רעיון למוד - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון למוד

Gizon

Recommended Posts

'צטערת - קראתי את כל הת'ראד שוב ואין לי מושג קלוש על איזו מדבקה אתה מדבר...

לגבי הנגדים - ממליץ לך לקרוא את המדריך שנמצא בסטיקי - יש שם פירוט רחב מאוד לגבי נגדים שאין לי שום כוונה לחזור עליו כאן שוב (בשביל זה הוא שם...) אבל בהכללה מאוד גסה לד אולטרה ברייט צורך כ 20mA (תחום יחסית בטוח לקחת בחשבון ללד אולטרה ברייט) ועל כן ע"מ לחבר לד אחד ל12V תזדקק לנגד של 460אוהם וע"מ לחבר לד אחד ל5V תזדקק לנגד של 100אוהם. - ע"מ לקבל תשובה יותר מפורטת והסבר לא רע (לדעתי :P) ממליץ לך לקרוא את מדריך התאורה שבראש הפורום.

מכונות CNC לא מקבלות jpg הן זקוקות לפורמט המכיל אמות מידה מדוייקות כמו גם ווקטורים (כוונים) על כן דרוש כאן פורמט cad - בד"כ משתמשים בDXF למיטב ידיעתי - ביודום שלנו משתמש בזה בwaterjet שלו. אתה יכול לנסות לשאול אותו קצת יותר על תהליך ההמרה - פעם אחרונה שעשיתי משהו כזה הייתה לפני בערך 4-5 שנים...

לגבי מחיר הלדים - באריהב הוא הזול ביותר שלי יצא לראות בארץ, בlsdiodes כמובן יותר זול ועל כן המלצתי לך לרכוש משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* המדבקה

אם תסתכל על התמונה שהכנתי יש שלושה חלקים, המארז, החלק השחור, והחלון.

החלק השחור (הפרצוף) הוא גם חלק מדלת המארז, רק שהאזור שם יהיה צבוע, או שתהיה מדבקה בצורת הפרצוץ.

מה שתכננתי לעשות זה (בפשטנות) להדביק את המדבקה על המארז, ואז פשוט לחתוך את כל האזור של הראש ושל הפה ולבסוף להדביק פרספקס מאחורה.

לכן אני צריך ליצור מדבקה (אני לא רוצה להדביק נייר רגיל על הדלת) ועל זה שאלתי.

גדעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הלכתי לחנות האלק' הקרובה לביתי והזמנתי 100 לדים 3 מ"מ כחולים UB ב 4 לאחד וככה יש לי פול לדים בלי מחיר מופקע של 10 שקל ללד.

הבעיה היא רק שהדראמל הלך ...... (של היונדאי) :'( :'( :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הזמן זה נהפך ל 80 .... (פד זוהר גדול שזה מינימום 8 לדים+כמה לניסויים קטנים +קצת תאורה מגניבה לחדר)

וגם זה כדאי באיזה מקום כי זה לא מתקלקל כמו אוכל ולא קורה לזה כלום ואזה זול בטירוף יחיסית למחיר אם תקנה ביחידים..

וגם אתה יכול למכור לחבר'ה ולעשות טיפה כסף..... 8) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...