משחה טרמית AC MX-4 הרסה לי 3 לוחות אם !!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

SHAY LOTAN

משחה טרמית AC MX-4 הרסה לי 3 לוחות אם !!!

Recommended Posts

אני לא יודע אם מישהו נתקל בדבר כזה הזוי , קניתי לפני שנה וחצי משחה טרמית של AC MX-4 מרחתי אותה והכול היה בסדר לפני כמה ימים שמתי את המשחה הזאת כרגיל על המעבד אני מנסה להפעיל את המחשב ואני מזהה תקלה בלוח המחשב נדלק ונכבה לסירוגין ולא נדלק בהתחלה חשבתי שאולי הבעיה בספק כח לא נקלט לי שמשחה טרמית שמרוחה על מעבד יכולה להרוס לוח אחרי כמה ניסיונות להפעיל את המחשב שלא צלחו החלפתי לוח שגם היה תקין מרחתי משחה על המעבד וגם הלוח השני נדפק , בלוח השלישי שמתי משחה טרמית " סינית " והמחשב נדלק רגיל ועבד סבבה בדקתי שהכול תקין ואחרי זה נגבתי את המשחה ושמתי את ה MX-4 ונחשו מה קרה ? הלוח נדפק בכולם יש אותה תופעה מחשב נדלק ונכבה נדלק ונכבה בוודאות של 100% המשחה הטרמית של AC הרסה לי 3 לוחות אם !!!!

מאחר ולפני שנה וחצי מרחתי והכול היה תקין אני מאמין שיש למשחה תוקף מסויים ואחרי זמן מה המרכיבים שיש שם מתיישנים והורסים את הלוח אם , הדבר הכי הזוי שחוץ ממגע של המשחה על המעבד אין שום מגע אחר על רכיבים אחרים כאילו נוצר חשמל סטטי כזה שהרס את הלוחות הזוי הזוי הזוי

בקיצור מהיום אני קונה רק משחות סטנדרטיות שיש ליבואן כמו הסיני הכי טוב .

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איך יש קשר בין המשחה ללוח אם? היא לא נוגעת בו (לפחות לא אמורה)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה משחה אתה שם? אם נכנס משחה לתא של המעבד הלך הלוח ,כי רוב המשחות מוליכות .

ובעברי הרכבתי מאות מחשבים עם המשחה הזאת , בחים לא היה לי בעיות איתה.

נערך על-ידי GrumpyDogo

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

או שתקנה משחה שאינה מוליכה או שתלמד לשים משחה. הכמות לא אמורה לעבור את גרגר האפונה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הרכבתי אלפי מחשבים פתאום אני לא יודע לשים משחה טרמית ? ברגע שהמשחה נוגעת במעבד ( גרגיר אפונה ) הלוח נדפק אין לי מושג למה , לקחתי סתם שאני לא צריך 775 שמתי על המעבד והלוח הלך ואחרי זה לקחתי עוד לוח שמתי משחה טרמית פשוטה סינית והכול עבד רגיל .

אולי יש למשחה טרמית יש תוקף ? היא בת שנתיים + 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא זוכר מאיפה לצטט את זה בדיוק, אבל אני זוכר שהיצרן מצהיר שהמשחה נשארת טובה 10 שנים אחרי המריחה.

התופעה שאתה מתאר נורא מוזרה ולא נתקלתי בדבר כזה. יש סיכוי שמרחת והמשחה פשוט נזלה כלפי מטה? כמובן שזה לא אמרו לקרות עם משחה טרמית אף פעם אבל אם יש איתה בעיה והיא הרבה יותר נוזלית ממה שהיא אמורה להיות... 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בוודאות המשחה הרסה את הלוח אם ומרחתי רק על המעבד ! מיליון אחוז עם המשחה הסינית זה לא קרה אולי בגלל שהמשחה הסינית פחות איכותית ופחות מורכבת מחומרים מוליכים 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היסטרי. אנשים שקוראים את הדיון הזה עוד עלולים להאמין שMX-4, משחה תרמית בעלת מוליכות חשמלית כמעט אפסית, שמשתמשים בה בכל העולם על בסיס יומי מזה מעל לעשור, "הורסת לוחות אם" כאשר נעשה בה שימוש נכון.

תמשיך להשתמש במשחות סיניות, אם זה ממש עושה לך את זה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה את המשחה ? נשאר לי קצת היא תהרוס גם לך את הלוח אני אשמח לתת לך 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תשאיר אותה אצלך, יש לי מספיק MX-4 משלי איתה אני משתמש בכלל עבודות על ביקורות ובדיקות ולוחות אם באתר גם כן מזה מעל לעשור.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ממה אתה חושש ? הרי ה MX4 מעולה לא ? תיקח את המשחה תמרח קצת אתה תותח על במחשבים לא ? מפחד על הלוח אם שלך ? או שאתה פסול לעדות ?

נערך על-ידי SHAY LOTAN

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר