הכירו את נבחרת כרטיסי Radeon החדשה לגיימינג - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכירו את נבחרת כרטיסי Radeon החדשה לגיימינג

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של Epidem

כבר התקדמנו ל7NM, אני תוהה למה הם לא מפתחים מתחרה ל1080TI\2080TI ? עושים מה שבז*ן שלהם עם המחירים בחלק הזה...

1- אין להם משאבים מספיקים ושוק ה-PC GPU למשחקים הוא בעדיפות שלישית מבחינת-. הם לא מעוניינים להשקיע בו על פני תחומים אחרים בהם הם פעילים מאוד

2- זה שוק לא משתלם ביחס לסגמנטים האחרים (אך הוא כזה שנותן את התהילה והיא בפני עצמה שווה המון "ליוקרת" שאר המוצרים מה שמעיד שזו לא ממש בחירה של לא להיכנס לשם אלה חוסר יכולת מעשית)

3- הארכיטקטורה שלהם, לפחות עד עכשיו, לא מאפשרת את זה מבחינת צריכת חשמל. היא מאוד לא יעילה וזה יהיה סיוט להכניס כזה כרטיס למחשב שולחני ממוצע. לוקח זמן לבצע upscale לארכיטקטורה החדשה- - שככל הנראה כן תאפשר זאת
4- אולי מחשבה שבהמשך הם יוציאו אחד כזה ואז יראו רצף והמשכיות והתקדמות. חשוב בעיקר מבחינת המשקיעים והבורסה וכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

כבר התקדמנו ל7NM, אני תוהה למה הם לא מפתחים מתחרה ל1080TI\2080TI ? עושים מה שבז*ן שלהם עם המחירים בחלק הזה...

כנראה לא הבנת אבל 5700xt הוא ברמה מקליבר של 1080ti (אותו איזור חיוג של ביצועים).

כשלא מעמיקים בבנצ'ים, או קוראים תגובות לא רציניות ולא מלומדות, אז מפספסים את התמונה. 

5700xt הוא ברמה של 1080ti פחות 4% לפני שמנסים להמהיר אותו.

המחיר 450$ לצרכן.   1080ti נזכורה עלה אשתקד 700$ אז זו הפחתה נאה.

האם זו בשורה ?

במידה מסוימת כן. לא מדהים אבל כן.

image.png.916c2d6bd2c301dabb8143510baa5e81.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעניין אותי זה האם ניתן ליצרוב את הביוס של גירסת היובל עם 235W על הדגם הפשוט, כי אם זה אפשרי אז נקבל כרטיס ברמה של RTX2070 במחיר אטרקטיבי בהרבה, ממש כמו עם צריבות הביוסים של ווגה 56/64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

כנראה לא הבנת אבל Navi 5700xt הוא ברמה מקליבר של 1080ti (אותו איזור חיוג של ביצועים).

כשלא מעמיקים בבנצ'ים, או קוראים תגובות לא רציניות ולא מלומדות, אז מפספסים את התמונה. 

5700xt הוא ברמה של 1080ti פחות 4% לפני שמנסים להמהיר אותו.

המחיר 450$ לצרכן.   1080ti נזכורה עלה אשתקד 700$ אז זו הפחתה נאה.

האם זו בשורה ?

במידה מסוימת כן. לא מדהים אבל כן.

image.png.916c2d6bd2c301dabb8143510baa5e81.png

תגיד אתה עושה צחוק?
איזו מין דמגוגיה זאת לתת את המחיר של ה1080TI שהושק במרץ 2017(!) שרק בעתיד הלא ממש קרוב אולי תוכל למצוא 5700XT ב450$.
בינתיים כל ה"מצפים" לבשורה של יכלו לקנות 1080TI יד שניה לפני שנה בפחות כסף ממה שה5700XT יעלה ולקבל כבר יותר משנה של ביצועים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

תגיד אתה עושה צחוק?
איזו מין דמגוגיה זאת לתת את המחיר של ה1080TI שהושק במרץ 2017(!) שרק בעתיד הלא ממש קרוב אולי תוכל למצוא 5700XT ב450$.
בינתיים כל ה"מצפים" לבשורה של AMD יכלו לקנות 1080TI יד שניה לפני שנה בפחות כסף ממה שה5700XT יעלה ולקבל כבר יותר משנה של ביצועים גבוהים.

צודק!! אני מת לקנות כרטיס של מעדיף את הדרייברים שלהם על NV ובכלל את הטכנולוגיה אבל גם לי כרגע יש 1080TI יד שניה ובהחלט עדיף מהכרטיסים שAMD מציאים(לרזלוציות גבוהות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא למד מהצהרות טרום השקה ובמיוחד אלו של - נדרש לחלוטין להמתין ללפחות 4 ביקורות עצמאיות ובנוסף לראותה מה רמת המחירים המעשית.
לפני כן אין מה לדבר, הכל באוויר ובנפנופי ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...