קורסים של Full stack js - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורסים של Full stack js

inevitable5194

Recommended Posts

אני מאמין שאתה מבין שקראתי לפני שהעתקתי.

הסאב-טקסט מכוון ל-תמשיך ותחפש.

זוהי מציאות בלתי מוכחשת שבוגרי מכללות מוצאים עבודה בתחום בהמוניהם בתחילת דרכם.

נכון, כפי שכבר סייגתי בדברי לעיל, רובם מתחילים במשרות זוטרות המאפיינות בשעות עבודה ארוכות שאינן תואמות את צפי השכר שלהם, בכדי לצבור נסיון תעסוקתי.

ודאי שאם אדם מגיע מתוך ציפיה שע"י ורק ע"י הקורס הוא יהיה מתכנת בעמק הסיליקון, הוא יותר קרוב ל"ללה-לנד".

דבר ידוע וברור לכל שהמפתח בתחום היא למידה עצמית בלתי פוסקת.

המוזר הוא שלדבריכם יצא, שכל מי שהתברג במשרתו המיוחלת בחברה כזו או אחרת הוא בעל תואר, או נסיון תעסוקתי שנצבר ממקום לא נודע, שהרי אינכם מסכימים שע"י קורס ולמידה עצמית תיתכן מציאות בה בוגר קורס ישתלב במשרה בתחום ויצבור נסיון ראשוני. (או באחוזים נמוכים מאוד).

אם כן, נסיון ראשוני לשאינן בעלי תואר מניין?  "חבר מביא חבר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו...

זה בכלל לא משנה מה כתוב שם, אני לא מתווכח איתך על התוכן.

אתה יודע  מה זה תוכן פירסומי?

זה פירסומת ש RT-Group שילמו עליה לכלכליסט והיא מעוצבת בצורה של כתבה כדי שזה יראה אמין.

זה שקול לזה שתגיד לי שסנסודין זה משחה טובה ותביא כהוכחה פירסומת מטלוויזיה שבה מלבישים שחקן בתחפושת של רופא והוא ממליץ לך לקנות את משחת שיניים  כי היא מורידה עד 100% פלאק.

אף פעם לא הבנתי למה חברות משקיעות בדברים כאלה , מסתבר שבאמת יש אנשים שנופלים בפח ולוקחים את זה ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אתה יודע  מה זה תוכן פירסומי?

זה פירסומת ש RT-Group שילמו עליה לכלכליסט והיא מעוצבת בצורה של כתבה כדי שזה יראה אמין.

זה שקול לזה שתגיד לי שסנסודין זה משחה טובה ותביא כהוכחה פירסומת מטלוויזיה שבה מלבישים שחקן בתחפושת של רופא והוא ממליץ לך לקנות את משחת שיניים  כי היא מורידה עד 100% פלאק.

תודה על ההסבר המושקע.

ציטוט של lompy

מסתבר שבאמת יש אנשים שנופלים בפח ולוקחים את זה ברצינות.

מסתבר שחברות שמבטיחות השמה באחוז גדול מן המקרים משימה במקום כזה או אחר, אם הוא מתאים או לא לדרישות של בוגר הקורס? הדבר נתון לבחירתו.

אם אתה מפקפק בדבר, כנס בסוף שנה לאחת מהמכללות הגדולות ותתעניין.

צריך להבין שלרוב המשרה הראשונה היא מקפצה לקריירה ותו לא.

כנס ל"אול-גובס", סמן את כל סוגי המתכנתים הרלוונטים לקורסים, בדוק כמה משרות ישנן שלא דורשות נסיון פרקטי בחברות בתחום.

השאלה שלי עומדת במקומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...