איך נוצר ה"משהו" מה"כלום" ואיך נוצר ה"כלום" מה"לא כולם" ??? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נוצר ה"משהו" מה"כלום" ואיך נוצר ה"כלום" מה"לא כולם" ???

xZiPeR

Recommended Posts

תאמינו לי אם אתם לא מאמינים באלוהים אז במי תאמינו מעניין כולם בבית חולים נהיים דתיים!!!! וזה ידוע

נו זה ברור

אתה מכיר את הביטויי "טובע נאחז בקש"??

ברגע שאתה חולה ואין לך יותר תקווה אז אתה מאמין בה'

ואתה רק סותר את עצמך כי הינה ההוכחה שלך

פעם לא היה איש חילוני והיום בגלל הטכנולוגיה והמדע כבר יש המון(המדע החליף את האלוהים)

תבין דווקא בגלל שאתה אומר ש"כל מה שכתוב בגמרה נכון" הופך את הטיעונים שלך ללא נכונים בעליל והסיבה היא פשוטה

כל הטיעונים שלך וגם כל הטיעונים של הרבי הזה מתבססים על הטענה שכל מה שכתוב בתורה\גמרה נכון.

ומה קורה אם הנחת היסוד שלך שגויה??

תבין לדתיים יש תשובות להכל וזה לא בגלל שהם צודקים. זה פשוט בגלל שהם הולכים בדרך הקלה(למה זה קרה? אלוהים!)

למה אלוהים עושה לי רע כשאני אדם טוב? נסתרות דרכי האל!

אתה מבין ..בכל מעשה ומעשה אפשר להצדיק את אלוהים ואפילו זה לא חובה משום שמי אנחנו בכלל שנשפוט אותו אבל תחשוב על זה

לא כתוב בשום מקום ביהדות שכשמתים עולים לגן העדן או לגיהנום

זאת סתם המצאה מאוחרת שנועדה כדי להסביר את צדיק ורע לו רשע וטוב לו

אבל אתה יודע בא בוא נניח שיש גמול כלשהו

מי אמר שאם תהיהיה טוב תקבל אותו??(הרי נסתרות דרכי האל) כלומר יכול מאד להיות שתהיהיה טוב ותקבל גמול רע(ולהפך)

זאת אומרת שאתה עובד את ה' לחינם

הריי ממש לא מובטח לך שום גמול.

זה אפילו אנוכי להגיד דבר כזה שמגיע לך גמול מה' הרי ה' חייב לך בכלל משהו??(תגיד תודה ושתוק)

אני חושב שהוכחתי את הטענה שלי שכל הדתיים יוצאים פראיירים

אם למישהו יש הסתייגויות אשמח לשמוע אבל בתנאי שזה התייחסויות רציניות ולא לתפוס אותי בקטנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברטון, אני ההיתי טורח לקרוע עכשיו את הראש על איזה טיעון שיפרוץ את הראש האטום שלו, אבל אני עייף מדי ואתה עושה עבודה מצויינת!

מחזק :xyxthumbs:

אגב, כמו שאמרתי, אי אפשר להיתמודד בהגיון נגד רב או דתיים בכלל (כאלה הדוקים ולא סתם נגררו) בגלל שהם נאבקים בזירה שלהם עם החוקים שהם ממציאים לעצמם.

אגב, אני מזמין את האב שלך לבקר ב"חופש" ואותך(וגם את הרב) "להתמודד" כנגד סייברדין:

cyberdin@hofesh.org.il

הוא אוהב להפריך טיעונים מפגרים בזמנו בחופשי, אני בטוח שהוא ישמח לייבש אותך ואת הרב שלך (ואפילו לפרסם את זה בחופש).

עריכה:

למה המחזירים בתשובה מתעקשים להיפגש:

http://www.hofesh.org.il/religion_merchants/metifim/meet_me.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת תפוצץ את הראש האטום שלי?!????

למה מי אתה שאתה תדבר ככה ???

זה פורום ווכל אחד מביעה דעהכ אז אני מודיע לכולם שאני מצדיק את הטיעונים שלכם וגם אני לא 100 אחוז מושלם מבחינת דת אתם מוזמנים לשאול את הרב אמנון יצחק על כל נושא שהוא ואני יביא לבית שלי רב שישב ויענה לכם על כל השאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי עם הרב אמנון יצחק....

תאמין לי שהוא כלום לעמות המיסיונרים הנוצרים

הם שמים אותו בכיס הקטן בענייני דת

הם יענו לך על כל שאלה שבעולם

אנשים כאלה הם סתם רמאים שחיים מן הפירסום

מעניין שלא ענית להודעה הקודמת שלי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הדיבורים האלה עד עכשיו היה על מה להתווכח אבל יש נושא אחד שקשה מאודדד להתוכח עליו לא רק לכם לכולם מדענים פרופסורים כולם ...

אני מדבר על מוות קליני כשאדם מת מדעית רישמית מה שאתם רוצים לא נושם יותר אין לא דפיקות לב מת!!!

ופתאום הוא חוזר לחיים בסדר עד לפה שום דבר עדיין לא כל כך מוזר מה שבאמת מוזר בכל העיניין הזה הוא שכל מי שעובר את זה

מספר את אותו סיפור עם שיינויים קטנים אבל אותו סיפור אני מאמין שאתם מכירים חלק מהסיפורים ....

עכשיו הקטע הוא שבלי קשר לדת או לצבע עור או לשפה שאותו איש מדבר או לאיפה הוא גר כולםםם אבל כולםםם

יספרו לכם את אותו סיפור דברים כאלה גורמים לךך באמת לחשובבב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה ליראות מה אתה אומר על התגובה שלי ::)

אתה אמרת שתסתור אותם ובמקום זה אתה בא לי עם נושא שבכלל לא דיברנו עליו

ועוד אחריי שאני ביקשתי בפירוש להתייחס לנושא שלי

במצב הזה כבר אני יכול להגיד

i rest my case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי שהסיבה שכולם רואים אותו דבר היא לא דתית?

אולי זה סיבה פיסיקלית/ביולוגית? ידוע כבר הרבה זמן שתופעת המנהרה נגרמת מחוסר החמץ לראש

עצב הראיה הוא הראשון ללכת והוא עושה זאת מהבחוץ פנימה (השאר מחשיך והמרכז נהיה בהיר יותר)

בנוסף מדידת רגע המוות היא לא מוחלטת-אין דרך לבדוק אם אדם מת לחלוטין או שנשאר בו שביב שיחזור לחיים

בשעה שעתיים אחרי המוות ורק כשהגוף מאבד חום גוף אפשר להיות בטוחים לחלוטין שהוא מת

אז אין אנשים שחזרו לחיים רק כאלה שמותם נקבע מוקדם מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...