המלצה למסך מחשב ללפטופים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מחשב ללפטופים

yasha

Recommended Posts

אני מחפש מסך מחשב שישרת שני לפטופים (כל פעם אחד אחר) בגודל של איזור 25-27 אינטש.

אחד מהלפטופים הוא Macbook Pro 2018 שיחובר למסך דרך HUB עם הרבה פורטים שאחד הוא HDMI. השני לפטופ עם יציאת .

אני מעוניין שהמסך יהיה ברזולוציה של 2560X1440/1600 (ראיתי שזה גודל נפוץ) וחשוב כמובן שניתן יהיה להשתמש ברזולוציה זו דרך ה (כי לדוגמא DELL U2715H לא תומך בזה למרות שתומך ברזולוציה).

נדרשות לפחות שתי כניסות HDMI

רצוי מאד שיהיה עם תושבת שניתן להגביה במידת הצורך.

רצוי מאד שיהיה מסך לא מבריק כדי להימנע מהשתקפויות כיוון שהמסך יהיה באיזור עם הרבה תאורה. 

כמובן שיהיה בכדי לקבל איכות תמונה טובה ורוחב צפיה.

אם קיימת האופציה שלמסך תהיה יציאת AUDIO שמוציאה את האודיו מה כך שניתן לחבר את המוניטור לרמקולים חיצוניים במקום לחבר אותם למחשב אז זה מאד מאד נוח. לא יודע אם קיימת יכולת כזו במוניטורים.

מחיר - נניח איזור 1500-2000 ש"ח.

רכישה בחו"ל גם אפשרית למרות שנראה לי שמוניטור גדול לא כדאי לרכישה בחו"ל.

אשמח לעזרתכם.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לרזולוציה של 2560X1440 אין שום צורך ב-HDMI 2.0 גם 1.4 רגיל אמור להספיק

נכון. HDMI 2 זה רק לשישים הרץ ב - .

בכל מקרה, נראה לי שכדאי לקבל הסבר למה הכוונה ב -

ציטוט של yasha

כי לדוגמא DELL U2715H לא תומך בזה למרות שתומך ברזולוציה)

מה הכוונה בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

עיין בבקשה בדיון הזה, על שלל המסכים שבו.

איזה דיון? חיפשתי המון ולא הצלחתי למצוא איך אפילו לחלץ את כל המידע שיש בלי לראות מגוון סרטונים ב על כל מוניטור. עד שאמצע משהו בצורה זו כבר יפסיקו לייצר את המוניטור 🙂 אז חשבתי שמישהו כאן מכיר מוניטור כזה ויוכל לעזור.

ציטוט

בכל מקרה, נראה לי שכדאי לקבל הסבר למה הכוונה ב -

ציטוט של yasha

כי לדוגמא DELL U2715H לא תומך בזה למרות שתומך ברזולוציה)

מה הכוונה בדיוק 

במספר מקומות קראתי שמסך זה אמנם תומך ברזולוציה זו אך רק דרך DISPLAY PORT. דרך הוא מוגבל ל HD בלבד (1920X1080). למרות שיש לו 1.4

מתוך טבלה מספר המשתמשים של המוינטור, צריך לקרוא את האותיות הקטנות ולא רק מה שרשום בכותרת:

Video display capabilities (HDMI & DP playback) 480p, 480i, 576p, 720p, 1080p, 576i, 1080i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yasha

איזה דיון?

צודק !

מתנצל, שעות הבוקר -

https://hwzone.co.il/community/topic/589633-אשמח-להמלצה-למסך-27-אני-צלמת-ועורכת/

ציטוט של yasha

מתוך טבלה מספר המשתמשים של המוינטור, צריך לקרוא את האותיות הקטנות ולא רק מה שרשום בכותרת:

Video display capabilities (HDMI & DP playback) 480p, 480i, 576p, 720p, 1080p, 576i, 1080i

עכשיו הכל ברור.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה המשמעות של הטבלה הזאת כי לפיה גם DP לא תומך ב-1440 וברור לנו שזה לא המצב.

אמנם מצאתי באינטרנט תלונות של אנשים שקנו U2715H ולא מצליחים להשתמש ברזולוציה של 1440 דרך אבל גם מצאתי אנשים שבפירוש אומרים שזה עובד להם, זה לא איזו מגבלה טכנית של המסך אלא פשוט אנשים עם ישנים (HDMI 1.2 או 1.3) ו\או בעיות דריברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אני לא מבין מה המשמעות של הטבלה הזאת כי לפיה גם DP לא תומך ב-1440 וברור לנו שזה לא המצב.

אמנם מצאתי באינטרנט תלונות של אנשים שקנו U2715H ולא מצליחים להשתמש ברזולוציה של 1440 דרך HDMI אבל גם מצאתי אנשים שבפירוש אומרים שזה עובד להם, זה לא איזו מגבלה טכנית של המסך אלא פשוט אנשים עם כרטיסי מסך ישנים (HDMI 1.2 או 1.3) ו\או בעיות דריברים.

באתר של DELL רשום על המוניטור (https://www.dell.com/il/en/business/p/dell-u2717d-monitor/pd)

Connectivity

• DP connector (include DP in and DP out)
    mDP connector
    HDMI (MHL) connector

כלומר חיבור ה הוא MHL שאם אני מבין נכון זה חיבור למכשירים למיניהם. לא מכיר את זה, רק מקריאה על זה.

בספר המשתמש של המוניטור (https://static.bhphotovideo.com/lit_files/104996.pdf) רשום שחיבור MHL תומך רק ברזולוציות מסויימות (עמוד 12) והרזולוציה המקסימלית לא אחת מהן.

מצד שני, אם ראית שאנשים הצליחו אז אולי המוניטור חורג מה SPEC שלו, מותר להם להיות יותר טובים ממה שהם מתחייבים. ראית במקרה מקומות שרשום על אנשים עם Pro 2018 שהצליחו? ובאילו אמצעים?

האם יש מקום בו אני יכול להביא את המחשבים שלי ולחבר למוניטור ולראות אם הם עובדים איתו ברזולוציה הגבוהה לפני שאני קונה?

יש ל אולם תצוגה או משהו? או חנות כלשהי שיש לה את המוניטור בתצוגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אומר שחיבור ה-HDMI תומך גם ב-MHL אם מחברים לו מכשיר כזה (טלפון בדרך כלל), אם מחברים לו מכשיר עם HDMI רגיל אז החיבור עובד כרגיל ולא כ-MHL. יש לי דל מדגם אחר מאותה שנה גם אצלו כתוב MHL על חיבורי ה-HDMI וזה לא מונע ממנו לתמוך ב- דרך אותם חיבורים.

Macbook Pro 2018 מוציא ישירות דרך חיבורי ה- c שלו, למה יש פה בעיה בכלל?

עקרונית ה-U2715H הוחלף כבר ב-U2717D (וה-U2719D שעכשיו מגיע לחנויות), לא נראה לי שיש סיכוי למצוא אותו בתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

Macbook Pro 2018 מוציא DisplayPort ישירות דרך חיבורי ה-USB c שלו, למה יש פה בעיה בכלל?

בכדי לא לחבר הרבה מחברים למחשב כשאני שם אותו על השולחן (מתח, מסך, כרטיס זכרון, וכו') אני מחבר HUB שיש לו את כל מגוון החיבורים שצריך, ולצרכי מסך יש לו (שתומך עד 4K). אין שם יציאת Display Port. אני יכול להוסיף עוד ממיר מ ל Display Port אבל זה מכניס עוד סיבוכיות ולא ברור אם זה יעבוד.

את אחד מהמסכים האחרים שציינת יש סיכוי לראות בחנות כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...