הצעה למפרט מחשב/פתרון חלופי לחיבור לטלוויזיה (עד 4K) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה למפרט מחשב/פתרון חלופי לחיבור לטלוויזיה (עד 4K)

Udie

Recommended Posts

אם מתכמן לצפות ב hdr/dolby vision אני חושב שאתה תהיה חייב לקנות shield או מחשב (כי אחרת נטפליקס לא יתמכו)

אבל אני כבר הרבה זמן לא התעסקתי בתחום אז לא יכול להגיד בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של k534d

אם מתכמן לצפות ב hdr/dolby vision אני חושב שאתה תהיה חייב לקנות shield או מחשב (כי אחרת נטפליקס לא יתמכו) 

אבל אני כבר הרבה זמן לא התעסקתי בתחום אז לא יכול להגיד בוודאות.

Shield TV is NOT getting Dolby Vision - Posted 01/07/2019 07:21 PM

הMi Box והMi Box S תומכים בHDR

2lEmeSi.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עשיתי את זה. התוצאות... מאוד מוזרות.

- נטפליקס מתפקדת סבבה. ראיתי סרט בלי שיהוקים ועצירות כמעט.

- הגלישה באינטרנט מהטלוויזיה איטית להחריד. אני גולש דרך האפליקציה Puffin TV (לא ראיתי אפשרות להתקין , וזה מה שהומלץ עליו איפהשהוא).

- בדקתי מהירות גלישה SpeedTest של Ookla. דווקא ה-upload מתאים ל-Spec שהחיבור שלי אמור לתת, משהו כמו 300 מגה. ה-Download מחריד (15 מגה? משהו כזה). הייתה לי מהירות גבוהה בהרבה ב-WiFi.

מה יכולה להיות הסיבה?

האפליקציה? החיבור? אבל איזה חיבור מגביל Download יותר מ-Upload?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Udie

עשיתי את זה. התוצאות... מאוד מוזרות.

- נטפליקס מתפקדת סבבה. ראיתי סרט בלי שיהוקים ועצירות כמעט.

- הגלישה באינטרנט מהטלוויזיה איטית להחריד. אני גולש דרך האפליקציה Puffin TV (לא ראיתי אפשרות להתקין כרום, וזה מה שהומלץ עליו איפהשהוא).

- בדקתי מהירות גלישה SpeedTest של Ookla. דווקא ה-upload מתאים ל-Spec שהחיבור שלי אמור לתת, משהו כמו 300 מגה. ה-Download מחריד (15 מגה? משהו כזה). הייתה לי מהירות גבוהה בהרבה ב-WiFi.

מה יכולה להיות הסיבה?

האפליקציה? החיבור? אבל איזה חיבור מגביל Download יותר מ-Upload?

יש מצב בעיה עם הכבל רשת, אם יש לך מחשב\מחשב תחבר אותו ותבצע בדיקת מהירות.

לאחר מכן אתה תדע איפה הבעיה.

או ביחידת קצה או ברשת-ראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Udie

- הגלישה באינטרנט מהטלוויזיה איטית להחריד. אני גולש דרך האפליקציה Puffin TV (לא ראיתי אפשרות להתקין כרום, וזה מה שהומלץ עליו איפהשהוא). 

כן, למרות שאפשר למצוא בחנות עוד דפדפנים כמו TVWeb Browser אם אתה רוצה לנסות.

ציטוט של Udie

אל תבדוק מהירות דרך הדפדפן במזרים מדיה(זה לא הכי אמין) אצלי למשל כבר ראיתי תוצאות של 60-70Mbps העלאה משלל אתרי בדיקת מהירות כשיש לי 5Mbps והורדה של 7Mbps אבל מיד אחרי יכלתי לנגן סדרה באיכות בנטפליקס שדורשת מינימום של 25Mbps כמו שאפשר לראות בתמונה בעמוד הקודם של הדיון באחת ההודעות שלי.

תוריד את היישומון analiti מהGoogle Play למזרים מדיה ותבצע בדיקת מהירות, יש לך אפשרות לבדיקה מהירה(ברגע שאתה נכנס ליישומון מיד מתבצעת בדיקה מהירה) או בדיקה מפורטת שתיתן לך הרבה יותר מידע אם אתה רוצה.

*תמונה לדוגמא

71xNpyVhd2L.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- למה בדיקת המהירות מהדפדפן לא רלוונטית אם אני רוצה לגלוש מהדפדפן? התוצאות שם בהחלט תאמו למהירות הגלישה שאני חווה 

- analiti טוענת שיש לי משהו כמו 120 מגה בהורדה ובהעלאה, שזה מסביר למה אין לי בעיות בנטפליקס. זה עדיין פחות ממה שהיה ב-WiFi ופחות מהפוטנציאל המלא, שאמור להיות 800-900. אגב, ניסיתי לחזור ל-WiFi אבל משום מה עכשיו הוא לא יציב. הטלוויזיה לא מוצאת את הרשת למרות שטאבלט בחדר השינה מחובר אליה וגולש בה...

- בעקבות גיגול, התעסקתי עם הגדרות ה-IP של ה-Mi Box ושיניתי אותן מ-DHCP ל-IP סטטי. לא יכול לומר שזה הזיז הרבה לכאן או לכאן מבחינת מהירות הגלישה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Udie

- למה בדיקת המהירות מהדפדפן לא רלוונטית אם אני רוצה לגלוש מהדפדפן? התוצאות שם בהחלט תאמו למהירות הגלישה שאני חווה  

לא אמרתי שלא תגלוש מהדפדפן אלא שבדיקת המהירות דרכו לא נראת אמינה מהניסיון שלי בשלל אתרים כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת

ציטוט של RoronoaZoro

והורדה של 7Mbps אבל מיד אחרי יכלתי לנגן סדרה באיכות 4k בנטפליקס שדורשת מינימום של 25Mbps

והינה עוד דוגמא לחוסר אמינות של הבדיקת מהירות דרך הדפדפן במזרים המדיה, אתה על חבילה של 1000/100 Mbps וקיבלת העלאה של

ציטוט של Udie

בדקתי מהירות גלישה SpeedTest של Ookla. דווקא ה-upload מתאים ל-Spec שהחיבור שלי אמור לתת, משהו כמו 300 מגה

זה לא הגיוני שתקבל העלאה(Upload) של 300Mbps בחבילה שהעלאה שלה היא 100Mbps(החבילות של פרטנר הן לא סימטריות כמו של Unlimited).

בדיוק כמו שקרה לי על חבילה של 200/5Mbps

ציטוט של RoronoaZoro

אל תבדוק מהירות דרך הדפדפן במזרים מדיה(זה לא הכי אמין) אצלי למשל כבר ראיתי תוצאות של 60-70Mbps העלאה משלל אתרי בדיקת מהירות כשיש לי 5Mbps

זה שתגלוש מהדפדפן לא אומר שאתר צורך כ"כ הרבה בשביל להיטען, למשל אני על 200Mbps הורדה וכשממש הרגע טענתי את HWzone מנהל המשימות במחשב בFirefox הראה לי שימוש של כמעט 15Mbps לאותו רגע ולאחר מכן רוב הזמן על 0Mbps או 0.1Mbps מידי פעם.

ככה שגם עם חבילה של 1000/100 אין שום סיכוי שבגלישה באתרי יתבצע שימוש כ"כ כבד באינטרנט בהשוואה להזרמה של סדרה/סרט לכן הבדיקת מהירות מהדפדפן לא רלוונטית כי התוצאות לא תאמו למהירות הגלישה שאתה חווה מאחר וקיבלת העלאה של 300Mbps על חבילה עם העלאה של 100Mbps.

ציטוט של Udie

זה עדיין פחות ממה שהיה ב-WiFi ופחות מהפוטנציאל המלא

מה התוצאה של הWiFi?

מהדפדפן במזרים מדיה זה לא אמין מהסיבה הפשוטה שאני קיבלתי תוצאות שונות ומשונות משלל אתרים.

בכל מקרה אם אתה רוצה תנסה לבדוק מכמה אתרים שונים(בתקווה שאף אחד לא שימוש עם מכשירים נוספים ברגע בזמן הבדיקות)

ציטוט של Udie

הטלוויזיה לא מוצאת את הרשת

אתה מתכוון למזרים מדיה?

אם כן נסה ללחוץ בשלט על כפתור ההפעלה שלו לחיצה ארוכה ואז יפתח לך חלון להפעלה מחדש ואז תנסה שוב להפעיל את הWiFi.

ציטוט של Udie

analiti טוענת שיש לי משהו כמו 120 מגה בהורדה ובהעלאה

עם המהירות הזאת אתה יכול גם לנגן ב8K, אז למה צריך יותר?

https://www.howtogeek.com/397365/8k-tv-has-arrived.-heres-what-you-need-to-know/

ציטוט

single stream will require a minimum of a 50 Mbps connection

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RoronoaZoro

אתה מתכוון למזרים מדיה?

אם כן נסה ללחוץ בשלט על כפתור ההפעלה שלו לחיצה ארוכה ואז יפתח לך חלון להפעלה מחדש ואז תנסה שוב להפעיל את הWiFi.

עשיתי את זה ועכשיו המכשיר מת לגמרי ולא נדלק.

ציטוט של RoronoaZoro

מה התוצאה של הWiFi?

עם הטאבלט, 140-150 מגה. עם הסטרימר, כאמור, אפס, כי הוא לא מצליח להתחבר ל-WiFi. 

ציטוט של RoronoaZoro

עם המהירות הזאת אתה יכול גם לנגן ב8K, אז למה צריך יותר?

כי התוצאה הזו לא יציבה. עכשיו גם אין לי את זה. עוד לפני שהמכשיר מת. גם נטפליקס נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Udie

תיקון - הסטרימר דולק כביכול, אבל לא מגיע ממנו סיגנל לטלוויזיה. עד כמה שאני רואה כל החוטים מחוברים.

נסה לחבר את כבל הHDMI מחדש או בכלל לנתק את מזרים המדיה מהחשמל ומהמתאם ומהHDMI ואז לחבר מחדש ללא המתאם ולראות אם משהו השתנה?

בנוסף יש לך גם אחריות.

ציטוט של Udie

עם הטאבלט, 140-150 מגה.

למרות שלא ידוע לי הדגם בכל זאת הוא נמצא במיקום טוב יותר בחדר השינה מבחינת חיבור הWiFi ולא ב

ציטוט של Udie

מגירה בארון בגדים

לכן צריך את המתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע. קודם היה לי WiFi שם. בכל מקרה, נתקתי וחברתי לחשמל וזה גרם לו להתעורר ולהתחיל להגיב.

עכשיו יש לי גם מהירויות נורמליות שוב.

:| 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...