אין תצוגה, לכאורה ווינדוס לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין תצוגה, לכאורה ווינדוס לא עולה

Hochdorf
 Share

Recommended Posts

שלום,

חזרתי מקנדה והכוננים קשיחים היו בתיק גב ועלו איתי למטוס, כששהיתי בקנדה חודשים ארוכים הם שהו בשקיות פצפצים מבודדים איש מרעהו. כשחזרתי לארץ חיברתי אותם למחשב והם עבדו טוב ליומיים. אמש השארתי את המחשב דולק והלכתי לישון. כשקמתי ראיתי שאין תצוגה בעוד המחשב דולק. ניסיתי כמה פעמים לכבות ולהדליק ללא הועיל. שמתי לב, שכאשר המחשב עולה אין צליל מסוים שהמחשב עושה, לא ברור לי מהו צליל זה, כנראה זיהוי של הלוח אם? כי שום דבר לא עולה במחשב, לא רק הווינדוס, גם הביוס לא עולה!

ניסיתי לחבר מסך אחר ללא הועיל. ניתקתי ההארד דיסק של הווינדוס שלי וחיברתי הארד דיסק שידוע שעובד (מהמחשב של ההורים), ואותה בעיה ברגע שהוא מחובר למחשב שלי.

לכאורה פרמוט לא יפתור את הבעיה ויש כאן בעיה גדולה יותר, כאילו המחשב לא מזהה רכיבים קריטיים יותר כמו הביוס או לוח האם, מה דעתכם?

נערך על-ידי Hochdorf
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלקתי בלי חיבור לכוננים קשיחים ולכונן התקליטורים (רק היה מחובר), גם במצב כזה הביוס לא עלה. הסתכלתי על הלוח אם, הקבלים נראים בסדר ,כל הלוח אם נראה בסדר ובלי חלקים מנופחים או שרופים, ואין ריח של משהו שרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר אין קשר לכוננים, הייתי מתחיל מלהוציא את הסוללה של הלוח לכמה דקות ולהחזיר ואם לא אז להחליף ללוח אם אם הוא עמד מלא זמן ללא שימוש.
אם זה לא עובד תנסה להדליק בלי ולראות אם המחשב מצפצף(במידה והספיקר מחובר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

יש לך PC SPEAKER?

האם הכוונה לרמקול קטן מובנה של הלוח אם? אם כן אני לא בטוח (אם יעזור אני יכול לפרט כאן את מפרט המחשב, הוא די ישן), ואם הכוונה לרמקולים שמחוברים למחשב אז המחשב מחובר לרמקולים של מערכת.

ציטוט

להוציא את הסוללה של הלוח לכמה דקות ולהחזיר

לא עזר

ציטוט

להחליף סוללה ללוח אם אם הוא עמד מלא זמן ללא שימוש.

אבא בדק לי את המתח מהסוללה והוא 2.9 וולט מתוך 3, לכאורה חדשה. האם עדיין הכרחי שאחליף אותה?

השלב עם הזכרונות אבצע לאחר מיצוי האופציות עם סוללת הלוח אם.

נערך על-ידי Hochdorf
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hochdorf

אבא בדק לי את המתח מהסוללה והוא 2.9 וולט מתוך 3, לכאורה סוללה חדשה. האם עדיין הכרחי שאחליף אותה?

אם המתח תקין אין סיבה, תנסה להפעיל בלי ותראה אם יש ציפצופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

רמקול שמחובר ללוח האם, דיי פשוט, עד היום היית שומע ביפים כשהמחשב עבד רגיל, אם כן אז יש לך.

ואם יש לך אז מה אתה שומע עכשיו? , צפצופים קצרים\ארוכים, כמה ומה הסדר

אין צפצוף כלל.

ציטוט

תנסה להפעיל בלי זיכרון ותראה אם יש ציפצופים

3 צפצופים, הפסקה, 3 צפצופים וכך הלאה.

כלומר הרמקול של הלוח אם עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel 2 duo E7500 3GHz, 4GB memory, R7260X OC 2GB

ציטוט

תנסה לנתק כרטיס מסך אם יש ולחבר ישירות ללוח אם את המסך

זה פתר את הבעיה! תודה רבה! יש פתרון ביניים. בהתחלה ניתקתי רק את הכבל מהכרטיס מסך למסך וחיברתיהו לכניסת כרטיס מסך המובנה, ואז המחשב עדיין לא נדלק כמו שצריך אבל אז התעשטתי וניתקתי גם את הכבל מהכרטיס מסך לספק כוח. 

אם כך הבעיה היא בכרטיס המסך, מדובר בכרטיס מסך שקניתי עוד ב2014 כדי לשחק GTA4, כל המפרט של המחשב שלי ישן אבל אני לא משחק במשחקים חדשים גם ככה.

איך אני גורם מכאן למחשב לעבוד שוב עם הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...