מחפש מפרט למחשב עד 4,000 ש"ח עם אופק שדרוגי: - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למחשב עד 4,000 ש"ח עם אופק שדרוגי:

Ziv Tzuk Planidin

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?   עד 4,000 (מעוניין לשים עליו כרטיס מסך ישן שיש לי כרגע, ולאחר כמה חודשים לקנות כרטיס ראוי באיזור ה2,000).

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?   שימושים כלליים + גיימינג.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?   בשלב זה, לא (יש לי מסך ישן שאחליף בהזדמנות).

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)   אין לי צורך בHDD נוסף. צריך רק 500\1000, תלוי בהפרשי מחירים. 

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?   חשוב. המחשב לא יהיה בחדר שינה, אבל אשמח אם יהיה שקט.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?   אם יש עליו אורות, אז עדיף שיהיה אפשרות לכבות אותם.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?   אין צורך במערכת הפעלה.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.   אין העדפה. גר בראשון לציון.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?   כמה ימים. עד שבועיים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?   אין.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?   ראה סעיף 1.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...