מהירות וויפי איטית - היו אצלי 4 טכנאים של הוט היום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות וויפי איטית - היו אצלי 4 טכנאים של הוט היום

onetwo

Recommended Posts

היי,

יש לי חבילה של 100 מגה של עם ראוטר הוטבוקס 1.

תמיד בחדרים קיבלנו בערך 40 מגה.

לפני כמה ימים לפתע פתאום המהירות הפכה להיות בין 2-5 מגה.

הייתי עם נציגת שירות כשעה וחצי בטלפון בו היא ניסתה לשנות כל מיני דברים (תדרים, ריסטים ועוד) שלא עזר.

היום הגיעו סך הכל 4 טכנאים, אחד מהם גם טכנאי שעבד על הקופסה בחוץ.

הם שינו את הקונקטורים (לא שאני יודע מה זה אומר), החליפו את הראוטר לראוטר חדש מהפלסטיק שנקרא הוטבוקס 2

ועשו כל מיני שינויים.

בשורה התחתונה אחרי כל השינויים, המהירות נשארה אותו דבר... כמה מגה בודדים.

הטכנאי האחרון אמר לי שהוא לא יודע מה להגיד לי, ושהם עשו כל דבר אפשרי.

מה אני אמור לעשות עכשיו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בחיבור קווי אתה מקבל מהירות תקינה (גם אם לא ב100%, זה עדיין הרבה יותר ממה שרשמת שאתה מקבל באלחוטי) אז אין שום קשר לקופסא שבחוץ והם סתם ביזבזו את זמנם.

הבעיה היא נטו בתוך הבית ויכולה לנבוע מבעיה בראוטר, בהתקני הקצה (מחשבים/טלפונים וכו') או שנוצר עומס חריג של שידור אלחוטי בסביבה שלך (מרשתות של שכנים למשל).

בגלל שרשמת שזה התחיל בבת אחת בכל ההתקנים אז לא סביר שהבעיה בהם.

תנסה לשחק עם הערוצים של האלחוטי (אתה יכול להיעזר באפליקציות שעוזרות למצוא את הערוצים הכי פנויים) בשביל לראות אם זה משפר את הבעיה.

בכללי ההוטבוקסים ידועים כראוטרים ממש גרועים באלחוטי.

אם אחרי משחק עם הערוצים אתה לא מצליח לפתור את הבעיה הייתי ממליץ לך להפוך את ההוטבוקס למודם בלבד ולקנות ראוטר פרטי, זה מה שהרבה מבעלי ההוטבוקסים עושים.

אני רכשתי TP-Link C7 ומרוצה מאוד, הוויפי יותר מהיר ויציב, כולל גם תדר 5GHz והראוטר כולל גם כמה אפשרויות מתקדמות שהיו חסרות לי בהוטבוקס.

תעדכן בהתפתחויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב הנוכחי עם הקורונה(COVID-19) אני בספק אם הייתי מזמין טכנאי בטח שלא 4.

ציטוט

הנגיף עובר גם במגע לא ישיר, כאשר נשא נוגע בחפץ, אדם בריא שייגע באותו החפץ יכול להידבק גם הוא.

ציטוט של onetwo

לפעמים זה גבוה, 80 עד 99, לפעמים בסביבות ה60, לפעמים בסביבות ה-40, לפעמים זה לא מתחבר, זה משתנה.

🤔
https://www.mako.co.il/nexter-internet/Article-b2120911972f071027.htm
AoPYItR.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של onetwo

היי,

יש לי חבילה של 100 מגה של הוט עם ראוטר הוטבוקס 1.

תמיד בחדרים קיבלנו בערך 40 מגה.

לפני כמה ימים לפתע פתאום המהירות הפכה להיות בין 2-5 מגה.

הייתי עם נציגת שירות כשעה וחצי בטלפון בו היא ניסתה לשנות כל מיני דברים (תדרים, ריסטים ועוד) שלא עזר.

היום הגיעו סך הכל 4 טכנאים, אחד מהם גם טכנאי רשתות שעבד על הקופסה בחוץ.

הם שינו את הקונקטורים (לא שאני יודע מה זה אומר), החליפו את הראוטר לראוטר חדש מהפלסטיק שנקרא הוטבוקס 2

ועשו כל מיני שינויים.

בשורה התחתונה אחרי כל השינויים, המהירות נשארה אותו דבר... כמה מגה בודדים.

הטכנאי האחרון אמר לי שהוא לא יודע מה להגיד לי, ושהם עשו כל דבר אפשרי.

מה אני אמור לעשות עכשיו???

האם החיבור שלך למכשירים הוא או חוטי? אתה גר בבניין או בבית פרטי? אם מדובר בחיבור , תבדוק מהירות בחיבור חוטי. אם המהירות תקינה בחיבור חוטי ישיר לנתב, כנראה שיש לך הפרעה חדשה בתדרים. כלומר - סביר להניח שמישהו הפעיל חיבור משלו באיזור בעוצמת שידור גבוהה שמפריעה לחיבור שלך. אתה יכול לשחק עם תדרי השידור בנתב עצמו, אבל זה יעזור רק חלקית. הפתרון האמיתי הוא סיכוך נגד השידור החיצוני, או למצוא את המקור ולבקש לשנות תדרים שלא יחפפו את אלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם הולכים רחוק מדי. הבעיה היא פשוט עומסים על האינטרנט הקווי והאלחוטי (רשת הטלפונים).
כבר הרשת כמעט בניצולת מלאה בזמן שכל הציבור עובד מהבית וייתר הילדים צורכים תוכן אינטרנטי בעקבות הקורונה, תוסיפו לזה שאנחנו שיאני העולם בשימוש ברשתות

וקיבלתם 200 מגה שמתנהג כמו 56K ברשת הקווית
ומ-80-140 מגה ברשת הטלפונית לבערך 8-12 מגה.
הכל לא יציב, הכל משתנה מדקה לדקה

פשוט תתעזרו בסבלנות, אני חווה את אותה התופעה, הוט+הוטנט ועושה רושם שבהוטנט האינטרנט איטי בהרבה מספקית אחרת שניסיתי תחת אותה תשתית ועם זאת עדיין המהירויות בשליש אם לא רבע מבדרך כלל ( כנראה עומס על הרכזות עצמן)
*אפילו משרד התקשורת פנה לנטפליקס עלמנת להגביל את מהירות ואיכות התוכן לארץ בשביל שהם ישרדו את זה, וכמובן שהן ישרדו, האינטרנט לא תקרוס אבל בהחלט חוויית המשתמש תפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...