איך נוצר ה"משהו" מה"כלום" ואיך נוצר ה"כלום" מה"לא כולם" ??? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נוצר ה"משהו" מה"כלום" ואיך נוצר ה"כלום" מה"לא כולם" ???

xZiPeR

Recommended Posts

"בני גורדון" היקר, עם ההודעה שלך רק הוכחת עד כמה בור אתה ועד כמה אין לך מושג קלוש מה זה המפץ הגדול. תקרא את הכתבות שהבאתי, ותשכיל.

ורק בשביל הרקורד, המפץ הגדול לא יצר כלבים, בני אדם, ושאר יצורים- אלה יצר בין השאר את כדור הארץ, שגם הוא לא הופיע פתאום סתם ככה.

כדור הארץ נוצר בדיוק עם תנאים מתאימים כדי שיצורים חיים יוכלו לחיות בו(לשרוד עליו. זה לא שעולם מושלם, והוכחה אחת לזה שהחמצן הכלל כך חשוב לנו שאנחנו לא יכולנים לשרוד בלעדיו הוא חומר מאוד דליק וגם לאט לאט מרקיב אותנו מבפנים[כמו שהוא עושה לתפוח ללא קליפת הגנה]) ומיצורים מאוד פרימיטיביים התפתחו יצורים שהתאימו את עצמם יותר ויותר לסביבה- לא סתם הופיעו שם.

ועוד משהו, יש לי טיעון כנגדך שאני רוצה שתפריך(סך הכל אחד מתוך הרבה):

לפי התנ"ך העולם שלנו הוא בן בסביבות 6000 שנה, בזמן שיש הוכחות מוצקות לזה שהעולם קיים מילארדי שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועוד משהו, יש לי טיעון כנגדך שאני רוצה שתפריך(סך הכל אחד מתוך הרבה):

לפי התנ"ך העולם שלנו הוא בן בסביבות 6000 שנה, בזמן שיש הוכחות מוצקות לזה שהעולם קיים מילארדי שנים?

זה הוכח בעזרת הפחמן 14 אבל תבין

המאמינים פשוט לא מסוגלים להיות פתוחים לדברים חדשים

הם פשוט יגידו שזה איזה טריק שאלוהים עשה כדי לבדוק את הנאמנות של בני האדם(כן שמעתי גם את זה)

וכנ"ל לגביי עצמות הדינוזאורים

אני כבר פורש מהנושא הזה כי אם המורה שלי לפיזיקה מאמין באלוהים אז כניראה שבאמת לא נצליח לשכנע אותם

והמורה שלי לפיזיקה הוא דווקא כן אדם פתוח לדברים חדשים והוא ממש לא אדם אטום אבל את הכל פשוט את הכל אפשר להסביר בצורה שתתאים לקיום האלוהות

זה ויכוח חסר תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מצוטט לכולכם שכדאי לכם ללכת להרצאה של הרבה אמנון יצחק ותישאלו את כל השאלות שאתם מעוניינים לדעת או לשאול , כל מה שעולה בדעתכם ואם תרצו תרצו גם תתווכחו איתו כי הוא ממש אדם פתוח לשמוע אנשים עם דעות כמו שלכם בכדי שתדעו ת'אמת הנעדרת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למדת כל כך הרבה מההרצאות של הרבה הנכבד, אולי תבוא ותסביר לו את זה בעצמך?

או שאתה לא יכול כי אתה בעצמך לא מבין כלום בנושא? אתה בכלל לא יכול לפתוח את הפה שלך על תאוריית "המפץ הגדול, האבולוציה או כל דבר אחר בלי שיש לך טיפת ידע בנושא(וכך כבוד הרב שבטח בחיים שלו לא היה באוניברסיטה).

חוץ מזה, אני לא מתכוון לנסוע 16 קילומטר לעיר הכי קרובה אליי (אשדוד ורחובות) או 46 קילו מטר לתל אביב (הוא בטח לא עושה הרצאות במקומות עם קצת קהל, נכון?) והאמת יש לו גם סוג של יתרון עלי, כי התשובות שלו הן מוכנות מראש והרבה יותר פשוטות(עקב זה ש90% מההסברים כלולים במילה קסם שנקראת : "אלוהים"), ועל "סוג התשובות" שלי צריך לחשוב ולארגן את כל הדברים בראש ורק אז להגיב- לכן להגיב בכתב זה יותר נוח.

האמת כבר ראיתי כמה הרצאות של איזה רב אחד ב"ערוץ המקומי"(או איך שקוראים לזה), ות'אמת הטיעוני שלו דיי משכנעים, ומנסים להיות אובייקטיביים ולהיתייחס גם לצד השני שהם מתווכחים איתו, החילונים, אבל הם היו שגויים מהשורש. הוא פשוט דיבר על דברים שאין לו מושג לגביהם, והוא גם מצפה שהקהל שלו גם לא מבין בזה בגרוש(שזה בדרך כלל ככה).

ההיתי עכשיו מסביר לך את כל דעתי בנושא, אבל אין צורך כי זה כבר קיין ומנוסח הרבה יותר טוב בלינקים שנתתי לפני זה.

עכשיו, תקרא את זה:

http://www.hofesh.org.il/articles/god/kiss.html

תעשה 1+1 ותבין שאתה פשוט טועה.

זאת התחלה טובה, ואחר כך תקרא את כל שאר המאמרים שנתתי לפני זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מצוטט לכולכם שכדאי לכם ללכת להרצאה של הרבה אמנון יצחק  ותישאלו את כל השאלות שאתם מעוניינים לדעת או לשאול , כל מה שעולה בדעתכם ואם תרצו תרצו גם תתווכחו איתו כי הוא ממש אדם פתוח לשמוע אנשים עם דעות כמו שלכם  בכדי שתדעו ת'אמת הנעדרת !

רגע, רגע.... זה לא בדיוק ככה... !!! בכל מקרה לא ניראה.

היתווכחתי בנושא הזה עם כמה רבנים, וחבר שחזר בתשובה... סליחה עך המילה אבל הם פשוט "עטומים"!

לא מבין איך אדם יכול להאמין במשהו שנכתב ליפני אלפי שנים, בלי שום ביסוס מדעי, בתקופה שהאדם לא היה לו מושג כמעט בכלום,

ואז כדי ליצבור כח,סדר,שליטה באנשים, המציאו לנו את האלוהים וכמובן, את הבריאה המפורסמת מבראשית, האנשים קיבלו פשוט סיפורים.

דת מנסה לישלוט לכם בחיים!!!!! וזה מבאס! יותר מידי חוקים יותר מידי בולשיט,

זה נראה לי סתם דרך של אנשים כדי לא להתמודד עם זה שהם עצמם אחראיים על החיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב אמנון יצחק עונה על דברים לא רק על דברים כאלה איך העולם נוצר אם אני יספר לך על מה הוא ענה לי אתה תידע שלבן אדם הזה יש ידע יותר מהרבה אנשים בנושא הארץ והעולם שאלתי אותו למה לגברים יש חזה עם פיטמות הרי רק הבחורה צריכה חזה עם פיטמות לצורך הנקה אבל הוא סיפר לי סיפור מהגמרא שאגב כל הדברים שבגמרא נכונים הוא אמר לי שהיה בן אדם אחד שאשתו נפטרה והיה לו ילד בן כמה שבועות שלאבא שלו גדל החזה תוך יום בשביל הנקת הילד אז תתווכח הרב יודע לענות על כל שאלה שתשאל אותו ותנסה אותו

ובקשר לבחור שאומר שלרב אין ידע מבחינה שכלית של העולם ! שאמר שאנשים באונברסיטה חכמים יותר מהרב אז הרב הלך לנסות אותם (את האנשים באונברסיטה ) וכולם שמה שתווכחו איתו ולא נתנו לו את חופש הדיבור (שזה דבר שמקובל אצל אנשים משכילים!!!) אבל הם לא נתנו לו לדבר !!!!! תבין כי הם ידעו שהאמת כואבת וקשה בקטע הזה אני יתן לכם כמה קישורים של סירטונים ותראו שם על מה אני מדבר !!!!

הנה הסרטון על האונברסיטה שהם לא נתנו לו לדבר בבקשה

http://www.shofar.net/site/ProductsCNThits.asp?id=385&surfingHIT=1086&surfingHITname=adslHIT&hits=3469&url=http://www.shofar.net/products/video/HUJI/HUJI460K.wmv

ואם אתם רוצים עוד סרטים תכנסו לאתר http://www.shofar.net/site/index.asp

תכנסו לוידאו יש לכם שמה מחירים של הסרטים אבל אם אתם רוצים לשימוש במחשב להורדה או צפייה אז זה חינם ללא הרשמה בכלל ותנסו אותו!!!!!!

ויש לי פה חבר שגם רוצה להגיד כמה מילים:

יפה!! תקשיבו כל המחרטטים פה וכל מי שמדבר על הוכחות ודברים כאלה אני ראיתי בעניים שלי את הרב איפרגן מקים נכה מכיסא גלגלים ומתחיל לרקוד איתו ולא פעם אחת כמה פעמים!!!

ושהיה על זה כתבה בטלוזיה הראו את הרופאים מגמגמים כי לא היה להם הסבר מדעי לכך!!!

בבקשה תתנו לנו עוד תגובות ! ונראה מי ינצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב אמנון יצחק עונה על דברים לא רק על דברים כאלה איך העולם נוצר אם אני יספר לך על מה הוא ענה לי אתה תידע שלבן אדם הזה יש ידע יותר מהרבה אנשים בנושא הארץ והעולם שאלתי אותו למה לגברים יש חזה עם פיטמות הרי רק הבחורה צריכה חזה עם פיטמות לצורך הנקה אבל הוא סיפר לי סיפור מהגמרא שאגב כל הדברים שבגמרא נכונים הוא אמר לי שהיה בן אדם אחד שאשתו נפטרה והיה לו ילד בן כמה שבועות שלאבא שלו גדל החזה תוך יום בשביל הנקת הילד אז תתווכח הרב יודע לענות על כל שאלה שתשאל אותו ותנסה אותו

ובקשר לבחור שאומר שלרב אין ידע מבחינה שכלית של העולם ! שאמר שאנשים באונברסיטה חכמים יותר מהרב אז הרב הלך לנסות אותם (את האנשים באונברסיטה ) וכולם שמה שתווכחו איתו ולא נתנו לו את חופש הדיבור (שזה דבר שמקובל אצל אנשים משכילים!!!) אבל הם לא נתנו לו לדבר !!!!! תבין כי הם ידעו שהאמת כואבת וקשה בקטע הזה אני יתן לכם כמה קישורים של סירטונים ותראו שם על מה אני מדבר !!!!

הנה הסרטון על האונברסיטה שהם לא נתנו לו לדבר בבקשה

http://www.shofar.net/site/ProductsCNThits.asp?id=385&surfingHIT=1086&surfingHITname=adslHIT&hits=3469&url=http://www.shofar.net/products/video/HUJI/HUJI460K.wmv

ואם אתם רוצים עוד סרטים תכנסו לאתר http://www.shofar.net/site/index.asp

תכנסו לוידאו יש לכם שמה מחירים של הסרטים אבל אם אתם רוצים לשימוש במחשב להורדה או צפייה אז זה חינם ללא הרשמה בכלל ותנסו אותו!!!!!!

יפה!! תקשיבו כל המחרטטים פה וכל מי שמדבר על הוכחות ודברים כאלה אני ראיתי בעניים שלי את הרב איפרגן מקים נכה מכיסא גלגלים ומתחיל לרקוד איתו ולא פעם אחת כמה פעמים!!!

ושהיה על זה כתבה בטלוזיה הראו את הרופאים מגמגמים כי לא היה להם הסבר מדעי לכך!!!

בבקשה תתנו לנו עוד תגובות ! ונראה מי ינצח

אתה באמת מאמין לנוכל הזה??? הכוונה לאמנון יצחק????

אחי כל מה שהוא אומר, ילד קטן עם תלמד אותו יתן הרצאות כמו שלו, בנוגע לתשובות שהוא עונה.. לכל שאלה אפשר להשיב כמה תשובות, חלקן מבוססות וחלקן מה שהוא עושה

פשוט ממציא שיט!

זה כמו עם ההוא מהתעונות דרכים זוכרים אתו, כולנו יודעים שיש בעיה עם בכבישים וכו, אבל עף אחד לא יכל לקום ולהגיד כלום, עד שקם לו אחד כישרוני ביותר,

אותו סיפור עם אמנון יצחק , יכולת ורבלית גבוה וכושר שיכנוע טוב! זהו!!!!! :P

מי שמאמין הוא סתם אפס חלש ואחד שלא יודע לקחת אחראיות על החיים שלו!

לחלק מהאנשים כפי שאנחנו רואים אמונה זה פשוט פיתרון, בריחה ממציאות!

ובוא נסגור את הנושא הזה כבר!!!! כי זה לא יגמר עף פעם, או עד שכל המאמינים יקבלו קצת שכל, ויבינו איפה הם חיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא סיפר לי סיפור מהגמרא שאגב כל הדברים שבגמרא נכונים

נו ברור אלא מה.... ::)

הוא אמר לי שהיה בן אדם אחד שאשתו נפטרה והיה לו ילד בן כמה שבועות שלאבא שלו גדל החזה תוך יום בשביל הנקת הילד

נו אז הוא עבד עלייך

אז מה אם "הוא" אמר?!

הוא הביא לך הוכחה?

לא! יופי אז בבקשה אל תביא לנו "סיפורים" ללא הוכחות

LOL

זה בטח אותו אחד כל פעם

מאיפה לך שה so called נכה הוא באמת נכה??

תהיה בטוח שהם אפילו התאמנו על הריקוד הזה כמה פעמים

ואתה יודע מה...בוא נניח לרגע שהוא באמת הצליח להקים נכה מכיסא גלגלים

נניח....

היית מצפה מאדם בעל יכולות כאלה שילך לבתיי חולים לרפא אנשים במקום לבלבל לאנשים את השכל בהרצאות ::)

עכשיו ברצינות אתה רוצה לדעת למה גם לגברים יש פיטמות אז בקשה:

כידוע לבני האדם יש כמה שלבים שבהם הגוף התפתחות מינית

זה קורה בגיל ההתבגרות

זה קורה בגיל שנה שנתיים או יותר אני לא זוכר עכשיו

וזה קורה ברחם

וכידוע יש איברים שמתפתחים ברחם לפני תהליך קביעת המין ויש תהליכים שמתרחשים לאחר מכן

הפיטמות לדוגמא מתפתחות בצורה זהה אצל גברים ונשים לפני התהליך שבו נקבע מין העובר ולכן גם לגברים וגם לנשים יש פיטמות(ולא בגלל שאיזה אחד היה צריך להניק ) שדרך אגב אם ייתנו לגבר מספיק הורמונים נשיים גם הוא יפתח חזה ויפיק חלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספר בשם "המדע והאל" שם פרופסור מכובד לפיזקה מסביר איך אפשר לפרש את התנך בצורה שתתאים עם הפיזיקה

הוא נותן שם הוכחות מדעיות לכמה נקודות בתנך

אולי הדוגמא הכי מדהימה בספר הוא תיאור הבריאה שלו

הוא מסביר שאם מסתכלים על העולם מנקודת מבט על-זמנית (כביכול הנקודה של אלוהים) ומחשבים את קצב האטת הזמן לפי תורת היחסות (הזמן היה מהיר יותר בתחלית היקום כאשר החומר היה צפוף יותר) מקבלים ציר זמן שתואם את התפתחות היקום עד בוא האדם לפני 6000 שנה

הוא אומנם מניח כמה השערות לא מבוססות ויש כמה קפיצות אמונה אבל הספר בהחלט גורם לך לחשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא טועה בנוגע לזה... הוא גם בוחר את 16 מיליארד כנקודה מוחלטת כלא ידוע על תיארוך מוחלט

(פחמן 14 מתאים רק לעד 30 אלף שנה אחורה אבל יש גם שיטות אחרות המבוססות על רדיואקטביות וכלים אחרים פשוט פחות מדויקים)

אבל הוא נותן הרבה נקודות בספר על הקירבה בין הדת למדע (ברור שהספר נכתב בנימה מאד מסיונרית ובוחר להציג רק את הצדדים התומכים

אבל גם הצד המדעי נוטה לעשות את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתהיו בעניינים אתם לא צודקים בכלל אבל בכלל

אם אתם כמו שאתם חושבים חכמים אז בקשה תלכו להרצאה של הרב אמנון יצחק

ותשאלו אותו כל מה שתרצו !!!!

ואני מבטיח לכם שהוא יענה לכל התשובות שלכם

רק שיהיה לכם את האומץ לעמוד מולו תאמינו לי ותצדיקו אותי שמישהו מהמשפחה שלכם היה דתי זה דור כזה שלא כולם דתיים אני מוכן לחתום שאם לא אתם אז ההורים שלכם דתים ואם לא ההורים אז הסבים והסבתות ואם לא אז סבתות רבא והסבי רבא אני אומר לכם זה עידן של מתפתחת וירידה דרסטית בדת וזה היה למה פעם לא היה דבר כזה חילוני!!! כמו היום

תאמינו לי אם אתם לא מאמינים באלוהים אז במי תאמינו מעניין כולם בבית חולים נהיים דתיים!!!! וזה ידוע

פתאום מניחים תפילין אנשים אני אומר לכם אם יש לכם שאלה כל שהיא אז זה תשאלו את הרב אמנון יצחק שאני עפר לרגליו

ובקשר על מה שאמרתם על זה שחבר שלי ראה את הרב איפרגן מרים בחורה מכיסא גלגלים אז אני מודיע לכם שזאת אחת מהכיתה שלו ולא אחת שהרב איפרגן הזמין בשביל לעבוד עלינו ב"עיניים" תבינו משהו אחד אתם לא יכולים לברוח מהמציאות וכל דבר שרשום בגמרא או בתורה זה נכון כמו שהגמרא שנכתבה לפני כ 1500 שנה אז אתם יכולים להגיד שאתם לא מאמינים בה כי יכול להיות מישהו המציאת את הסיפורים האלה אז בואו נגיד לכם משהו אם אתם לא מאמינים בדברים כאלה אז במה כן זה כמו לדוגמא שבעוד 1500 שנה לא יאמינו אנשים שהייתה שואה אנחנו מאמינים למה יש ניצולים שמספרים סיפורים דומים וסרטים אף על פי שאנחנו עצמנו לא היינו אולי קרוב משפחה ובגלל זה אבל בעוד 1500 שנה הדור שלנו כבר לא יהיה ולא יאמינו בשואה?!?!?!? אז אני מודיע לכם שיאמינו כמו שמאמינים בגמרא אנשים ואני יכול לתת לכם דבר כזה אתם הולכים תמיד על המדע אבל מה המדע הולך לפי הדת מספר הכוכבים לפי מה שרשום בזוהר לפני כ 1500 שנה!!! והנה גם מספר הכוכבים המדוייק שהמדענים שילמו על הפרוייקט הזה מיליארדים

ורשום בתורה את המספר המדוייק של הכוכבים !!! והנה לכם

זה מה שרשום בתורה מספר הכוכבים ביקום. פרק חמישי, מסכת ברכות, תלמוד, אומרת ככה: "אמר לה הקדוש ברוך הוא: בתי," - בתי זה עם - "י"ב מזלות," - שתים עשרה מזלות - "בראתי ברקיע. ועל כל מזל ומזל בראתי לו שלושים חיל." מה זה חיל? זה קונסטלציה של כוכבים. "ועל כל חיל וחיל," - על כל קונסטלציה כזאת שאני קורא לה חיל, אומר הקדוש ברוך הוא - "בראתי לה שלושים לגיון," - זה עוד קונסטלציה, שקוראים לה לגיון - "ועל כל לגיון ולגיון בראתי לו שלושים רהטון," - עוד קונסטלציה - "ועל כל רהטון ורהטון בראתי לו שלושים קרטון, ועל כל קרטון וקרטון בראתי לו שלושים גסטרא, ועל כל גסטרא וגסטרא תליתי בו שלוש מאות וששים וחמישה אלפי ריבוא כוכבים." בואו נראה את זה במתימטיקה: אם ניקח את כל האינפורמציה שכתוב כאן: 12 כפול 30 נקבל את המספר הזה (360), כפול 30 נקבל את המספר הזה (10,800), כפול 30 את המספר הזה (324,000), כפול 3 ביליון 650 מיליון כוכבים, נקבל את המספר הזה: מספר הכוכבים בעולם כפי שנמסר לאבותנו: 1,064,340,000,000,000,000. והיום... אם תרצו לראות מה אומרים אנשי המדע באינטרנט בבריטניקה און-ליין, חפשו במילה STARS - כוכבים - ושם כתוב מספר הכוכבים כיום בעולם הוא בערך: אחד ו-18 אפסים... אנחנו כאן מקבלים מספר אחד ו-18 מקומות. מספר מדויק להפליא, של כוכבים שיש ביקום. האם יש ספר אחד שמראה לי עובדה כמו התורה, של מה שהולך לקרות? בדיקות שנעשו בספרי הדתות השונות בכל העולם, קובעות - לא נמצא ספר המכיל עובדות מוכחות, המעידות שנכתב ע"י כח אלוקי, - חוץ מתורת ישראל! !!!!!

א. "שנים עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...