עזרה וגם שאלה לגבי חנות TMS - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה וגם שאלה לגבי חנות TMS

AlienWarm

Recommended Posts

שלום. אני ראיתי באתר שלהם שהם נותנים מענה לכל מיני עכברים מקלדות כיסאות ועוד, והמחיר זול אפילו זול מאוד.

עכשיו בדיקה ארוכה שלי ראיתי שהם מציעים עכבר לוגיטק דגם 503 הירו שזה הדגם החדש שלו במחיר של 250שקל ובהתחלה אמרתי זה זול מידי. בדקתי יצרן מקורי של החברה מוכרים אותו ב 378שקל. ב KSP ב 410 שקל

השאלה האם המוצר שלהם אכן מקורי ? האם זה אותו יצור אותם החלקים המקורים של החברה? או זיוף?

ישמח למענה כנה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

כמובן מקור:)

TMS זה לא אליאקספרס

שוב לא ענית לי איך היצרן המקורי עולה 380 ואתם 250איך זה יותר זול מיהם זה לא הגיוני תן ליי בבקשה יותר הסבר. שאני ידע שזה מקורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

לא רוצה לענות במקום, אבל מה זה עניינך איך ?

אם נציג החנות אומר קבל עם ועדה שהמוצר מקורי

והרי גם אפשר לבדוק את זה, מה זה חשוב איך ?

אולי בא לו ? זכותו !

אתה חצוף נתחיל מיזה זכותי לדעת במידה ואני רוצה לדעת שמה שאני קונה אכן מקורי ולא זיוף  לפי המחיר זה מוזר לי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזכותך לדעת.

לו אני בעל החנות, בכלל לא הייתי טורח לענות

ללקוח כמוך.

החמישים שקל שאני מרוויח על המוצר לא שווים לי

את כל ההתעסקות הזאת.

לא רוצה, אל תקנה.

ואם זה לדעתך מזויף - תוכיח !

אבל אני לא נציג וגם לא בעל החנות.

עדיין, יש לקוחות ש.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

אין ספק שזכותך לדעת.

לו אני בעל החנות, בכלל לא הייתי טורח לענות

ללקוח כמוך.

החמישים שקל שאני מרוויח על המוצר לא שווים לי

את כל ההתעסקות הזאת.

לא רוצה, אל תקנה.

ואם זה לדעתך מזויף - תוכיח !

אבל אני לא נציג וגם לא בעל החנות.

עדיין, יש לקוחות ש......

לא הייתה טורח לא היה לך היום עסק ובכללי אין לך ולא יהיה אם אתה מדבר ככה לאנשים. אני לא עשיתי שום דבר רע אלה זכותי לדעת האם המקור אמין ולא אמרתי שזה מזיוף אלה לדעת למה זה זול מהיצרן עצמו. אני הוסיף שאני לא המשיך לשוחח איתך כי אתה נראה לי טרול או בנאדם מאוד משועמם שמחפש להטריד ולהציק לאנשים אחרים ולכן ידווח אליך ולא יענה יותר כי זה חסר תועלת למשהו כמוך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הזו מאוד מוזרה. חנות מספקת לך מחירים הגונים, אז אתה עוד בא ב"טענות"?

KSP פשוט נהיו יקרנים בשנה-שנתיים האחרונות. הולך להם די טוב, והם מרשים לעצמם. הם ה"באג" החדשים.

מנסיוני האישי, וגם של חברים, TMS היא חנות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

השאלה הזו מאוד מוזרה. חנות מספקת לך מחירים הגונים, אז אתה עוד בא ב"טענות"?

KSP פשוט נהיו יקרנים בשנה-שנתיים האחרונות. הולך להם די טוב, והם מרשים לעצמם. הם ה"באג" החדשים.

מנסיוני האישי, וגם של חברים, TMS היא חנות מעולה.

שוב אני לא יודע מאיפה חוסר בקריאה עד הסוף רשמתי למה היצרן וחברה אחרת יקרה והם זולים אני לא מתלונן אני סקרן למה ובבקשה מי שלא קשור שלא ידחוף תאף כי זה לא נעים שידחפו לכם שאתה תשאלו גם משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, זו לא שאלה ציבורית. אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית או מייל ל-TMS ואני בטוח שהם יסבירו לך עד גבול היכולת שלהם למה המחיר הוא רק סטנדרטי ולא יקר במיוחד כמו בחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של AlienWarm

שוב אני לא יודע מאיפה חוסר בקריאה עד הסוף רשמתי למה היצרן וחברה אחרת יקרה והם זולים אני לא מתלונן אני סקרן למה ובבקשה מי שלא קשור שלא ידחוף תאף כי זה לא נעים שידחפו לכם שאתה תשאלו גם משהו 

אתה בפורום ציבורי, ולכל אחד יש את הזכות "לדחוף את האף" לכל דיון שהוא רוצה. הרבה יותר לא נעים זוהי הצורה בה אתה מתנסח כלפי אנשים שמדברים אליך בנימוס (גם אם אתה לא אוהב את דבריהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

אתה בפורום ציבורי, ולכל אחד יש את הזכות "לדחוף את האף" לכל דיון שהוא רוצה. הרבה יותר לא נעים זוהי הצורה בה אתה מתנסח כלפי אנשים שמדברים אליך בנימוס (גם אם אתה לא אוהב את דבריהם). ברור שאני יענה ככה אחרי שאתה רושם דברים כאלה אחרי שאתה לא קורא מה שאני רושם. מה ציפתה תודה אחי? אני ראיתי תגובה אכן הגיונית פה כנראה של אחד האנשים שאחראים בפורום לנעול תשכול למנוע יותר ספאם. ושוב TMS נימנעו מלענות לי וישמח לתשובה בפרטי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב  יצרן המקורי אומר החברה עצמה שמוכרת. המחיר פחות אצל tms ב 120שקל זה לא הגיוני אני לא יודע למה אתם תוקפים או מגוננים או חוסר הבנה מוחלט. לדוגמה תקנה טייפון 'אפל מוכרת ב 200דולר שזה מוצר חדש. וחברה בארץ תמכור ב 100דולר איפה בדיוק הרווחים פה. יותר עצוב שאני צריך לפרט ולהסביר לאנשים שכנראה בוטים או ספאמרים. אז מאיפה והלך לא ירשום יותר למנוע את כל הספאם הזה. סך הכל בנאדם שרוצה לדעת לפני שהוא קונה מיהם מוצר. הכי פשוט. סליחה על הביטוי זיוני שכל. תודה והמשך יום נעים ישמח לתשובה בפרטי TMS. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...