התייעצות חשובה לפני רכישת כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות חשובה לפני רכישת כרטיס מסך

nily nily
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני עובדת כפרילאנסרית בתלת מימד בתוכנות: 3DS MAX + VRAY, ולאחרונה התחלתי ללמוד גם את  ue4.

יש לי מחשב בן 10 שנים לפחות וכל רנדר במקס עם תאורה וחומרים מורכבים יכול לקחת שעות רבות, שלא לדבר על התקיעות התכופות בקבצים גדולים יותר וקריסות של התוכנה.

באנריל אנגן בכלל אין מה לדבר מפני שבכל פעם שאני פותחת את התוכנה קופצת לי הודעה שיש לעדכן את כרטיס המסך שישן מדי.

זמן זה כסף וחוץ מהמון תסכולים וקריסות של תוכנות, התחממות של המחשב ובעיות נוספות שהוא עושה לי, החלטתי לקנות מחשב חדש וחזק יותר עם מעבד i9.

כרגע אני עובדת על הרכבת המפרט. 

אני לא מבינה גדולה בחומרה אבל הבנתי שסדרת ה- RTX של Nvidia הכי מתאימה עבורי.

ראיתי שבחנויות כמו KSP, IVORY אין את הדגמים החדשים וגם שמעתי ביקורות חלוקות עליהם. 

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא והאם בכלל יש לי צורך בדגם יקר כזה? על איזה דגם אתם הייתם ממליצים?

האם שווה לחכות לדגמים החדשים שיגיעו לארץ? לחכות למבצעים של דצמבר או שדגם ישן יותר של יעשה את העבודה ואין סיבה לחכות?

כמו כן, אשמח גם למפרטים מלאים למי שיש את הידע.

אשמח לכל עצה, תובנה והארה

תודה מראש.☺️

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת ביקורות חלוקות עליהם? הRTX 3080 טוב יותר בVRay מכרטיסים שעלו פי כמה ממנו, שווה לך לחכות שתהיה זמינות יותר רצינית שלהם וחד משמעית לא הייתי שוקל אפילו לקנות כרטיס מדור קודם.
ובכל מקרה יוצאים עוד בסוף החודש ומחר מכריזים גם על חדשים שיש סיכוי מאד גבוה שיהיו טובים יותר לשימושים שלך.

אם תרצה שנעזור לך עם מפרט מלא תעני על השאלון בסטיקי בפורום "ייעוץ לפני קניית מחשב" ונוכל לעזור לך יותר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...