עבור לתוכן
 • צור חשבון
 • מי אנחנו?

  שלום אורח/ת!

   
  שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

  החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

  לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Daniel Lippel

מחפש מחשב לסטודנט בהנדסת בניין

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?בין 3000 ל5000 שח

 

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

לימודי הנדסת בניין

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

אין צורך

 

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

לא קריטי

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

כמה שיוצר מהר

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

כן

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

ההתלבטות הגדול זה האם לקנות פרו בשל האפשרות לשימוש כמו מחברת ומחשב נייד(אם זה אפשרי בכלל מבחינת מפרט) או רק מחשב נייד

שימו לב!

- עזרו לנו לעזור לכם! ע"י ציות של חוקים אלה, תחסכו לנו עבודה ולכם עוגמת נפש.

- מומלץ מאוד לפתוח את הדיון ביום הרכישה או מקסימום מספר ימים לפני. החומרה משתנה ומתעדכנת באופן יומי לכן אם המפרט נבנה עבורכם אפילו שבוע-שבועיים לפני- כנראה שהמחירים לא יהיו מאוד רלוונטיים ובאותו הסכום הייתם מקבלים מפרט עדיף.

- במידה ואתם רוצים מפרט חלקי- רשמו את החלקים שאתם כן צריכים וציינו את הדגמים של הרכיבים שיש לכם (על מנת לבצע תאימות).

- ככל התתנו יותר מידע בפוסט הראשי, כך המפרט יהיה מותאם יותר עבורכם ויהיה לנו קל יותר להרכיב אותו (ותקבלו אותו מהר יותר).

- במידה ואין לכם זמן לפתוח דיון ו/או הקניה היא מהרגע-להרגע ו/או מעוניינים רק בפורמט כללי של מפרט שיכול להתאים לכם- כנסו למדור "מפרטים מומלצים" אשר מתעדכן כל הזמן והמפרטים מסודרים לפי קטגוריות שימושים, מחיר והמלצות לציוד הקפי מתאים.

 

 

בניית מפרטים

 

 

כל מי שרוצה, יכול לעזור לאחרים לבנות מפרטים שמתאימים לדעתו. מה שכן, ישנם חוקים מאוד ברורים לגבי בניית מפרטים שחצייתם תגרור אזהרות ואף הרחקות מהאתר במידת הצורך. להלן מספר חוקי עיקריים שיש לציית להם:

- אם יש ספק בנוגע להמלצה של רכיב מסויים, אין ספק. במידה ולא בטוחים שמה שאתם ממליצים מתאים, בידקו את החומרה טוב טוב ברשת על מנת לא להטעות. מדובר פה על כסף של אחרים.

- אין לבנות כל הזמן מפרטים מחנות אחת בודדת. יש מעורר חשד לקשר לחנות (בעל אינטרסים) לכן יש להמליץ מחנות רנדומאלית כל פעם, ויש לא מעט כאלה.

- אם ברצונכם להתחיל לעזור אך אין לכם ידע- ציברו אותו קודם. קיראו דיונים, קיראו על החומרה בפורומים השונים ואת המדריך לבניית המפרט שנמצא פה בסטיקי. זריקת מפרטים על ימין ועל שמאל לא רק תגרור כאוס בפורום, אלא תגרום להרחקתכם לצמיתות. ראו הוזהרתם!

- במידה ואתם מפרסמים הודעה עם מפרט בתוכה- פירטו מעט עליו כדי למנוע שאלות מצד פותח הדיון והארכה מיותרת של הדיון. במידה ואתם מציעים מפרט בנוסף לאחד שכבר הוצע, רישמו בכמה הוא טוב/שונה מהאחר על מנת למנוע אי הבנות.

- במידה ואתם משתמשים במערכת העתקה לפורומים של שנמצא באתריהן של חנויות מחשבים, אין להעתיק פרסומות ותיאורים (כמו "החנות הכי טובה ואמינה בארץ" וכדומה).

- אין להציף דיון במפרטים. במידה ויש מספר וריאציות למפרט, רשימו מפרט אחד ובתחתית רישמו את החומרה האלטרנטיבית. כמו כן, במידה ודרישות פותח הדיון שונו במהלך הדיון, ניתן לתת לינק למפרט שכבר הוצע (באותו דיון או אחר) ולרשום את השינויים האפשרייים. אין לבנות מפרט מחשב בגלל רכיב אחד שונה.

 

 

בעלי אינטרסים והודעות פרטיות

 

 

חל איסור מוחלט על בעלי אינטרסים אשר עובדים בחברות (חנויות, יבואנים, מפיצים...) אשר עוסקות ביבוא, שיווק, הפצה ומכירה של מחשבים (חלקי מחשב ומחשבים מלאים), ציוד היקפי ושאר ציוד הקשור לשוק המחשבים לבנות ולהמליץ על מפרטים לגולשי הפורום.

למעשה, בעלי אינטרסים למניהם צריכים לפנות אל אחד ממנהלי הפורום ולהזדהות מטעם איזו חברה הם מגיעים, על מנת שיוסברו להם הכללים החלים עליהם, ויוסף להם תג המציין זאת בפרופיל שלהם באתר.

שימו לב כי בעלי אינטרסים אשר לא יעשו זאת, ויעסקו בפרסום סמוי או גלוי, צפויים להיות מורחקים מן הפורום ואם יוחלט אף נצנזר את שם החברה בה הם מועסקים וכל אפשרות למתן לינק אליו. כמו-כן, כל נסיון לעקוף הוראות אלו, בדרכים אלו ואחרות צפוי להסתיים בעונש דומה.

בנוסף, ידוע על מקרים של טובות הנאה שגולשים מקבלים מחנויות תמורת המלצות מוצרי החנות. שימו לב, שדין הנחה או מתנה היא כדין תשלום. הפיתוי לקבל את ההטבות יכול להיות משמעותי, ויכול לגרום להמלצה על מוצרים מחנות מסויימת גם אם אינם כדאיים. המשמעות ברורה. כמו כן, ישנן הודעות פרטיות מבעלי עניין הקשורות למכירה כגון "קנה אצלינו וקבל X הנחה" או דברים בסגנון. טיבו של האמור לעיל הוא להתגלות במוקדם או במאוחר. משתמש שיתגלה שקיבל טובות הנאה יורחק לאלתר מהאתר, והחנויות הרלוונטיות יצונזרו.

אם אתם נתקלים במקרים כאלה, אני מבקש שתדווחו אל אחד ממנהלי הפורום בהודעה פרטית.

 

 

דגשים נוספים

 

 

להלן דגשים וחוקים התקפים במיוחד לפורום זה. אי ציות של דגשים וחוקים אלה, יגרום לנעילת אותו דיון ו/או הרחקת וחסימת אותו משתמש מהפורום.

 הקפצת דיונים- אין להקפיץ דיונים אלא אם כן עברו 24 שעות מההודעה האחרונה אשר נכתבה בפורום. במידה ואתם רוצים להוסיף משהו לדיון, ניתן לעשות זאת ע"י כפתור "עריכה" הנמצא בראשית הפורום ובכל הודעה שלכם מצד שמאל למטה.

 דיונים כפולים- אין לפתוח 2 דיונים על אותו נושא- זה רק מראה על זלזול האנשים שמנסים לעזור לכם וגורמים לבלבול רב. רוצים לשנות/לשאול/להעיר בדיון? עשו זאת בדיון המקורי ע"י כפתור העריכה.

 דיוני "המשך"- לאחרונה הרבה משתמשים פותחים דיוני "המשך" לדיון שפתחו קודם לכן, על מנת לבצע תיקונים אחרונים לפני קניה. דיונים כאלה הם אסורים ואין שום סיבה לפתוח דיון שכזה, שכן הקפצה של הדיון המקורי (מינימום לאחר 24 שעות) תגרום לפחות עומס ובלבול בפורום. דיון שכזה ינעל מיידית.

 מכירת חומרה ומחשבים- הפורום מיועד לצורך בניית מחשבים וייעוץ בתחום. הוא אינו מיועד לצורך מכירת חומרה (יד שניה) שכן לצורך זה יש את מדור ה-TradeZone באתר.

 שפה גסה- יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון גבוהה. חל איסור מוחלט להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, או להשמיץ כל גורם כזה או אחר מכל סיבה שהיא. אם יש בעיות כלשהן, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נטפל בנושא בהתאם.

בברכת גלישה נעימה באתר,

צוות HWzone.

אהבתי!
 
 
 דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
HWzone | אתר המחשבים הישראלי
עלינו
הזון הוא בית לאוהבי , מחשבים וגאדג'טים. צרכנים נבונים שאוהבים להיות בחזית הדיגיטלית - עוזרים למחשבים להבין אנשים מאז 2001
עקבו אחרינו
     

הכרתם כבר את הזון-בוט שלנו?

 
 
ESC
ESC
 • סגירה
   
 • ביטול הבהוביםShift+B
   
 • מונוכרוםShift+C
   
 • ספיהShift+D
   
 • ניגודיות גבוההShift+E
   
 • שחור צהובShift+F
   
 • היפוך צבעיםShift+G
   
 • הדגשת כותרותShift+H
   
 • הדגשת קישוריםShift+I
   
 • תיאור קבועShift+K
   
 • גופן קריאShift+L
   
 • הגדלת גופןShift+M
   
 • הקטנת גופןShift+N
   
 • הגדלת מסךShift++
   
 • הקטנת מסךShift+P
   

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

  Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
 • צור חדש...
Back to top button
Close