות על אנשים גרושים.. יש לדוגמא בנות שלא מוכנות לצאת עם גברים גרושים.

גם רוב הבנות מסוגלות להיכנס להריון ישר על תחילת הנישואים.. למרות שרוב הזוגות בימינו מנסים להימנע מזה עם אחוז גירושים כל כך גבוה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אסוציאציות מאד מעניינות לגבי נשים נשואות/גרושות. אז לפי דעתך זה הופך אותן ל"סחורה משומשת"? מה אנחנו סוס מרוץ ששבר רגל? אולי פשוט לירות בכל הגרושות ולשלוח אותן למפעל דבקים? >:(

ידידתי החביבה, לא הייתה לי שום כוונה להעליב וחבל שלקחת את זה סתם ללב. אולי ההקבלה לא הייתה במקום אבל זאת הסיבה ששמתי אותה בגרשיים.

לדעתי חבל לאישה או גבר כשויים לצורך העניין להתחיל את החיים עם גירושין. אני חי סביב מספיק אנשים גרושים בשביל להעריך מההשפעות וההשלכות של הצעד.

נראה לי שאת רואה את הדברים שלי באור ממש לא נכון, ואת לא תופשת את מה שניסיתי להעביר. אם בא לך להתחתן בגיל צעיר אז וואלה שיהיה בכיף, אגדיל ואומר תעשי ילד בגיל 18 אם זה מה שאת רוצה אבל... בתנאי שתעשי את זה בשלמות לב. סתם עניין אותי לדעת אם בדיעבד את רואה את ההחלטה להתחתן עם הבחור כטעות ואולי דווקא הכל יצא לטובה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה, לי לא היתה כלל כוונה ישר ילדים והכל, הנישואים מפחינתינו היו במטרה לצמצם את המחרק הגיאוגרפי, כדי שנעבור לגור ביחד ומשם כבר הכוונה שלי היתה להמשיך ללמוד, לעבוד, לעשות רשיון ורק כמה שנים טובות אח"כ לעבור לגור לבד ורק אז לחשוב על ילדים. שלא לדבר על לעשות... אז מקסימום הייתי מתגרשת אחרי כמה שנים, גם לזה יש יתרון, כל הכסף שנשים מקבלות בגירושים, לא שווה? התחלה טובה. נכון שזה לא הוגן והכל אבל בכל זאת... אבל למה ישר ללכת בהנחה שכל מי שמתחתן עתידו גם להתגרש? היו לי יחסים מעולם שהתערערו רק אחרי שהתגייסתי. אז זה לא הצליח, אוקיי, נזרום הלאה, אבל זה יכל גם להיות משהו טוב ולדעתי חבל. אבל אין לבכות על חלב שנשפך, עוד חודש שחרור ואני מתחילה לעבוד או אסע לחו"ל לכמה חודשים לנקות את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...