איזה משטח צריך להיות לעכבר אופטי כדי שהוא יעבוד טוב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משטח צריך להיות לעכבר אופטי כדי שהוא יעבוד טוב?

blackman10

Recommended Posts

טוב, אני כבר מעל ל-10 שנים משתמש בעכבר גלגלת רגיל (זה שיש לו גלגל), אז בגלל שהתרגלתי כל כך לעכבר כזה אני העדפתי להישאר איתו ולא לשנות לעכבר אופטי או אלחוטי.

אבל בזמן האחרון שמעתי המון דברים טובים על סוגי העכברים האלה, אז החלטתי לקנות אחד.

קניתי בסוף עכבר אופטי של , שעולה 47 ש"ח. יש לו יציאת ויציאה רגילה (אני כרגע פועל איתו עם יציאת ה-USB).

בקיצור, אני ממש מרוצה ממנו והוא פועל הרבה יותר טוב מהעכבר הרגיל שעם הגלגל לפי דעתי.

רק רציתי לדעת איזה משטח צריך להיות לעכבר אופטי?

ראיתי שעל קרמיקה הוא בכלל לא פועל, ועל הפד הרגיל שהיה לי לעכבר הישן (לעכבר הגלגלת) הוא פועל בתקיעות, זאת אומרת שמדי פעם שאני מזיז אותו הוא נתקע על הפד ואז ממשיך (וזה ממש מעצבן).

אז על איזה משטח, זול וטוב, אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח דף מהמדפסת ותשים על השולחן

אם אתה רוצה להשקיע אתה יכול גם להדביק אותו לשולחן עם סלוטייפ בפינות  :)

אחי, כבר עשיתי את זה מאז שקניתי את העבכר (טוב, אחרי שניסיתי קודם את הפד הרגל לעכבר).

אבל זה הפריע לי כל הזמן שהדף כל הזמן זז, אבל רעיון טוב למקם אותו בצורה יציבה על השולחן בעזרת "מסקנטייפ", אני אעשה את זה. תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לעשות כמוך כי יש לי שכבת פלסטיק שקופה מפרספקס לפני השולחן אז זה לא אפשרי,ומשטחים חלקים מידי זה מפריע לעכבר את זה גיליתי אחרי הרבה ניסיונות למציאת משטח נורמלי

עכשיו אני משתמש בקרש עץ מרובע שקצת מעצבן כי לפעמים אני רואה את העכבר רוטט במסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני כבר מעל ל-10 שנים משתמש בעכבר גלגלת רגיל (זה שיש לו גלגל)...

התכוונת גולה ;).

אז על איזה משטח, זול וטוב, אתם ממליצים?

כל משטח שלא מחזיר אור/השתקפות יהיה טוב בצורה דומה.

אני עבדתי עם העכבר שלי (דומה לשלך) על השולחן של המחשב (עשוי עץ), אבל קניתי פד עם ג'לי בקצה לנוחות במפרק היד - ואני לא מרגיש את ההבדל בין עבודה על העץ או על הפד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי הבעיה עם הפדים והמשטחים למינהם ה שהם לא יציבים וזזים כל הזמן וזה יכול להרוס (במיוחד במשחקים שאתה משחק בהם שעות ושכחת לשמור ובגלל שהמשטח המזדיין זז לך עם העכבר הרגו אותך! בלאט :P)

אני משתמש בשולחן... הכי טוב, הכי נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן ראיתי באיזה מקום(נראה לי כאן באתר) מדריך שמסביר איך ליצור משטח לעכבר אופטי כול מה שאתה צריך זה לקנות מחבת גדולה לחתוך את הפנים שלה(איפה שסמים את החביתה) מהמחבת (בצורת עיגול) לשייף את הפינות עם נייר שיוף כדי שלא יהיו פינות חדות וזה אמור להיות אחלה משטח הצד השחור הזה ולא אמור לעלות הרבה.

וגם אתה מקבל קצת כיף בבנייה של משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...