האם יש מלך חדש לP4? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש מלך חדש לP4?

MoRtZkInG

Recommended Posts

חחח סליחה? אתה יכול להגיד עלי את זה לגבי TT לא TR

כל מחשב שאני מרכיב אני קונה לו סינקים של טרמלטק יש להם אחלה מוצרים בכל הנושאים

אבל אני פשוט ער לעובדות, טרמלרייט מוצלחים יותר אמינים יותר ומבינים יותר בתחום ההיטסינקים

אם אתה חושב שאיכות הסינק נקבעת לפי יכולות הקירור יש לי חדשות רעות בשבילך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו הSP94 הוא חיית ביתועים בכל הקשור לקירור, אבל הנה סיפור שאולי קצת גורם לי לפקפק ולרצות להחזיר את הSP94 שיש לי לחנות.

חבר שלי קנה את הסינק המצויין הרכיב אותו על הלוח (IC-7), מעבד 2.4C ולפני כן היה לו וואנטק האירופלוו הוא הרכיב את הקירור (הרכיב טוב!) מרח משחה בצורה טובה (AS3) ושם מאוורר 80 מ"מ ג'נרי עד שיימצא מאוורר טוב 92 או 80 לשים בכל אופן הטמפ' לא השתנה באף מעלה אחת! נשארה בדייוק כמו שהייתה בוואנטק.

אז בקשר לזה שהסינק הוא אחד ההכי טובים אני לא בטוח בכלל, ובקשר לזה שהוא יכול לתת ביצועים טובים עם מאוורר חלש אני גם מאוד בספק.

אגב, שימו לב שהלוח הוא של אביט והם ידועים בהצגת טמפ' הגבוה שלהם אבל עדיין לפחות מעלה אחת הייתה צריכה לרדת, בכל אופן די איכזבו התוצאות האלה.

מה דעתכם? ואני שוב אומר הוא יודע מה הוא עושה הוא הרכיב כבר כמה מחשבים בחיים שלו וההרכבה הוא עשה בצורה טובה והכל !

מה אתם חושבים? להחזיר את הSP94 שיש לי או להרכיבו גם (אגב, גם לי יש IC-7), וגם לי יש וואנטק האירופלוו ואני מאוד מתלבט אם להרכיב את הSP94, כדאי?

תודה, ודעות על הסיפור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו הSP94 הוא חיית ביתועים בכל הקשור לקירור, אבל הנה סיפור שאולי קצת גורם לי לפקפק ולרצות להחזיר את הSP94 שיש לי לחנות.

חבר שלי קנה את הסינק המצויין הרכיב אותו על הלוח (IC-7), מעבד 2.4C ולפני כן היה לו וואנטק האירופלוו הוא הרכיב את הקירור (הרכיב טוב!) מרח משחה בצורה טובה (AS3) ושם מאוורר 80 מ"מ ג'נרי עד שיימצא מאוורר טוב 92 או 80 לשים בכל אופן הטמפ' לא השתנה באף מעלה אחת! נשארה בדייוק כמו שהייתה בוואנטק.

אז בקשר לזה שהסינק הוא אחד ההכי טובים אני לא בטוח בכלל, ובקשר לזה שהוא יכול לתת ביצועים טובים עם מאוורר חלש אני גם מאוד בספק.

אגב, שימו לב שהלוח הוא של אביט והם ידועים בהצגת טמפ' הגבוה שלהם אבל עדיין לפחות מעלה אחת הייתה צריכה לרדת, בכל אופן די איכזבו התוצאות האלה.

מה דעתכם? ואני שוב אומר הוא יודע מה הוא עושה הוא הרכיב כבר כמה מחשבים בחיים שלו וההרכבה הוא עשה בצורה טובה והכל !

מה אתם חושבים? להחזיר את הSP94 שיש לי או להרכיבו גם (אגב, גם לי יש IC-7), וגם לי יש וואנטק האירופלוו ואני מאוד מתלבט אם להרכיב את הSP94, כדאי?

תודה, ודעות על הסיפור..

החבר שלך אולי שם יותר מדי משחה? אולי מאוור פחות טוב? יש מיליון סיבות למה לא ירדה לו הטמפרטורה. וכן מעוד כדי לך להתקין את הSP94 שיש לך. רק תקפיד מעוד למרוח את המשחה כמה שיותר דק ולהתקין הסינק בדיוק לפי ההוראות. ולשים מאוורר טוב. ההיו לך מעלות יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שבגלל שה- גדול הוא יפריע לזכרונות או לשאר דברים?

ללא ספק ה- הולך להפריע (או יותר נכון, לא להיכנס) לכמה לוחות, אני לא חושב שלזכרונות, כי לרוב הזכרונות רחוקים מהמעבד, אבל ל-North Bridge ולספק (במארזי MIDI) הוא יפריע.

ולפני כן היה לו וואנטק האירופלוו הוא הרכיב את הקירור (הרכיב טוב!) מרח משחה בצורה טובה (AS3) ושם מאוורר 80 מ"מ ג'נרי עד שיימצא מאוורר טוב 92 או 80 לשים בכל אופן הטמפ' לא השתנה באף מעלה אחת! נשארה בדייוק כמו שהייתה בוואנטק.

שמע, ידוע לפי המון ביקורות שה-SP94/7 נותן ביצועים טובים רק עם מאוורר עוצמתי, שלרוב עוצמה=רעש, אז אין הרבה במה להתפלא.

דבר שני, שאני חושב שזאת הסיבה לחוסר השיפור, זה שהמארז של חבר שלך אינו מאוורר. ידוע שהיטסינק מנחושת יפעל טוב במארז מאוורר כיוון שהנחושת מאבדת מהר חום וצריך לדאוג לזרימת אוויר טובה שתפנה את האוויר מהמארז. בניגוד לכך, היטסינק מאלומיניום (כדוגמת ה-AEROFLOW) מתפקד טוב יותר במארז לא מאוורר טוב. אז כנראה זאת הסיבה לטמפ' השווה עם שני ההיטסינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אבל! אני אומר לך שהוא כבר מרח כמה פעמים משחה טרמית כשעוד היה לו הוואנטק והטמפ' ירדה והוא כן יודע למרוח טוב, וגם עדיים זה SP94 הוא אמור להוריד טמפ' הטמפ' אצלו לא ירדו בכלל! ממש לא הגיוני, אני שוקל להישאר עם הוואנטק שלי למרוח מחדש משחה לסדר כבלים ולהשאר איתו בינתיים.

מה אתם חושבים?

עריכה:

רק עכשיו ראיתי את התגובה של "Sub" ואני מסכים איתך, כשאני חושב על זה זאת באמת כנראה הסיבה מה שגורם לי שוב לחשוב םעמים אם להרכיב אצלי את הSP94 כי יש לי 6A19 עם וואנטק סטלת' 120 מ"מ בקדמת המארז שדוחף 53 CFM (שזה מעט מאוד) ומאוורר 120 מ"מ (גלוב פאן - בערך 60+- CFM) מה אתם חושבים סירקולציה מספיק טובה? או שמה עדיף לי לחסוך את הסכף של הסינק ולהישאר עם הוואנטק?

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר חלש לא יביא מספיק אוויר בשביל הSP94, הSP94 מורכב מכמות גדולה של בנפיים לכן שטח הפנים שלו גדול מאוד לכן הוא צריך מאורר חזק לדעתי ככול שהסינק גדל הוא צריך מאוורר יותר חזק אלה אם הוא עשוי מאלומיניום שלפי מה שהבנתי מאבד חום יותר מהר, באתר יש ביקורת על סינקים של TR זה רשום שםפ אומנם על סינק אחר אבל העיקרון של הסינקים של TR הוא אותו הדבר.

שהחבר שלך יבדוק את זרימת האויר במארז ככול שהיא תיהיה יותר גבוהה הסינק יאבד יותר חום גם המאוורר הוא חלק חשוב מאוד בהקירור אז שיחליף מהר.

בקשר למארז שלך(6A19) יש לו אחלה סירקולציה אבל אם יש לך כוח תוסיף לו מאוורר 92MM בדלת ואחד בגג זה אמור לשפר את הזרימה משמעותית אל תקדח חור ל80MM לדעתי בזבוז ה92 הרבה יותר חזק ושקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...