הwifi מתנתק מהאינטרנט - N750 (WDR4300( הגיע הזמן לקנות חדש? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Niseg

הwifi מתנתק מהאינטרנט - N750 (WDR4300( הגיע הזמן לקנות חדש?

Recommended Posts

אתמול התקינו לנו סיב של פרטנר בבית ומאז כל ה 5GHz  WIFI הפך לקצת רועש גם בגלל שחיברו לי את הנתב הישן באופן אל-חוטי (MESH) וגם בגלל שכל הבניין התחבר לאחרונה.

הנתב של פרטנר בכניסה משמש רק כמודם פחות או יותר . אני מתכוון להביא טכנאי שיסלול לי כבל לחדר עם המחשבים בשביל להפטר מהקופסאות האל חוטיות .

בכל מקרה מה שקורה הוא שהwifi של ה5GHz מחליט להתנתק מהאינטרנט אולי בגלל כל הרעש החדש על הקו הזה. זה היה עושה את זה פעם אבל עכשיו זה קורה יותר מדי. אין דרך לעדכן firmware כי זה נעול לישראל והוא לא נותן לצרוב משהו מעודכן . כשאני עושה לו reset אז זה מסתדר .

כדאי לי לקנות פשוט חדש? מה מומלץ היום?

אולי נקנה רק switch ונרכב על הנתב של פרטנר או שנהפוך את הנתב הישן לswitch.

אני לא יודע מה לעשות אבל מה שבטוח אני סולל כבל מהכניסה לבית לחדר (בניין מאוד ישן). האנשים של פרטנר אמרו שהם לא רוצים לקחת סיכון עם הסיב כי הוא נשבר בקלות אז הם לא סללו לי אותו לחדר. כנראה שכל השידרוג הזה יעלה בסביבות ה1000 שח עם כל השינויים בדירה והנתב החדש .

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ראוטר+מודם שלהם שהוא color תעיף אותו. הניתוקים נגרמים בגללו. הציוד הכושל שלהם והחלפה לציוד זהה ע"י טכנאים לא עזר (ואתה תגלה על בשרך כמה ימרחו אותך)
עצתי שתקנה ראוטר חיצוני ותגדיר את הראוטר שלהם כמודם או תבקש ציוד מדגם אחר.
הניתוקים אגב, נגרמים גם ברשת האלחוטית וגם ברשת הקווית אז אל תבנה יותר מדי על סלילת קו ישיר או mesh על החשמל.

נערך על-ידי andralamusya
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש להם מודם אחר חוץ מהtechnicolor שהוא נתב שמתחבר ישר לסיב. הנתב שלהם משמש רק למודם בשביל הנתב שלי. בנתיים החלפתי ערוץ בנתב שלי על 5ghz וזה עזר. חוץ מזה ביום שלישי יתקינו לי כבל מהכניסה לחדר (450 שקל :/ זה די מסובך ) . אמרת שהנתב שלהם על הפנים אז אני כנראה אצתרך לקנות אחד משלי , מה מומלץ היום?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר

מגדל אדום לוהט: כרטיס מסך מהדור החדש של AMD בתמונה רשמית

העסקה הגדולה בתולדות NVIDIA יוצאת לדרך

אינספור מדליפים לא טעו - הדיל בשווי של עד 40 מיליארד דולר לרכישת מפתחת השבבים ARM בידי מפתחת השבבים NVIDIA יוצא לדרך, ועשוי ליצור אימפריית מחשוב חדשה בעולם השרתים ומחשבי העל בסיומו