מחשב לא עושה POST (אין כלום על המסך) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עושה POST (אין כלום על המסך)

nicirnTAL

Recommended Posts

המפרט בחתימה.

הכל נראה תקין אפילו שני הלדים של הלוח דלוקים (ירוק ואדום - אם זה אומר שהכל תקין...)

שמתי כרטיס מסך אחר, ניסית את שני הסטיקים של הזיכרון בכל הסלוטים...

פתחתי את המחשב והוצאתי את הקירור לרענן את המשחה הטרמית והמחשב שבק חיים (המעבד פיזית בסדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהרגת את הלוח.

נ.ב, וודא שג'אמפר ה Clr CMOS לא יושב בטעות על "CLEAR"... זה עלול למנוע מהלוח את הפוסט.

נ.ב.ב, נסה לבצע Clr CMOS באמצעות הג'אמפר ולראות אם הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא במקום אחרון...זה הדבר הראשון שבדקתי, כי זה קרה לי כמה פעמים  ::)

הוא לא מצפצף לא כלום - בלי שום דבר עליו...נראה כאילו הוא מת - ניקח אותו לחנות מחר נקווה לטוב   :'(

how i loved thee oh redish one

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחשב בלי סטיקים של לא מצפצף (אמור לצפצף ציפצוף אחד ארוך), הבעיה היא במעבד/לוח/BIOS.

מכיוון שנגעת במעבד, אני מניח שהבעיה היא בו. תנסה להוציא אותו ואז להחזיר אותו למקום. כמו כן תבדוק שה Heat Sink יושב טוב (יכול להיות שהמעבד מתחמם מהר מדיי ואז נכבה לפני שה POST מספיק בכלל לבדוק אותו).

אם זה לא עוזר - כנראה הבעיה במעבד (כן, יכול להיות שהוא נשרף). אם יש אחריות - תממש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהורדת את ההיטסינק ולא החזרת אותו שיש חזק על המעבד והפעל את המחשב ושרפת לך את המעבד!

בכל מקרה! קח זכוכית מגדלת סתכל על המעבד מקרוב לראות אם אתה רואה סדקים או משהו ...

במידה ואתה רואה אז מצאת את מקור הבעיה!

בכל מקרה לי היתה אותה בעיה בדיוק!

וזה היה המעבד שהלך לעולמו. כדי שלוח ישרף ככה סתם צריך טיפה יותר .. המעבד הוא הדבר הכי רגיש .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לוח אחד לא שרפתי אבל מכבדים ביחוד של איי אמ די ...לשניה הסינק לא יושב טוב.... ויש לך מנגל בחדר!

והייתי מציע לך לבדוק את הספקים ואפילו שימוש במיצבי מתח רק יתרום לחיי הלוחות הקצרים שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת שזה לא הביוס? אם עדיין יש לך את הכונן הדיסקטים 1.44 המיושן, תבדוק אם המחשב הבעייתי מנסה לקרוא משהו ממנו, כי אם כן אז זאת בעיית ביוס ומה שצריך זה רק להכין דיסקט ביוס(באתר של אביט מוסבר איך) וללחוץ ENTER אחרי כמה שניות ולחכות לריסט ואז המחשב שלך אמור לחזור לחיים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...