עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

נחום לב לב

שאלה\מתי אמורים לצאת המעבדים ולוחות האם החדשים2020

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

הכל שאלה של אילו מעבדים אתה באמת צריך. יכול להיות שכח עיבוד זמין לשימושים שלך כבר קיים ובכמויות מאוד מכובדות היום.

בשבוע הבא יושקו מעבדים חדשים לתושבות LGA2066 של אינטל ו-sTRX4 של AMD, מעבדים בעלי כמות ליבות גבוהה במיוחד. אצל אינטל מדובר בעיקר ברענון מחירים, אצל AMD סדרה חדשה לגמרי שתתחיל במעבד 24 ליבות בעלות של 1400 דולר.

איפשהו בין ינואר למרץ צפויה אינטל להכריז על סדרת מעבדים חדשה-ישנה נוספת, Core 10th gen. מדובר יהיה בעיקר בכיוונון מחירים של מוצרים קיימים.

AMD צפויה באיזור יוני להכריז על מעבדים שולחניים חדשים, RYZEN 4000, הם יכילו כמה שיפורים על פני הסדרה שזמינה היום, אבל לא צפויים להביא מהפכה של ממש. יכילו בין 4 ל-16 ליבות.

תודה .

אני רוצה לקנות מעבד i5 מהיר ולוח אם גיגה בייט 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המושג "i5 מהיר" הוא מעט אוקסימורוני. כיום הבדל הביצועים בין i5 הפשוט ביותר למהיר ביותר הוא קטן למדי בשוק המעבדים השולחני.

העצה שלי תהיה לבדוק אילו הם החזקים ביותר למטלות הספציפיות שאתה צריך, ולהתאים מעבד לפי מה שזמין בשוק.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

המושג "i5 מהיר" הוא מעט אוקסימורוני. כיום הבדל הביצועים בין i5 הפשוט ביותר למהיר ביותר הוא קטן למדי בשוק המעבדים השולחני.

העצה שלי תהיה לבדוק אילו מעבדים הם החזקים ביותר למטלות הספציפיות שאתה צריך, ולהתאים מעבד לפי מה שזמין בשוק.

אני אנסה להסביר 

השימוש שלי זה הורדות וגלישה והעברת חומר לא קטן כמעט כל יום 

והמחשב צריך לעבוד 24\7 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה מתאר כאן שימושים שכל מעבד סטנדרטי יכול להתמודד איתם בקלות. גלישה באינטרנט, הורדות והעתקות של חומרים הן לא פעולות שגובות משאבי מעבד גבוהים. בעיקר שטח ומהירות .

אני לא חושב שצריך להמתין למעבדים חדשים בשביל לבצע פעולות מהסוג הזה, שכבר הרבה שנים סטנדרטיים לא מתקשים איתן. כיום Ryzen 5 או i5 הסטנדרטים ביותר יכולים עם יד מאחורי הגב להתמודד עם המטלות הללו, גם מסביב לשעון.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

אתה מתאר כאן שימושים שכל מעבד סטנדרטי יכול להתמודד איתם בקלות. גלישה באינטרנט, הורדות והעתקות של חומרים הן לא פעולות שגובות משאבי מעבד גבוהים. בעיקר שטח ומהירות אחסון.

אני לא חושב שצריך להמתין למעבדים חדשים בשביל לבצע פעולות מהסוג הזה, שכבר הרבה שנים מעבדים סטנדרטיים לא מתקשים איתן. כיום Ryzen 5 או Core i5 הסטנדרטים ביותר יכולים עם יד מאחורי הגב להתמודד עם המטלות הללו, גם מסביב לשעון.

תודה רבה על העזרה 

אפשר לנעול 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close