מעבדי Ryzen 5000 - יקרים יותר באירופה ובישראל? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי Ryzen 5000 - יקרים יותר באירופה ובישראל?

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

המחיר שלו שווה למחיר של רייזן 3700X!

תדר הבוסט ב3600X גדול ב200MHZ מה3700X, מגיע ל4.6, וכאמור אם לכל הליבות יש גישה ישירה לקאש, מה שמקפיץ את הביצועים בדור הזה, אני מאמין ש4.6 של 6 ליבות ZEN3 חזק הרבה יותר מ8 ליבות ו4.4 בZEN2, עד כדי שהוא יהפוך את ה3700X ללא משתלם לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

לא קשור.

הטענה שלי היתה אחרת:

היחס בין הביצועים למחיר לא טוב

וגם בשביל לנצל מעבד כזה צריך 240HZ

שלא זול בימינו

שממילא מתאים יותר לגיימרים מקצועיים

אם למבורגני היה זול כולם היו קונים, גם ש-בארץ אין כבישים להם

נערך על-ידי aviv00
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אנו מדברים ואני מנסה לבדוק את המעבדים הכי משתלמים בראיית price performance - אלו שעוד נותרו לנו ככה

איכשה בדוחק, ואני מגלה/לומד, שבארה"ב מחירו של 10400f גם זינק לרמה של 210$ כאילו מתעקש להדבק

למחירו של 3600 בתחת.  אאוץ.

אז המשושי ליבות של הקהילה, ההכי יעילים בבחינת עלות תועלת, ה- 10400F וה 3600, שניהם כבר זנקו למעל 200$ ...

😞 

נותר כרגע רק דגם ה- 10100 במחירו 115$ אבל הוא מרובע לבות. הוא עוד לא ברח למעלה במחיר.

מאד מעניינת הסיבה לכך. האם יש קושי בשרשרת האספקה של המעבדים אשר יוצרת על ההאמרה הזו במחיריהם ?

האם ישנו חלילה תאום מחירים סמוי בין אינטל ל- , שלא רוצות למכור בזול ולגרום לעצמם למתח רווחים נמוך ?

תהא הסיבה אשר תהא, לא נעים לראות את מחירי המעבדים הכי מבוקשים והכי יעילים בעקום התמורה למחיר,

בורחים למעלה ונעשים לפחות כדאיים עבורנו.

עושה רושם שסדרה 5000 אינה מביאה להוזלות מחירים בשלב הזה ואני מתחיל להיות בחשש,

שהיא עוד עלולה שלא להוביל להוזלות מחירים גם בהמשך הדרך.

**תוספת,

במקביל נגשתי לבדוק מה קורה באליאקספרס. לצערנו גם המשושה לבות הבא בתור ryzen 2600 שעד לא מזמן 

נמכר ב- 100$ ליחידה, מחירו האמיר לאזור חיוג 120 דולר. עושה רושם כי מחירי , משושי הליבות, עלו

בכל העולם במתואם. יתכן כי ישנו שינוי בעקום הבקוש למשושים והוא מה שגרם להיצע להתאים את מחירו

בהתאם לביקוש זה.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מילה על הקורונה?

ברור שזה גם תרוץאבל עדיין, שרשרת הייצור וההספקה לא כמו לפני, הביקושים עלו, המחירים עולים, במוצרים שתלויים בעיקר בסין, למשל ספקי כח המצב גרוע יותר בגלל מלחמת הסחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שאמאזון ארהב שלוחת לישראל. בכלל לא מעניינים אותי המחירים החזיריים שגובים פה במדינה הזו.

רוב חלקי המחשב שלי קניתי מארהב. רק הספק כוח והמארז קניתי מפה.

נערך על-ידי Sharks
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...