מחפש המלצה על תיבת אימייל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה על תיבת אימייל

EvilForce

Recommended Posts

חכה ל ג'י מייל יצא בקרוב ושווה לחכות!

אני beta tester וזה ממש ממש ממש מצוין! החיסרון היחידי בנתיים שהתמיכה בעברית לא קיימת אז עדיין קשה עם המיילים :) אבל בקרוב זה יפתר.

בכל מקרה במקום כל שבועיים להחליף תיבה תתעזר בסבלונת שווה כל רגע תאמין לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדי פעם אני מקבל הזמנות גם כבר חילקתי איזה 5 אם אני אקבל עוד אחת אני אתן לך ...

ובנתיים זה באמת מעדל יחסית מצומצם של בודקים אבל השרות פעיל לגמרי מחכים רק להשקה שתתאפר לאחר כל הבולשיט שיש עכשיו באמריקה בגלל זה ...טוענים שזה מפר את זכויות הפרט ואני אומר למי פאקן איכפת כאילו שיש משהו מאובטח בכל אי מייל אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש בוט שסורק את האימיילים ולפי מילות מפתח הוא מוסיף באנרים למייל.

הויכוח הוא על זה שאנשים שלא מנויים בג' מייל ושולחים למישהו שמנוי בג'י מייל לא הסכימו לזה שהאי מייל שלהם יסרק וזו חדירה לפרטיותת כי הרי משתמשי ג'י מייל מכריזים שלהם אין כעיה. אז בקיצור יש איזה מישהי בוושינגטון שחושבת שזה שגוגל נותנים ג'יגה חינם והולכים לשבור למייקרוסופט את הפנים נראה כמשהו רע אז היא מנסה לטרפד אותם:) בכל מקרה אני מאמין שההשקה תהיה בקרוב :) אבל הקטע הוא להתחבר עכשיו לתפוס שמות מגניבים לפני שכולםפ מציפים ואז אתה צריך כל שם עם סימות של 17 ספרות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשק ממש נוח אני ממש אהבתי אותו. יש הרבה אופציות לסינון והוא לא מעםן כמו מייל ...

אמרתי לך אם תהיה לי עוד הזמנה אני אתן לך ...זה בא והלך לפעמים מקבלים לפעמים לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נכנסתי ללינק שנתת לי והכל נרשמתי, עשיתי

activate, וכשאני בא להכנס אני מכניס את השם וסיסמה ואז הוא נכנס אבל הוא מראה את הדף הראשי של האתר ושאני עושה "מייל" הוא רוצה שוב שם וסיסמה וככה חוזר חלילה. מה לעשות? אם יש לכם עוד לינקים בבקשה תביאו לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...