עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Udie

הצעה למפרט מחשב/פתרון חלופי לחיבור לטלוויזיה (עד 4K)

Recommended Posts

נורא מעצבן. אני מחבר ישירות ליציאת הרשת בחדר השינה ומקבל (במדידה בדפדפן של הנייד, עם ookla) מהירות הורדה של מעל 800 מגה (והעלאה של מאה בערך).

אני מחבר את הסטרימר עם אותו כבל (והמפצל של Ugreen), ואז אני מקבל הורדה של 115-120 מגה ביום טוב (במדידה עם analiti), ולפעמים אני מקבל 1-2 מגה ואז צריך לאתחל את המכשיר כדי שזה יסתדר. 

נכון ש-120 מגה מספיק לכל מה שאני צריך בחדר השינה. אבל למה אני לא יכול לקבל את המהירות המלאה שאני משלם עליה עם הסטרימר ועם הנייד כן? ארררג.

נערך על-ידי Udie

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר עושה נסיונות, מה המהירות שאתה מקבל עם המחשב הנייד בחיבור ל-Ugreen באותה נקודה? 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עם ה-Ugreen אני מקבל עם המחשב הנייד 90 מגה. כולרות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב, שלחתי ל-Ugreen תלונה עם מספר ההזמנה שלי ותצלום של בדיקות המהירות. נראה מה יהיה להם להגיד על זה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם אתה עדיין יכול לפתוח Dispute ואם כן לפחות תבקש החזר או החזר חלקי(נתון לשיקולך) מאחר והם מציינים 1000Mbps ואתה ממש לא מגיע קרוב לזה + תוסיף את התצלומים כהוכחה ותמתין לפסיקה של Aliexpress.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חשבתי לחכות שבוע לתגובה מ-ugreen לפני שאני פותח dispute. מהי המגבלה על dispute ב-Aliexpress? ההזמנה היא מה-12/6

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מאשר שקיבלת את ההזמנה("Order Received") בAliexpress יש לך עד 15 ימים לפתוח Dispute שגם לוקח זמן מבחינת התהליך...

פה בדיון ציינת שקיבלת את המתאם ב7 לחודש(לפני שבוע) אז אני מניח שזה גם היום שבו אישרת את ההזמנה

ציטוט של Udie

ה-Adapter הגיע

אז נראה שנשארו לך עוד 8 ימים במידה ואישרת שקיבלת את ההזמנה.

נערך על-ידי RoronoaZoro

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close