אצלנו במעבדה: כרטיסי המסך RX 6800 XT ו-RX 6800 מחייכים למצלמה בקו הזינוק - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אצלנו במעבדה: כרטיסי המסך RX 6800 XT ו-RX 6800 מחייכים למצלמה בקו הזינוק

djelectric
 Share

Recommended Posts

זה בסדר, עושה רושם שגם בארה"ב אין ממש הקצאה.

במיקרוסנטר דיווחו אנשים שהגיעו מלאים מגוחכים של 20 ו-30 RXים ראשוניים בכל מיני אזורים במדינה, ב- הבנתי שהמצב מעט מביך יותר עם 15ים ו-20ים.

נערך על-ידי 243 56
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמויות כאלו שדומות מבחינת תרחיש לכמויות שהביאו מסדרת RTX3000, מעידות, ששתי היצרניות נחפזו בסבב הזה

קודם להשיק, ואחרי זה לדאוג לייצר מלאי. בשנים עברו היה מקובל, שהם בצעו הרמת מלאי יצור כדי חצי שנה מראש,

לפני שיצאו עם מוצר לשוק. 

התחרות על הפרסטיג'ה מי ישיק ראשון הביאה את שתי היצרניות לעשות חוחה ואתלולה על חשבון גבו של הלקוח.

המוצרים הללו היו צריכים להיות מושקים רק בעוד רבעון או שניים אחרי שנצברו מלאים מספקים במחסנים. לא עשו את זה.

מי שרוצה לרכוש ראשון בסבב הזה ישלם ביוקר מחיר מסופסר בהתאם. אם לא היתה סיבה מוצדקת עד כה לעכב רכישה

מצידו של לקוח סבלני, הפעם יש סיבה טובה מאד לעשות זאת.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכה לראות את התוצאות של הביצועים, בתור משתמש ותיק מאוד של נוידיה אני מאוד רואה את עצמי עובר למערכת אדומה לגמרי של כרטיס ומעבד.

מקווה שהם השתפרו מבחינת החומרה והדרייברים. כי עד עכשיו הכל נראה פיגוז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון עבר הסטורי, תמיד, דריברים בתחילת דרכה של טכנולוגיה חדשה הם מבוגגים למדי, גם של נוידיאה וגם של .

אחרי רבעון ושלושה גרסאות עוקבות של , זה מתחיל להתייצב יפה .  

משמע שהסבלנות משתלמת גם מההיבט הזה.

זאת מעבר לחשש הכבד, שבמוצר חדש טכנולוגית, עשויים להיות פשלות ברובד החומרה. לכן אני אף פעם לא קונה

טכנולוגיה חדשה ביום הוולדה. לא שווה את הסכון מבחינתי. 

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מנסיון עבר הסטורי, תמיד, דריברים בתחילת דרכה של טכנולוגיה חדשה הם מבוגגים למדי, גם של נוידיאה וגם של AMD.

אחרי רבעון ושלושה גרסאות עוקבות של דרייברים, זה מתחיל להתייצב יפה .  

משמע שהסבלנות משתלמת גם מההיבט הזה.

זאת מעבר לחשש הכבד, שבמוצר חדש טכנולוגית, עשויים להיות פשלות ברובד החומרה. לכן אני אף פעם לא קונה

טכנולוגיה חדשה ביום הוולדה. לא שווה את הסכון מבחינתי. 

תשמע אני מסכים איתך, אני גם ממתין שהשוק יתייצב והטכנולוגיה תבשיל קצת אך עם זאת מחכה כבר בקוצר רוח לבנות מערכת חדשה, בכל זאת המערכת שלי כבר מראה סימני התיישנות(בעיקר בגיימינג כן?) הרי כמה אפשר לחכות, אפשר לחכות גם לדור הבא אין לזה סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...