זה לקח הרבה זמןןןןןן - אבל 3090 בדרך סופסוף - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה לקח הרבה זמןןןןןן - אבל 3090 בדרך סופסוף

captaincaveman
 Share

Recommended Posts

שאלה סקרנית, לא קנטרנית:

נגיד והיה גם דגם 3095 במחיר 2990$ ,  קרי כפול מזה של 3090.

אבל מהיר מה 3090 ב- 10%.

בדיוק באותו האופן שה- 3090 מהיר רק ב- 10% מ- 3080 שעולה חצי ממנו.

גם היית קונה ?

ואם התשובה לשאלה הזו היא כן, שאלת ההמשך היא:

מה הוא הסף מחיר המקסימלי, שהיית משלם עבור כרטיס מסך, regardless רמת השפור שהוא מספק עבורך בביצועים ?

נזכורה ש:

3080 עולה 700$

3090 מוסיף רק עוד 10% בביצועים ועולה כפול ממנו =  1500$

3095 מדומין שאני ממציא כרגע, מוסיף שוב פעם רק 10% בביצועים מעל קודמו, אבל מכפיל עוד פעם את המחיר ל- 3000$ ....

איפה עוצרים ?

זוהי שאלה של משקיע בחברת נוידאה, הרוצה להבין האם היא לא מבצעת את המקסימום שהיא יכולה לו.

תשובה מלקוח כמותך תסייע להבין, האם נקודת האופטימום חונה ברף 1500$... או שמפספסים נקודה גבוה יותר אפשרית.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3000 דולר מרגיש לי גבוה ממה שאני מוכן לשלם. לכן מעולם לא קניתי למיניהם. 1500 לא מרגיש לי גבוה ממה שאני מוכן לשלם.

יש לי מספיק כסף כדי להרשות לעצמי (ועדיין להישאר עם הרבה יותר ממה שאני צריך גם בשוטף וגם לצורך ביטחון כלכלי בהמשך) ולכן עושה מה שמרגיש לי נכון בלי להיכנס לחישובים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

אז אם להבין מתשובתך, וכמובן תודה עליה זה דבר ראשון כי עזרת לי,

היא שנקודת איזון בסף 1500$ היא (מבחינתך) מייצגת איזה שהוא אופטימום כזה, שנוידיאה לא פספסה ופגעה נכון.

קרי, שכנראה לא ימצאו מספיק קונים, שישלמו כפול בשביל עוד 10% ביצוע אחרי המדרגה של 1500....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

היא שנקודת איזון בסף 1500$ היא (מבחינתך) מייצגת איזה שהוא אופטימום כזה, שנוידיאה לא פספסה ופגעה נכון.

קרי, שכנראה לא ימצאו מספיק קונים, שישלמו כפול בשביל עוד 10% ביצוע אחרי המדרגה של 1500....

בסופו של יום לנוידיאה יש גדוד שעושה סקרים ואנליזות כדי להחליט על תמחור כל כרטיס ושיווק נכון.

כמו שהTITAN היה משמעותית יקר יותר מ2080TI ועדיין להוטים במיוחד קנו אותו - אבל לא היו קהל היעד.

אני תוהה אם הפעם נוידיאה פשוט צירפו את הTITAN  למותג הגיימינג, בתור ה3090.

בלי קשר, כבעלים של 2080TI מזה שנתיים, אני יכול הגיד לך ששילמתי עליו בזמנו מחיר גבוה - כי זה הכרטיס היחיד שהחזיק כמו שצריך 4K@60FPS. ועדיין לא הייתי מוסיף עוד אלפי שקלים עבור הTITAN.

גם עכשיו נוידיאה משווקים את ה3090 ככרטיס "חובה" למי שיש - כלומר אנשים שמלכתחילה יש להם כסף ללכת על פרימיום.

נערך על-ידי elikh
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...