9800 Np to PRO - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800 Np to PRO

m0tek

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים , מכיוון שזה דיי קשור לנושא , אני לא יפתח תארד חדש , אבל אתם חייבים לעזור לי , אני מחפש ביוס של גיפורס FX5200 ULTRA של Inno3d בעל זיכרונות וPCB שחור... , מקווה שתמצאו... , תודה , גיא.

(חיפשתי ולא מצאתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחפש..

בכל מקרה , התקנתי VGA Silencer

דפקתי סינקים על הזכרונות

וואלה :)

כיף חיים של 9800 XT , בינתיים בלי שום ארטיפקטים

מחר אני אתחיל לעשות קלוקינג לזכרונות על הכרטיס (להזכירכם כרגע אני על 412/300) ,

למישהו יש מאמר טוב על אובר קלוקינג של מעבד P4 2.2 לאור ההצלחה הנחמדה שלי עם הכרטיס מסך אני חושב על "להתרחב" לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי קישור למפרט של הלוח בבקשה ואני יסביר לך בפרטי איך לעשות OC למעבד כמו שצריך...

בקשר למבחן , פשוט תוריד את כל הפילטרים(פילטרים על OFF) ותשים ללא VSYNC(סנכרון אנכי) בדרייבר , ותוריד את התוכנה ותעשה "Run 3dmark" , וזהו , תגיד לי כמה אתה מקבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון חכם

ניסיתי להסביר (אם היית קורא תתר'ד) שהביוס שהורדתי הוא

XT LITE

הכרטיס שלי לא יכול להגיע לXT בגלל שהזכרונות שלו INFINEON

בוקר טוב :)

אני על P4 2.2 ,

1 GB RDRAM

GIGABYTE GA-8IHXP

התוצאה ב3DMARK

5551

והקישור למדר בורד

http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_GA-8IHXP%20(Rev%203.0).htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון, לעשות אוברקלוק רק לליבה זה כמו לשים מנוע של יגואר בחיפושית, יש לך מנוע חזק, אבל עדיין התיבת הילוכים, הממסרים וכל השאר עדיין חיפושית... הכרטיסים של היום עדיין מוגבלים לאללה ע"י הזיכרון. כן, אין לך בדיוק מה לעשות, אבל רק שתדע...

לבחור עם הפנטיום 2.2 - זה לא המקום לשאול...

אבל אם כבר שאלת!

באוברקלוק שתעשה תהיה לך בעייה עם הזיכרון כי RDRAM לא לוקח אוברקלוק כל כך טוב. אם תקנה לוח עם שבב 865/875 וזיכרון PC3200, תוכל להעלות את הבאס כנראה עד 133, וזה אומר משהו כמו 3 גיגה-הרץ והזיכרון ישרת אותך אולי בשידרוג הבא, אבל זה לא שווה. אני הייתי נשאר עם מחשב כזה עוד שנה לפחות, כנראה יותר, בגלל הג'יגה זיכרון.

עכשיו, אתה יכול לנסות להעלות את הבאס בכמה מגה הרץ כל פעם ולבדוק יציבות.

המעבד שלך הוא 2.2, לא 2.26, נכון? אם כן אז הזיכרון שלך הוא כמעט בטוח PC800, אם במקרה יש לך PC1066 אז אתה באמת יכול לעשות אוברקלוק משמעותי, אם לא, אז אי אפשר לדעת.

הלינק של הלוח שלך לא נפתח לי. אפשר לנעול אצלך את ה AGP:PCI ? זה גם די חשוב לאוברקלוק.

5551 זאת תוצאה מכובדת, אם היה לך מעבד וזיכרון טיפה יותר מהירים וכרטיס עם מהירות זיכרון כמו XT אז היית מקבל משהו כמו 6300. זאת חרא תוכנה שבודקת רק כרטיס מסך ואחרי כל הרמאויות של ו ATI אף אחד לא באמת מסתכל עליה יותר. זה שיש לך ג'יגה לא עוזר לך כאן, היה יכול להיות לך גם 256.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

זו הסיבה היחידה שאני נשאר עם הלוח והמעבד..(הזכרון)

נסה לחפש

www.gigabyte.com.tw

GA-8IHXP

המעבד הוא אכן 2.2 , והראם עצמו של סאמסנונג (עלה לי 512 - יקר בזמנו , ואז קיבלתי עוד 512 במחיר ממש נמוך (יחסית) מחבר..)

אני יודע ש RDRAM יקר , אבל ג'יגה , לא חראם לזרוק את זה בשביל מעבד חדש? , זה השקעה מחדש לגמרי..

אני לא דואג לכרגע , כי הכרטיס והזכרון בסדר , והרדיסקים יש בלי סוף (320 ג'יגה) ,אני דואג מהמעבד למשחקים חדשים יותר שיצאו , שאז נראה לי שתהיה לי בעיה איתו , בגלל זה אני מתכונן לאוברקלוגינג..

והראם הוא 800 , על בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

זו הסיבה היחידה שאני נשאר עם הלוח והמעבד..(הזכרון)

נסה לחפש

www.gigabyte.com.tw

GA-8IHXP

המעבד הוא אכן 2.2 , והראם עצמו של סאמסנונג (עלה לי 512 - יקר בזמנו , ואז קיבלתי עוד  512 במחיר ממש נמוך (יחסית) מחבר..)

אני יודע ש RDRAM יקר , אבל ג'יגה , לא חראם לזרוק את זה בשביל מעבד חדש? , זה השקעה מחדש לגמרי..

אני לא דואג לכרגע , כי הכרטיס והזכרון בסדר  , והרדיסקים יש בלי סוף (320 ג'יגה) ,אני דואג מהמעבד למשחקים חדשים יותר שיצאו , שאז נראה לי שתהיה לי בעיה איתו , בגלל זה אני מתכונן לאוברקלוגינג..

והראם הוא 800 , על בטוח.

אוברקלוק לזיכרון מוציא תוצאות שונות כל פעם, ואין הרבה שאפשר לעשות.

תנסה לעשות של כמה מגה-הרצים ולבדוק יציבות עם PRIME עם FFT גדולים, אח"כ, אם זה מעניין אותך, אתה יכול לבדוק מה הגבול של האוברקלוק שלך עם כל זוג של סטיקים בנפרד, לא שתעבוד בלי אחד מהם, אבל רק שתדע. על כל סטיק יש כמה צ'יפים שכל אחד מהם בעל מהירות מקסימלית שונה, אז גם לכל סטיק תהיה מהירות מקסימלית שונה. אני לא יודע אם הלוח שלך מאפשר את זה, אבל תנסה גם להעלות קצת מתח לזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

המעבד willi או north?

מעבד 2.2גיגה היה רק נוורטווד!! וילמנט היה עד 2גיגה ;)

אבל היה גם נוורטווד 1.6,1.8,2 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...