כדאי לי לקנות את הכרטיס הזה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לי לקנות את הכרטיס הזה?

unknown

Recommended Posts

geforce 2 titanium agp*2/4 64mb tv out, מצאתי אותו ב-620 ש"ח, מחיר טוב, אבל גיליתי שהוא שייך לחברה סינית שקוראים לה , בגלל זה אני לא בטוח עם לקנות את הכרטיס.

האם עדיין כדאי לי לקנות את הכרטיס? תסבירו למה כן או לא.

בתודה, unknown.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא הייתי קונה את הכרטיס הזה מכמה סיבות....

1. כמו שאמרת, הוא של חברה חסרת שם, וככל הנראה איכות הפילטרים (שמשפיעה על איכות הדו-מימד) ויכולות האוברקלוק ממש לא משהו...

2. בנוסף, כרטיסים דומים של חברות טובות (כמו Hercules ו-Elsa) עולים פחות או יותר אותו דבר..

3. אני מאמין שה- 7500 יהיה קנייה טובה הרבה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו רבות על איכויות הפילטרים וכמה הם משפיעות, נתחיל בכך שתתן לנו את דגם המסך שלך.

אבל אל תחשוב שאנחנו ממליצים על הכרטיס, אני לא הייתי מתקרב אליו, אני כבר לא מדבר על איכויות פילטרים או יכולות , אני מדבר על עמידות של הכרטיס לאורך זמן...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאנקודר אמר זה הוא כרטיס של חברה עלומת שם (סינית לא מוכרת) ואני לא ההיתי ממליץ לך לקנות אותה בגלל שמן שסתם יהיו לך פילטרים עלובים על הכרטיס מה שאומר שאיכות הדו מימד (בעבודה בחלונות / כל מערכת הפעלה) תיהיה עלובה למדי, כרטיס הרבה יותר טוב יהיה ה- ATI 7500 שעולה קצת יותר אבל מציג אפשרויות הרבה יותר טובות מכל הבחינות (איכות דו מימד, איכות תמונה במשחקים, אפשרות לחבור שני מסכים ועוד...)

נ.ב - איפה ראית אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו , במייל שקיבלתי מפלונטר היום מסופר על כרטיסי LE שהחברה מייצרת ושיימכרו ע"י פלונטר...

"The VGA card market is very alive :) The new 8500 chipset is now

included in cards from . We have a LE

(cheaper and a bit slower) version of this card.

http://www.plonter.co.il/webcatalog/computerstore/ordernow.tmpl?item=PA-

RADEON8500LE

The original ATI cards suppose to arrive in couple of weeks."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. יש לכם מושג כמה קשה זה להקליד עם כפפות על הידיים???

כן. בלתי אפשרי.

ככה כותבים שלום אני חושב: שדחלךןטופםן --- כל פעם נלחצים 3 לחצנים. (לא עשיתי את זה עם כפפות אבל נראה לי שזה כך.

אבל מה הקשר לנושא???

מוזר ???...מצאתי את זה ב-1200 ש"ח ואמרו לי שזה יקר מדי.

בטח זה של חברה דפוקה כמו הסינית ההיא או איזה חברה טיוואנית כמו .

הוא אמור לעלות 1,500 בארץ.

ה-Redeon 8500 שמשתווה בביצועים ל-Titanium 500 (עדיין לא, אבל עוד כמה חודשים) עולה פחות מה-Ti 200 ב-300 ש"ח.

אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. בלתי אפשרי.

ככה כותבים שלום אני חושב: שדחלךןטופםן  ---  כל פעם נלחצים 3 לחצנים. (לא עשיתי את זה עם כפפות אבל נראה לי שזה כך.

אבל מה הקשר לנושא???

לא ממש... זה סתם מעצבן שמדי פעם אתה לוחץ על המקש הלא נכון ככה שהקלדה עיוורת היא כמעט בלתי אפשרית.

שום קשר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר ???...מצאתי את זה ב-1200 ש"ח ואמרו לי שזה יקר מדי.

כמו ש-Boomer אמר, זה תלוי של איזו חברה הכרטיס, כמה כניסות ויציאות מיוחדות יש בו (למשל, יציאה לטלוויזיה, כניסת ווידאו..), אלו פיצ'רים מיוחדים (משקפי תלת-מימד, משחקים שמקבלים איתו), וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...