עבור לתוכן
 • צור חשבון

Hochdorf

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  52
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  742יום 12ש' 56דק' 5שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Hochdorf

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לקחתי איתי את הכוננים הקשיחים ליוון ,הם נמצאים בשקיות פצפצים כל אחד לחוד. אני נמצא כרגע בחדר שבו המזגן לא עובד כשאינני בחדר. אני נמצא ליד הים יחסית ,הלחות פה די גבוהה וחם. כשנכנסתי עכשיו לחדר התחלתי להזיע מיד ולהרגיש חנק. האם בטוח להשאיר הארד דיסקים בסביבה כזו? אם לא, ואם המקרר ממשיך לעבוד גם כשאינני בחדר, האם כדאי לי להכניס את ההארד דיסקים לשם? (לא יהיו בעיות מגנטיות וכולי?)
 2. יש לי מחשב core 2 due 3ghz וכרטיס מסך shappire r7 260x oc. הולך לעבוד ביוון. אני מתלבט בין: 1. לקחת איתי את הכוננים הקשיחים ולבנות ביוון בחנות מחשבים מחשב שיהיה אקוויוולנטי למה שיש לי בארץ. 2. לקחת את המחשב איתי בטיסה כמטען מיוחד (את כל המחשב כל המארז). לגבי אופציה 2 אני חושש שעלול להנזק המחשב. מצד שני זה יכול לצאת לי הרבה יותר זול, אני מניח שמחשב אקוויוולנטי לזה שיש לי כרגע, ביוון יעלה עדיין כאלף ש"ח לא כולל עלות מסך עכבר ומקלדת. מה עדיף?
 3. הי, יש לי בעיות לבצע שיחת וידאו בתוכנה הנ"ל, ובעיות עם השיתוף מסך שם. אשמח אם מישהו גם משתמש בתוכנה ויכול לעשות איתי שיחות נסיון ולעזור לי לפתור את הבעיות שם.
 4. תודה רבה יותם הצלתה אותי! התברר לי היום שלא רק שמופיע בהשלמות אוטומטיות, כשפותחים את גוגל כרום והוא מציג את שמונת האתרים הכי נצפים, אחד מהם הוא פוסט רגיש ביותר שכתבתי. מזל שלא היו היום לימודים ולא היו ישראלים ככל הנראה במחשב זה. ביצעתי מיד מה שאמרתה והפוסט הרגיש לא מופיע יותר בהשלמות אוטומטיות ובהצעות של גוגל כרום לאתרים הנצפים ביותר. תודה!
 5. אני משתמש במחשב ציבורי. למרות שאני מוחק רגולרית את ההיסטוריה של אתרים שאני גולש בהם, עדיין הם מופיעים בהשלמות אוטומטיות כאשר אני בא להקליד כתובת אתר. גיגלתי העניין וניסיתי להכנס ל"סיסמאות והשלמות אוטומטיות" ולבטל את אופצית ההשלמות האוטומטיות. לא עזר. ניסיתי גם למחוק את כל היסטורית ההשלמות האוטומטיות, ע"י כניסה לכלים נוספים- clear browsing data, ושם לבחור בהשלמות אוטומטיות על ציר זמן all time. נמצאים 0 יציאות, וכמובן מחיקה שם לא עוזרת גם. ההשלמות האוטומטיות ממשיכות להופיע. איך לפתור?
 6. אה נכון- יש שתי כניסות לחיבור של המסך למחשב- אחת לכרטיס מסך המובנה ואחת לרדאון- מחובר אצלי לרדאון. פשוט לא ראיתי שהבוסטר עדכן לי גם דרייברים לכרטיס מסך, אבל אני מניח שהוא עשה כן, פשוט בלי לרשום ספציפית את שם הכרטיס מסך. אני מניח שהבעיה נפתרה.. תודה רבה.
 7. במנהל התקנים כתוב radeon r7 200 series כדי לדעת איזה דגם זה מתוך הסדרת 200 אני נכנס לביוס? האם שם רשום הדגם המדויק?
 8. עדכון- עדכנתי כל הדרייברים עם התוכנה שהמצלתם והכל עובד. תודה, לא חשבתי שזה עד כדי כך קריטי בווינדוס 7. יש עכשיו 2 בעיות חדשות: 1 (לא בדיוק בעיה)- המחשב פונה אל כרטיס המסך המובנה שבלוח אם ולא לרדאון שקניתי פעם ומורכב עליו. 2 המשחק ETS 2 מבקש עכשיו קוד הפעלה כדי לעבוד, ואלה שסופקו באריזת המשחק לא עובדים לגבי 2 אשאל בפורום של החברה שייצרה את המשחק, ולגבי 1 אשמח אם תוכלו לעזור לי למרות שזה כבר מתאים לפוסט חדש בנושא.
 9. במחשב שלי המחשב לא מזהה את הDOK בBIOS אלא משהו בסגנון של removable hardware, הגדרתי שהוא יהיה ראשון לפני ההארד דיסק. במחשב השני שבבית, חיברתי את הDOK וההוא מזוהה בביוס, אבל יש בעיה במחשב זה ששינוים שאני עושה בBOOT SEQUENCE לא נשמרים למרות שאני לוחץ על לחצן שמירה. אנסה לבדוק על מחשב בספרייה העירונית.
 10. אני לא יודע כמה שווה להתחיל לעדכן דרייברים בווינדוס שגם ככה הותקן עם שגיאות. האם שווה לנסות? ממה שאני זוכר ווינדוסי 7 חדשים שהייתי מתקין היו על ההתחלה מפעילים משחקי מחשב פשוטים גם בלי דרייברים מעודכנים. היום הכנתי את הBOOTABLE USB ובתחילת הפעלת המחשב לא ביקש ממני ללחוץ על כפתור כדי להעלות מהUSB. מחר אנסה להכין BOOTABLE מתמונה אחרת, אולי התמונה שיש לי פגומה.
 11. 1. הבנתי שתדרים אחרים בין 2 המדינות. האם המכשיר הנ"ל יעבוד שם בצורה תקינה? 2. האם כדי לבצע שיחות מארה"ב לתוך ארה"ב, אני אהיה חייב להחליף SIM? אם כן, איזה מידע ייאבד לי כאשר אחליף לסים אחר? האם אנשי הקשר והודעות הוואטספ ישארו כפי שהם? 3. האם למטען הפלאפון אני צריך רק לסדר מתאם לשקע אמריקאי? אין לי מה לדאוג לגבי שינויי מתח וזרם?
 12. לגבי דרייברים לא התקנתי כלום, כי ממה שזכור לי ואני מניח, ווינדוס 7 בניגוד לXP כבר מוכן על ההתחלה להפעיל משחקי מחשב לפחות הפשוטים שבהם. אם אני טועה תגידו לי. אנסה להכין USB להתקנת הווינדוס, כמובן אצטרך לבצע זאת ממחשב אחר מחשש שכונן הדיסקים שלי תקול ואז הIMAGE שאכין ממנו את הDOK יהיה תקול.
 13. שבוע שעבר קרס הווינדוס הקודם שלי. לאחר נסיונות כושלים לתקנו פרמטתי והתקנתי ווינדוס 7 חדש. למרות הודעות שגיאה שונות שצצו במהלך ההתקנה ורעשים חזקים מכונן הדיסקים בזמן שהיה קורא את דיסק התקנת הווינדוס (שאגב לא נשמעים כאשר אני מחברו למחשב אחר, ובודק שם אמנם דיסק של מוזיקה), כל פעם אחרי אתחול היה נראה שהתקנת הווינדוס ממשיכה, כך שנתתי לתהליך לרוץ ולבסוף הותקן אצלי ווינדוס 7! הייתי שמח ,אבל עכשיו כשבאתי להפעיל משחקי מחשב אני רואה שאף אחד, ללא יוצא מן הכלל, לא עולה ולא מופעל. בETS 2 כותב לי שהתוכנה קרסה (אפילו לא נכנס למשחק), ובמשחקי הGTA השונים אפילו אין תגובה בקליק כפול על הלינקים. כאשר אני מביט אחורה על ההליך המוזר שבו הותקן אצלי ווינדוס, אני מניח שזה קשור להודעות השגיאה, 3 או 4 במספר, שקיבלתי בעת ההתקנה בתהליכים השונים. איך מתקנים את זה? כמובן בעבר עבדו כל המשחקים.
 14. האם מיקרוסופט מאפשרת להוריד בחינם וחוקית כמובן את גרסאות אופיס הישנות שלהם? אפילו המאוד ישנות?
 15. אני עוקב כעת אחר ההוראות בלינק: https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/manufacture/desktop/winpe-create-usb-bootable-drive 1. האם אני יכול להכין את הDOK הנ"ל כאשר אני עומל על הכנתו דרך WIN7, או שאני חייב שגם הווינדוס שאני עובד ממנו יהיה 10. בפקודות ההכנה בשליש העמוד : בחר מספר דיסק- הכוונה לאות של הDOK, לדוגמא F?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close