התלבטות קשה- SLK 947U או TT SilentTower.. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה- SLK 947U או TT SilentTower..

SuB

Recommended Posts

אין ספק שבתחום הסינקים טרמלטק מתקדמת ומשתפרת

אבל עדיין הם לא ברמה של טרמלרייט אין להם את המקצועיות והניסיון ומה שלא יהיה..

בכל מקרה נכון להיום אני רואה את טרמלרייט חברה יותר טובה ביצור סינקים ואני לא רואה שום סיבה לא לבחור בסינקים שלהם מול כל מתמודד אחר

(חוץ מהסיבה הכספית, שפה טרמלטק שיחקו אותה והביאו את הסינק בזיל הזול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במחשב הבאה שלי (בבר-מיצווה שלי ;D )

אני קונה את הxp120 בלי שום ספק.

אני מעדיף לשלם יותר על וותק וניסיון בתחום ההיט-סינקים, במיוחד שמעבדים החדשים יהיו יותר חמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה בטוח כל העניין עם הסינקים לא מתפתח בכזאת מהירות

אבל כמובן שיש סיכוי שעד אז יצא איזה סינק מהפכני שיתן תוצאות טובות יותר או תוצאות דומות במחיר סביר (:

דרך אגב יפה מאוד כמה שאתה מבין יחסית לגיל שלך

לא נשמע שאתה בן 12+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא מנסח את זה בתור קפיצת מדרגה

כי בוא נגיד שהקירור שלהם לא כזה רחוק ממה שאפשר למצוא היום בשוק, הוא אכן טוב יותר אבל לא בהרבה

הסיילנט טאוור מביא דור חדש שיטה חדשה, אם היא תצליח ועוד חברות יאמצו אותה ? אני לא בטוח.. יש לה חסרון דיי גדול

כדרך אגב אני דיי סגור על זה שלא ראית בחיים שלך סינק של TR במציאות

אם היית רואה היית מבין שגם הXP שגדול יותר, לא יפריע ברוב המקרים בלוח בגלל צורת הבניה שלו

אוי איזה בחור צנוע אתה.כמה היטסינקים כבר התקנת בחיים שלך?

איך אתה יודע מה ראיתי ומה לא?

סתם במקרה מותקן אצלי במחשב כרגע סינק של טרמלרייט SK7.

כבעל מעבדת מחשבים לשעבר התקנתי סינקים מכל הסוגים והמינים בעשרות מחשבים כך שיש לי מושג איך נראה טרמלרייט.

כדאי שתדבר מנסיון ולא מקריאת כתבות וספקולציות - עד שלא תתקין 120 לא תוכל לדעת עד כמה ההתקנה שלו מסובכת או לא.

ושיהיה לך יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לצערינו גם אחרי כל ההתקנות שעשית לא נכנס כלום לקופסא..

אתה יכול לקחת את הגודל והמבנה של ה SP לדוגמא ולהססתכל על השוואה

תוכל לראות שברוב הלוחות הגודל לא יהווה בעיה כלשהי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vatos locos אני עושה כמוך כנראה, מחכה ל-XP120 (מתי הוא אמור לצאת?) וחוסך אליו כסף בינתיים (אני מאמין שאני יצטרך עוד איזה 100 שקל בשבילו).

חבל לי מאוד על ה-VANTEC UV שיש לי, אם אני יקח את הסיילנט זה כמו לבזבז 70 שקל על זריקת ה-VANTEC (זריקה לקופסא בצד כמובן).

תודה, מחכה לתשובות.

דרך אגב יש ביקורת קטנה על ה-XP כאן: http://www.systemcooling.com/thermalright_xp120-01.html

**עריכה- מה דעתכם על ה- Hyper 6 ? יש לי אפשרות לקנות אותו בחו"ל כולל משלוח ב-243 ש"ח.. הוא אומנם מתקרב בגודלו ל-SILENT TOWER אך נמוך ממנו ב-2 ס"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שאתה קשקשן!

אנחנו מדברים על 120 ולא על SP97

הנה תמונה של XP120 ליד SP97 - נראה לך שהם זהים בגודל?

heatsink2_lg.jpg

הנה תמונה מהצד :

heatpipe1_lg.jpg

והנה תמונה שלו מותקן על בורד - שים לב איך הוא מכסה את כל הגשר הצפוני:

mounted1_lg.jpg

אתה בטוח שלא יהיו בעיות התקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, עכשיו שאני מסתכל גם על ה-Hyper 6 וגם על ה-XP120 תהיה לי בעיה עם הרוחב שלו. כי הספק שלי נמצא ממש מעל ההיטסינק, המארז שלי הוא midi-tower רגיל די ג'נרי של SP.. אני חושב שאני יצטרך להחליף מארז לפני שאני קונה איזה היטסינק בקרוב.

במחשבה שניה, גם עם ה-Silent-tower תהיה בעיה, כי הרוחב שלו 92, וכרגע יש לי מאוורר 80 על ההיטסינק שהמרווח בינו לספק הוא 1.5 סנטימטר.. ככה שלמעשה שום סינס לא בא בחשבון גררררררררררר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת היא שנמאס לי להתווכח איתך אתה לא מבין עברית אני לא אומר שהSP בגודל של הXP אני אומר שתסתכל יחסית זה מול זה, ועד כמה שהSP לא מפריע אין סיבה שהXP כן יפריע

אצלי אותו מצב כמו אצל סאב, המעבד ממש בחלק העליון אבל שוב אני לא רואה שום בעיה אני מאמין שאולי ההיטפייפס יגעו או היו קרובים אבל לא יפריעו בצורה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי אותו מצב כמו אצל סאב, המעבד ממש בחלק העליון אבל שוב אני לא רואה שום בעיה אני מאמין שאולי ההיטפייפס יגעו או היו קרובים אבל לא יפריעו בצורה משמעותית

אם ההיטסינק שלך צמוד מאוד לספק כמו אצלי, אי אפשר לשים שום סינק אחר. מדדתי, וראיתי את הרוחב של כל הסינקים שכתבתי בתגובה הקודמת, ואף אחד מהם לא נכנס!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...