התלבטות קשה- SLK 947U או TT SilentTower.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה- SLK 947U או TT SilentTower..

SuB

Recommended Posts

יש לי אפשרות לקנות בחו"ל את ה-SLK 947U ב-180 כולל משלוח. עכשיו, הגיע לזיג-זג ה-TT SilentTower ב-188 שקל שזה מחיר מעולה להיטסינק כזה טוב.

ההתלבטות שלי היא מה לבחור, אני מחפש שקט וביצועים טובים יותר ממה שיש לי כרגע- http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=70603.0

ועוד משהו- מישהו יכול לרשום לי את הגובה של ה-TT, כי על פי האתר שלהם לא הבנתי מה הגובה (86X80X136mm).

ובקשר למשקל שלו, זה נראה לכם בטיחותי למארז, זה לא מסכן שבירה של ה-SOCKET. המחשב שלי זה לא משהו שבתזוזה כל הזמן אם זאת שאלתכם.

תודה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

14.5 ס"מ ליתר דיוק. לוח אם 8PE667 Ultra 2.

למה ה-947U, בביקורת הזאת ה-TT לוקח ובגדול גם בIDLE וגם ב-LOAD. חוץ מזה שה-947U זקוק למאוורר די חזק כדי לפעול טוב, וה-TT בא עם מאוורר שקט של 90 ברעש של 21DB בלבד..

אני לא מבין איך הם רוצים להכניס היטסינק בגובה של 14.5 ס"מ למארז! אני לא חושב שזה יכנס לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , סיילנט טוואר הוא יותר טוב אפילו מ-SP94

לא הייתי בונה על זה יותר מידי...

עקרונית הוא בנוי ב"טכנולוגיה" מתקדמת והוא באמת אחד הסינקים החזקים שיש היום בשוק

בכל מקרה SLK מול SILENT TOWER אני ממליץ על הסיילנט למי שלא צריך משחק עם המאורר ורוצה שקט

SLK מומלץ למי שכן חשוב לו המשחק עם שינוי מאוררים ולא אכפת לו מעוצמת הרעש (דורש מאורר חזק)

קטגוריית שקטים, SP מול SILENT אני אישית הייתי לוקח את ה SP עם מאורר שקט כמו האנרמקס זאת עדיין בחירה מצויינת גם בזמנים של היום

לא משנה מה תקח משלושתם תחשוב טוב מה הצרכים והדרישות שלך, כל הסינקים האלה מצויינים ואף אחד מהם לא יכאזב אותך

תתחדש.

דרך אגב, היתרון הענקי שאני מוצא בטאוור זה המחיר הנמוך (מאוד!) שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אני לא יתחדש עם ה-SilentTower... הוא גבוה יותר מדי, ואם אני יקנה אותו המרווח בינו לבין המאוורר שיש לי בחלון הוא 1 ס"מ, ככה שהוא יחסום אותו לחלוטין, ובנוסף אני מאמין שהוא יפריע לזרימת האוויר במארז, והמשקל שלו מסוכן בשביל הצורה שבה הוא יושב על הלוח אם (לדעתי, למרות ששיקול הגובה הוא הגדול ביותר במקרה זה).

מה דעתכם על ה-POLO 3? אני רואה הרבה ביקורות טובות מאוד עליו.. תודה.

ואם מדברים על הביקורות, אני רואה שיש לא מעט ביקורות לא טובות על ההרכבה והגודל של ה-SILENT TOWER.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אני לא יכול להיפרד מה-silent tower.. המפלצת השקטה הזאת נותנת ביצועים ענקיים לעומת שאר המתחרים..

גם המחיר שלה טוב מאוד..

אני צריך את עזרתכם בהתלבטות שלי.. אם אני יבחר ב-silent יש שתי אפשרויות-

1. יהיה מרווח של 1-1.5CM בין המאוורר 80 שבדלת שלי לבין ה-היטסינק.

2. אני יצטרך להוציא את המאוורר 80 שבדלת ואז ישאר חור, ואני יצטרך להחליף את הפרספקס, בנוסף היופי של המארז יפגם.. :(

אני יודע שאם אני יקח את הPOLO ההפרש בביצועים בין הקירור הנוכחי שלי ל-POLO יהיו קטנים מאוד ואז הכסף ששילמתי על הסינק החדש יבובזבז לשווא..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפולו אמור לתת ביצועים בערך כמו של הוולקנו12 אולי קצת יותר לא משעותי

אם היית יכול ליצור שרוול מהמאורר בדלת אל המאורר של הסינק זה היה מצויין כי הסינק היה מקבל אוויר מבחוץ ולא מתוך המארז..

בכל מקרה שוב אני אומר זה לא נורמלי שהסינק עד כדי כך גבוה שהוא כמעט מגיע לדלת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינק בגובה של 13 וחצי סנטימטר. כמעט 100 אחוז הוא יכנס בלי להוריד את המאוור שעל הפנל הצדדי אבל מה שכן אם יש לך מארז קטן לא הייתי קונה אותו בגלל שהוא יסתום לך את כל הסרקולציה של האויר במארז. הפולו מצד שני נותן ביצועים ממש טובים ויחסית קרובים לטאוור ההבדל הוא שבשביל הביצועים את צריך לסבול אותו במהירות מירבית דבר שיכול לגרום לך לזרוק עליו משהו אחרי כמה זמן .

גם אני בדיוק באותה בעיה מה להזמין ...נראה לי שאני הולך על הפולו בגלל הסיבה שהנגישות למעבד חשובה לי . אין לי זמן להתעסק שעה להרכיב ושעה לשים כדי לגשת למעבד ובמיחוד שאני עתיד להשתתף בעוד מספר לן פרטיז במהלך חיי ... זה יהיה עינוי להתחיל לפרק ולהרכיב כל הזמן .. אני נראה לי הולך על הפולו או הספארק וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפולו אמור לתת ביצועים בערך כמו של הוולקנו12 אולי קצת יותר לא משעותי

קשה לי מאוד להאמין שהטאוור יגיע כל כך קרוב לדלת זה פשוט אבסורד

דרך אגב אם היית יכול ליצור שרוול מהמאורר בדלת אל המאורר של הסינק זה היה מצויין כי הסינק היה מקבל אוויר מבחוץ ולא מתוך המארז..

בכל מקרה שוב אני אומר זה לא נורמלי שהסינק עד כדי כך גבוה שהוא כמעט מגיע לדלת..

גם לי קשה להאמין, כי בביקורות הוא לא נראה כזה גדול אבל... בוא נעשה חישוב:

SilentTower בגובה 13.8 ס"מ

מאוורר בדלת Vantec UV בגובה של 2.5 ס"מ.

רחוב המארז מהלוח אם ועד לדלת 17.5 ס"מ

כך שמקום בין המאוורר להיטסינק:

17-13.8-2.5= 0.7 ס"מ ?!? אני מבואס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...