Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

dorsht

מחשב לסימולטורים ושימושים סטנדרטיים, 4000-4500₪

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000-4500₪, אפשר לחרוג קצת אם ממש שווה. (הערות לגביי הרכישה בסעיף 😎

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? סימולטור טיסה (P3D), תכנות בסביבות עבודה שונות, יתכן שימוש ב-Unity, סיכוי טוב לשימוש בלינוקס (ככה שחשוב שתהיה תאימות גם ללינוקס), שימושים סטנדרטיים כמו אינטרנט ואופיס, עריכה של תמונות בפוטושופ ולייטרום, מדי פעם עריכת וידאו ב-. (מדי פעם = פעם בכמה חודשים, לא קריטי מאוד)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) כן, לא צריך הרדיסק (מעביר שני הרדיסקים של 2TB מהמחשב הנוכחי).

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא פוסל, אבל לא מאוד קריטי לי.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, יכול להרכיב לבד, לא צריך ו/או .

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא. אם רכישה באילת מוזילה את העלויות אני אשמח לרכוש שם. אפשר גם לרכוש חלק מהרכיבים באמאזון.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עוד כחודשיים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? כן, חייב כרטיס Gigabit וחייב סלוט אחד פנוי עבור כרטיס קול שאני מעביר מהמחשב הנוכחי, רצוי שהכרטיס לא יישב צמוד מדי לכרטיס מסך.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן, לכן עדיף עם 4 סלוטים לזיכרון או שני סלוטים לזיכרון ושסטיק אחד יתפוס אותו כרגע. לא חושב שאשדרג מעבד, ראם כמעט תמיד אני משדרג.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מעדיף ATX, רוצה מודולרי, נפח מינימלי של SSD: 500GB, אם ייכנס 1TB זה בונוס. מעדיף מארז לבן, אבל זה לא קריטי מדי. גם מארז שחור ואדום יכול להיות נחמד. אם אפשר להתאים את הרכיבים לעיצוב של המארז זה בונוס, אבל אני לא מוכן לשלם על זה הרבה כסף. (אם זה משהו כמו עוד 100-200₪ אז כן)

תודה לעוזרים!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כיוון שבמהלך החודשיים הבאים צפוי לצאת דור חדש של מעבדי הכי טוב יהיה לחכות ולשאול שוב שבוע-שבועיים לפני הקניה. כל המלצה שתקבל עכשיו יש סיכוי טוב שכבר לא תהיה רלוונטית במועד הקניה.

נערך על-ידי etal

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אכן אם זה בעוד חודשיים צפויים שינויים מעניינים בשוק.

אמורות להיות שלל הכרזות בימים הראשונים של יוני ושווה לחכות אם אין שום לחץ

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבנתי,

אני אחכה ואקפיץ את השרשור הזה סמוך לרכישה או שאפתח שרשור חדש.

צפויות גם הכרזות בגזרת או רק אצל AMD?

תודה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של dorsht

הבנתי,

אני אחכה ואקפיץ את השרשור הזה סמוך לרכישה או שאפתח שרשור חדש.

צפויות גם הכרזות בגזרת אינטל או רק אצל AMD?

תודה.

כרגע אין חדש בקרוב אצל ע"פ השמועות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...