מסתבכים בקניית מחשב חדש? מתלבטים בין נייח לנייד? לא יודעים מה לבחור? כן להכל! - עזרה מחשב למתכנת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסתבכים בקניית מחשב חדש? מתלבטים בין נייח לנייד? לא יודעים מה לבחור? כן להכל! - עזרה מחשב למתכנת

.:YoGy:.
 Share

Recommended Posts

היי, יש לי כיום מחשב נייד בן 6 שנים, inspirion מעבד i7 דור רביעי וכונן קשיח 4500 RPM

ב4 שנים האחרונות היה לי את המחשב של העבודה אז לא ממש התייחסתי למחשב שלי, בגלל הקורונה קרה ואני מחפש עבודה ואני מנסה לעבוד על המחשב הישן.... זה לא זה.

אני כבר בן 33, שואל את עצמי האם אני צריך או נייח ואני לא בטוח שהיתרונות של המחיר והאפשרות לשדרג בקלות זה מספיק סיבה למחשב נייח.

אני לא מהאנשים שמורידים למחשב ואז מחברים לטלווזיה, אז דוגרי אני פחות רוצה להוזיז את המחשב.

אני רק יודע שאני רוצה להריץ מספר מכונות וירטואליות על המחשב.

חשבתי על מעבד i7, עם לפחות 32 ג'יגה ראם, וכונן של חצי טרה, אני משחק הירוס 3 במחשב ואני לא מתכוון בזמן הקרוב לחבר שני מסכים למחשב, אז אני לא יודע לגבי זה.

ולא הייתי רוצה שמחשב יעלה לי מעל 5000 שקלים...

יש למישהו דרך להכווין אותי בצעדי הראשונים? אני לא יודע מה דעתי לגבי כרגע, לא ממש מכיר את שוק המחשבים הניידים או מה דרישות ממחשבים נייחים.

לא אכפת לי שהמחשב עצמו יהיה רועש.

אני יודע שזה קצת מוזר, אבל בעיקר כי אין לי מושג מה אני באמת צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתחיל בזה שאני פחות מבין במכונות וירטואליות, מה שאני כן יודע עליהם זה שהם מצריכים שימוש ב במיוחד במקביל ומעבד.

אז לפי דעתי תצטרך לשאול את עצמך האם אתה צריך מחשב שתצטרך לנייד אותו איתך או שהוא הולך להשאר בבית. כי יש לך את של העבודה, ולפי דעתי בדיוק כמו שאמרת הגמישות הכמעט מלאה לשדרוג המחשב היא נושא מאוד מאוד חשוב אם תצטרך להתפתח בעתיד.

תחשוב האם אתה תצטרך יותר או יותר איחסון בעתיד של השנתיים שלוש או אפילו מעבד יותר טוב ופה אפשר במחיר של אלפים בודדים אך בנייד תצטרך לקנות מחשב חדש במחיר מלא.  כי זה מוצרים שנשארים איתך לשנים טובות. אני יודע פה בשוק הישראלי בתקציב של עד 5 אלף אתה תוכל לקבל ביצועים ממש ממש טובים ממחשב נייח מאשר באותו המחיר ,זה פשוט עובדה. והביצועים יהיו בשמיים בנוסף אם תצטרך שהמחשב יהיה דלוק 24/7 פה אתה יכול לבצע את זה עם החומרה הנכונה למחשב נייח אך לא חושב שזה יהיה רעיון טוב לנייד חחחח.

אז בתכלס תכין לך רשימה שאתה צריך שיהיה במחשב ותכונות ותענה עליה תוכל לפרסם בפורום ולראות מה אנשים מגיבים עליה כדי שתוכל להפיל החלטה נכונה כי מחשב זה הוצעה

נערך על-ידי roy132
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roy132

אתחיל בזה שאני פחות מבין במכונות וירטואליות מה שאני כן יודע עליהם זה שהם מצריכים שימוש ב ram במיוחד במקביל ומעבד אז לפי דעתי תצטרך לשאול את עצמך האם אתה צריך מחשב שתצטרך לנייד אותו איתך או שהוא הולך להשאר בבית כי יש לך את של העבודה ולפי דעתי בדיוק כמו שאמרת הגמישות הכמעט מלאה לשדרוג המחשב היא נושא מאוד מאוד חשוב אם תצטרך להתפתח בעתיד, תחשוב האם אתה תצטרך יותר ram או יותר איחסון בעתיד של השנתיים שלוש או אפילו מעבד יותר טוב ופה ה ממפאשר במחיר של אלפים בודדים אך בנייד תצטרך לקנות מחשב חדש במחיר מלא  כי זה מוצרים שנשארים איתך לשנים טובות. אני יודע פה בשוק הישראלי בתקציב של עד 5 אלף אתה תוכל לקבל ביצועים ממש ממש טובים ממחשב נייח מאשר מחשב נייד באותו המחיר זה פשוט עובדה. והביצועים יהיו בשמיים בנוסף אם תצטרך המחשב שיהיה דלוק 24/7 פה אתה יכול לבצע את זה עם החומרה הנכונה למחשב נייח אך לא חושב שזה יהיה רעיון טוב לנייד חחחח

אז בתכלס תכין לך רשימה שאתה צריך שיהיה במחשב ותכונות ותענה עליה תוכל לפרסם בפורום ולראות מה אנשים מגיבים עליה כדי שתוכל להפיל החלטה נכונה כי מחשב זה הוצעה

אני רק הערה, ברשותך ....

אפשר להשתמש בסימני פיסוק, שורות וכו'.

כי מישהו גם צריך לקרוא את מה שאתה כותב.

תודה.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

אני רק הערה, ברשותך ....

אפשר להשתמש בסימני פיסוק, שורות וכו'.

כי מישהו גם צריך לקרוא את מה שאתה כותב.

תודה.  :)

אין בעיה, אני רק בתחילת דרכי העבוד על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, אני מבין **קצת** בוירטואליזציה, משתמש בhyper-v וVMWare, כמה מכונות אתה מתכוון להריץ, לאיזה מטרה ולכמה זמן ממוצע?

בגדול 16 גיגה ראם זה די בסיסי היום ולא מומלץ לקחת פחות במיוחד אם אתה עושה וירטואליזציה על המחשב, בנוסף אם אתה מריץ כמה מכונות במקביל ולאורך זמן קח בחשבון שמחשב יהיה חם מאוד לאורך הזמן הזה.

תוודא שאתה משתמש בdynamic .

בנוגע למחשב או נייח זה החלטה שלך. עד 5K אפשר להביא אחלה של נייד/נייח.

הערה אחרונה זה התזמון, עד סוף השנה יהיו כמה השקות של מעבדים/כרטיסי מסך/לוחות אם חדשים, לידיעתך שלא תתבאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני מעוניין בסופו של דבר 

VM1 להרים שרת (שהוא יהיה דלוק הרבה שעות)

VM2 להרים שרת נוסף שעליו אני מנסה שטויות של שרתים (מניח שפותח וסוגר)

VM3 לומד לעומק וסייבר (מניח שפותח וסוגר)

בנוסף visual studio על המחשב שלי שכל שניה יוצר VM בעצמו כדי ליצור שרת (בסביבת ווינדוס)

ו RDP למחשב עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...