מחשב לא נדלק אחרי הפעלת resizable bar - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק אחרי הפעלת resizable bar

amit14
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי מעבד i7 9700k, לוח z390 pro ו rtx 3080 .

יצאו עדכוני ביוס שמאפשרים הפעלה של resizable bar, הורדתי אותם והתקנתי עפ ההוראות..הכל עבר חלק..אבל ראיתי שהאופציה עדיין לא פעילה בלוח בקרה של .

הבנתי שאני צריך להפעיל באפשרויות בביוס את האופציות above 4g decoding ו enable resizable bar.

עשיתי את זה והפעלתי מחדש..אבל מאז המחשב לא עולה (יש לי רכיב כזה שמצפצף בכל פעם שיש boot, ועכשיו הצפצוף שלו שונה..צפצוף כזה של טעות.

ניסיתי לנתק את כבל החשמל ולחבר שוב אחרי זמן..כלום לא עוזר.

אשמח לעצה דחופה..

נערך על-ידי amit14
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפסת עם מברג ?  מה זה ? שנות ה - 80 ?

אין על הלוח לחצן CLR CMOS ?

אני מקווה מאוד שאתה פועל לפי הוראת למשתמש של .

זה אך ורק באחריותך.

כי  כן יוכל להיגרם נזק אם עושים דברים שלא ואיך שצריך לעשות.

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם מקשקש? יש מלא לוחות עדיין שהclear cmos הוא ע"י קיצור שני פינים ואין שום בעיה לעשות את זה עם מברג.
ולפותח הדיון, אתה יכול לנסות שוב, אבל אם זה קורה שוב פשוט תוותר על הresizeable bar כרגע, זה גם ככה זניח כמעט לחלוטין ותוכל לנסות בהמשך עם עדכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

@Moon-Mage, אני לא מספיק מבין בזה-יש סיבה שאם זה לא עבד בפעם הראשונה זה יעבוד בפעם השניה אם עושים אותו הדבר בדיוק?

שוב,מה שהכשיל לא היה עדכון הביוס עצמו אלא שינוי ההגדרות אחכ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי מבחינה טכנית..וחהחברות של לוחות האם הוציאו ביוס רשמי שתומך בזה.

באופן כללי,

יש סיבה שאם תהליך כזה נכשל פעם אחת הוא יצליח בפעם אחרת?או שזה כמו בoc ויש "לוטו סיליקון" שאם נפלת בו על לוח טוב אז זה יעבוד ובלוח אחר מאותו הדגם זה לא יעבוד לא משנה מה?

אם לא, מה יכול לגרום לתהליך כזה להיכשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן אם מישהו סקרן שזה עובד עם B450 של ואותו 3080 של גיגהבייט שיש לפותח הדיון אחריי עדכון של הביוס של הלוח אם לגרסא האחרונה ועדכון של הVbios של הכרטיס גם לגרסה האחרונה אז כנראה שבאמת הביוס של לוח האם הוא הבעיה.
לא עשיתי יותר מדי בדיקות לפני או אחריי אז אני לא יודע להגיד כמה זה יותר טוב או גרוע ממה שהיה קודם.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

בגדול אחרי שקראתי קצת הבנתי שהייתי צריך לבטל אופציה שנקראת csm כדי שהrebar יוכל לעבוד.

אחרי שעשיתי את זה זה באמת עבד..אבל כל המשחקים קרסו לי מיד/במהלך המסל טעינה הראשון.

רק ביטול של הrebar בביוס עזר...אז כרגע אני בלעדיו...אבל עם הביוסים העדכניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...