התלבטות בין לקנות באמזון לבין לקנות בחנות בארץ, יש פער מחירים שאשמח לקבל הסבר עליו - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין לקנות באמזון לבין לקנות בחנות בארץ, יש פער מחירים שאשמח לקבל הסבר עליו

thepassenger
 Share

Recommended Posts

אני בסוף הולך על ה , אני מקבל ב 10K את ה 3080 וגם טרה בייט וגם 32 ראם, ואפשר לשדרג את המחשב בקלות במעבדה אם יש צורך, וזה צבע לא צעקני בניגוד לרוב הלפטופים החזקים, החסרון היחיד הוא המיקום המוזר של המצלמה אבל יש לי סטנד מיוחד למחשב שקניתי ב 30 דולר באמזון שמאפשר לי להציב את המחשב בזווויות אחרות, אז המצלמה תהיה בסדר.

העובדה ש היא מטייאוון זה בונוס, ככה שאפשר לעשות אצבע משולשת לסין ול שלהם

יש מצב שאני מפספס איזה נייד בהמשך שיהיה עם מעבד ryzen, אבל תכלס זה להמר ולהמתין ש תוכל לייצר מעבדים בכמויות מספיקות, ושיהיה חברה למחשבים ניידים שתיקח מעבד שלהם ותארוז את זה עם ראם מספיק עבורי וזיכרון קשיח ו 3080 , במארז שלא נראה כמו מופע קרקע, ובלי אלף ואחד בעיות או חסרונות שעלולות לצוץ בעיצוב או בנייה של (נניח, בלי מקלדת מוארת או בלי , או בלי חלון סגירה וכדומה), ושיהיה במחיר של 10K ? לא נראה לי. 

תודה רבה לכולכם על כל העזרה ! הפורום של HWZONE זה אחד המקומות הכי מדהימים לקבל ממנו עצות בקשר לחומרה.

נערך על-ידי thepassenger
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר קנית אבל היום קפץ לי סרטוו מעניין על דגם חדש של ...
https://www.youtube.com/watch?v=ukwPX7kJMSo

שווה בדיקה כי אתה מקבל גם ניידות וקומפקטיות במקרה ותצטרף, וגם כח גראפי עם תוסיך את הכרטיס החיצוני.
ביחד הם אמורים לעלות 3000 דולר (כמה מאות שקלים מתחת ל10K)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...