מעבד מתחמם החלפת קירור - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד מתחמם החלפת קירור

עומרי מנחם
 Share

Recommended Posts

אז כמו שרשום בכותרת המעבד מתחמם ואני רוצה להחליף לו את הקירור לNoctua NH-D15SE ורציתי לדעת אם כדארי להחליף לקירור הזה או למשהו אחר ?

(התמונה במצב מנוחה ובמאמץ מגיע לאזור ה87+)

image.png

נערך על-ידי עומרי מנחם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זו לא טמפ' חריגה, מה שכן בוודאי שקירור כזה יעשה עבודה מעולה והוא אחד מקירורי האוויר הכי טובים (אם לא הכי) שיש לתושבת הזו.

רק תבדוק מצד המארז שהקירור נכנס. (בד"כ במארז ATX לא אמורה להיות בעיה, במארזים קטנים יותר כדאי לוודא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

בגדול זו לא טמפ' חריגה, מה שכן בוודאי שקירור כזה יעשה עבודה מעולה והוא אחד מקירורי האוויר הכי טובים (אם לא הכי) שיש לתושבת הזו.

רק תבדוק מצד המארז שהקירור נכנס. (בד"כ במארז ATX לא אמורה להיות בעיה, במארזים קטנים יותר כדאי לוודא)

הקטע שהוא מחמם את כל החדר המחשב וכבר לא באלי לשבת עליו בגלל זה ובהתחלה המארז היה לא מאוורר וחשבתי שזאת הבעיה ועדיין מתחמם יש לי כרגע nx600 של אנטק 

ובאתר שלהם זה מה שרשום על קירור PU Cooler Support: Up to 165 mm

נערך על-ידי עומרי מנחם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לבדוק ספציפית את איכות הקירור שלו, אבל סדרת D15 של נוקטואה ידועה כסדרה חזקה מאוד, וגם מצד גובה הקירור הוא מתאים. מה גם שמאוורר 140MM אמור להרעיש פחות מ120MM

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

לא יצא לי לבדוק ספציפית את איכות הקירור שלו, אבל סדרת D15 של נוקטואה ידועה כסדרה חזקה מאוד, וגם מצד גובה הקירור הוא מתאים. מה גם שמאוורר 140MM אמור להרעיש פחות מ120MM

זה לא גבולי ה0.5 מילמטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...