ביצועי 36 ליבות מ-2015 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועי 36 ליבות מ-2015

ae bd

Recommended Posts

ציטוט של Gico

נשמע כאילו אתה מתגונן. נשאלת שאלה ישירה ועניינית, ולא ענית עליה. מה אתה מריץ\עובד על המחשב בדרך כלל?

נראה לי הוא מתקיף איתה שרתים אירניים. :)

לכמה מגיעה התוצאה ב-geekbench ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ae bd

משחקי DX12 שמנצלים את כל הליבות

יותר מאשמח לראות צילומי מסך של כל הליבות עובדות (על משחק, בלי רינדורים, מכונות וירטואליות וכו' שרצים ברקע).

בנוסף, בכל משחק שלא מנצל את הליבות (וגם בהרבה שכן), יש הפרש ניכר בביצועים שנובע מביצועי בודדת ומכיוון שפה כל בפני עצמה היא די איטית (ביחס לליבה של מעבד מודרני) אתה מפסיד לא מעט.

נסה את Total War: Warhammer 2 ב-Mortal Empires Campaign ונראה כמה דקות לוקח תור כשאתה מתקדם קצת לתוך ה-Campaign.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@captaincaveman

geekbench היא תוכנה איזוטרית שלא משקפת יותר מדי, עובדה שב- CINEBENCH R20  שמנצלת את כל הליבות אני 30% מעל ZEN2 3900X גם שעברו , תראה לי CPU z של הרייזן 16 ליבות ונדבר, ואגב ראיתי CINEBENCH R15 של ה-3950X ואני 15% מעליו.(שים לב שהליבות שלו עובדות בתדרים גבוהים יותר).

@Jabberwock

HETZNER זה בדיחה, אתה קורא לזה שרת?  🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

@captaincaveman

geekbench היא תוכנה איזוטרית שלא משקפת יותר מדי

אתה בחרת להראות תוצאות שלה.

ושוב, אם 36 הליבות שלך (300% ממספר הליבות של ה-ryzen) מגיעות ל-30% מעל בביצועים, אתה בסדר גודל שלם יותר איטי פר .

זה משמעותי בכל שימוש שמצריך מלבד מקביליות גם ביצועי ST טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

@Moon-Mage

אתה יכול גם להשתתף בדיון ולא רק לדרג תגובות של אנטי השרשור

אתה מטעה פה אנשים בצורה ברוטלית, להגיד שמשחקים היום מנצלים מעל 10 ליבות זו בדיחה ולהגיד שIPC ותדר לא משנים זו פשוט פנטזיה לא ברורה, אין לי שום ספק שמערכת עם רייזן 5 3600 תהיה טובה יותר משמעותית למשחקים ולרוב התוכנות שלא יודעות לנצל כל כך הרבה ליבות ולאלו שכן אני דיי בטוח שרייזן 9 יהיה יותר טוב או אם צריך כמות ממש גדולה של ליבות אז TR.
זה לא להגיד שהמערכת הזאת לא שימושית, אני בטוח שהיא מאד טובה לשימושים איזוטריים שדורשים כמות מאד גדולה של ליבות, אבל להגיד שהיא טובה לשימושים יום יומיים זאת פשוט בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Moon-Mage

ראית את מהירות הפס של הזכרונות ברייזן 9? מגיע ל- 105GB לשנייה? מתומן ערוצים? כמה אפיקי PCIE יש לרייזן 9? מגיע ל-80? יכול להפעיל שני כרטיסי מסך על X16 ועוד ארבעה ברוחב מלא? כמה יציאות SATA יש לו? יש תמיכה ב- NUMA?

לגבי המשחקים, אצלי אין בעייה כי כרטיס המסך עובד הכי קשה, אני משחק על ULTRA עם VSYNC, אין לי צורך ב-200FPS על 1080P,

לגבי ניצול הליבות, הכי מתקדם יש לו SCHEDULER שיודע לעבוד עם כל הליבות ולחלק את העומס, DX12 גם כן, לכן תמיכה של תוכנה ספציפית היא לא קריטית.

TR עולה 2000$ רק המעבד, בהצלחה עם זה.

ואגב, ב- GTA V אני רואה ניצול של כל ליבה וליבה, שלא לדבר שאני עושה סטרים והקלטה , אז אני רואה את הביצועים בפועל ולא מטעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...