חברה תגידו לי להתחדש-MSI R9800 PRO וגם מספר שאלות... - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה תגידו לי להתחדש-MSI R9800 PRO וגם מספר שאלות...

Headspin

Recommended Posts

הספייר 256 ביט גם מגיע עים ליבה וזיכרונות של XT רק שיציאת הטלויזיה שלו והתיכנון הכולל של הכרטיס הוא מקורי של ATI לעומת יציאת טלויזיה עים ציפ VIA ב והקבלים של לא ממתכת ואינם איכותיים כמו ספייר.

ERO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

כן אז אני חושב לא לקנות אותו אני פשוט רגיל כבר לאיכות יציאת הטלויזיה של ATI איך האיכות של VIA??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה מצביע על הליבה של הכרטיס? איך אני יכול לדעת איזו ליבה אני קונה?

- Specifications -

Chipset/Core Speed: ATI 9800PRO/380MHz

Memory/Effective Speed: 128MB DDR/680MHz

BUS: AGP 4X/8X

Ports: VGA Out(15 Pin D-Sub)+TV-Out(S-Video Out)+DVI Connector

Support 3D API: DirectX®9, OpenGL®2.0

Cable/Accessories: 3 Cables, VGA via DVI Adapter, Composite via S-Video Adpater, 4 CD

Max Resolution@32bit Color: 2048X1536@85Hz

Retail Box (See pics for details)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחדד לכם כמה דברים שיעזרו.

ההבדל באיכות מבין VIA ל ATI ביציאה הוא ביכלל לא נראה ונראה אותו הדבר עמו אחד עם יציאת ATI ובולשיט מי שאמר שיהיה הבדל.

הכרטיס לא עבר שום מה זה החלטורות האלה קניתי אותו סגור אטום עם דבר והכל בשקיות אין מצב שמישהו פתח את זה אי פעם.... בדקתי 7 פעמים.

ולשאר השאלות הלכתי ל KSP גיהצתי וחזרתי הביתה מאושר.... כן קניתי בחיפה בסניף הראשי ברוממה,אני לא חושב שיש שם טכנאי שמסוגל להגיד לי לו אתה לא צודק,צעקה אחת והם יחליפו כל מה שאנ יאבקש - וכבר היה לי קטע איתם על הארדדיסק,בעיקרון אני לא צריך שירות מהם אני קונה וזהו,במילא עוד שנה אני מחליף את הכרטיס האחריות לא רלוונטית.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

קניתי VGA Silencer ל 9800 פרו שלי, והחלטתי לצלם קצת את תהליך ההתקנה וכו'.

במהלך העניין נזכרתי בת'רד הזה ובדקתי את הליבה שלו...ובכן, גם שלי הוא R360 והוא לא של MSI אלא של Sapphire...

מה זה אומר ? אני לא יודע.

אבל בדקתי מהירויות והגעתי עם הקירור המקורי (לא עם ה VGA) למהירויות של ה XT

ליבה 416.5 מה"צ

זיכרונות 363 מה"צ (726 מה"צ DDR)

עשיתי את זה עם ה ATI TOOL שיש בדרייברים של אומגה.

סתם התקנתי אומגה, כי אמרו שזה יותר טוב ...שיהיה.

בכל אופן צילמתי גם את הזכרונות עצמם והם מהסוג הבא:

K4D263238E - GC2A

http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/GraphicsMemory/DDRSDRAM/128Mbit/K4D263238E/K4D263238E.htm

זה קישור ישיר לכל הפרטים (את התמונה המקורית שצילמתי הצלחתי להרוס, אז פשוט תצטרכו להאמין לי)

מה שעושה את ההבדל, זה דווקא ה GC2A, זה אומר שהם מדורגים כעד מהירות 700 מגה הרץ ... אני בכל אופן, עברתי את המהירות הזו.

הנה תמונה של הליבה שלי

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזאת הקנייה הכי משתלמת כרגע

אבל אין לי את הכסף ונמאס לי לחכות, שנה הבאה אני יהיה בתיכון וצריך לחרוש ולא יהיה זמן לשחק

אני צריך לנצל את המחשב כל עוד אני יכול :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...