עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

shay1231

מסך טלוויזיה לצורך עריכת אודיו

Recommended Posts

היי. אני כיום משתמש במסך 22 אינץ' די ישן של . עובד די טוב אבל אני מחפש משהו גדול יותר. מסכי המחשב הגדולים יותר די יקרים וחשבתי על ללכת לכיוון מסכי הטלוויזיה, משהו כמו 29-32 אינץ. 

אני משתמש בתוכנות כמו אבלטון וקיובייס. האם זה דבר נכון לעשות? ואם כן על איזה מסך הייתם ממליצים לי? זול וטוב. 

תודה. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לעבודה מול מחשב לא כדאי ללכת על מסך . מעבדי התמונה שלהם מכוונים לוידאו, לא לשימושים אחרים, כמו עבודה עם טקסט. יש להם מגבלות בדיוק הצבעים, בכוונוני התמונה, ולפעמים גם באיכותה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן, יצא לי כבר להבין זאת משיטוט באינטרנט. אז על מה אתה ממליץ, משהו טוב ולא יקר? 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא דורשים פיצרים של גימינג אפשר למצוא מסכי 32 לא מאוד יקרים. לחבר יש אחד כזה והוא מרוצה

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17328

(יש ב-tms כמה דגמים כמעט זהים בהפרש של 100 שקל אני לא סגור על איזה בדיוק הוא קנה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה גם בסדר גמור.

קח בחשבון שכמו כל מסכי ה-29 זה מסך אולטרה-רחב, מבחינת גובה ושטח עבודה זה יותר כמו מסך 24 שמתחו אותו קצת לצדדים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

בגדול הדבר שהכי עניין אותי בו זה האופציה לפיצול מסכים. 

תודה על ההמלצות 👍

נערך על-ידי shay1231

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close