לוח אם יכול להגביל פיזית כרטיס מסך רחב? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם יכול להגביל פיזית כרטיס מסך רחב?

amit14

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשותי לוח אם prime b350m e.

האם יכול להיות שהחיבור שמצורף בתמונה יכול להגביל פיזית כרטיס מסך שתופס שלושה סלוטים?

(כרגע יש לי אחד שתופס רק שניים)
זה נראה שהוא יושב בדיוק מול הסלוט השלישי..בעצם..כל החיבורים יושבים בגובה הזה..כולל הsata
האם זה באמת עלול להגביל,או שהכרטיסים בנויים כך שהקירור בולט קצת מהלוח וככה נוצר מרווח שזה לא יפריע?

תודה מראש.

prime.JPG

IMG_20180926_204917.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שסימנת בעיגול לא יגביל. מבחינת חיבורי הSATA, הם לא ימנעו ממך להתקין כרטיס, אבל ייתכן שהכרטיס יחסום אותם ולא תוכל לגשת אליהם, או שתצטרך כבל SATA בזווית 90 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! 

רק שים לב לתמונה ששלחתי של הלוח שיושב בתוך המארז שלי,  נראה שזה כן מגביל.. בטח החיבור שיושב במאונך.. נניח שאותו אני יכול לנתק.. האחרים עדיין מגבילים.. 

חיבור 90 מעחות אמור לפתור את זה? כי נראה שהם עדיין יבלטו.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה תלוי בקירור הספציפי, לדעתי. רובם משאירים מעט מקום בינם לבין הלוח, וחלקם משאירים אקסטרה מקום בפינות. אני מסתכל למשל בPalit 1070Ti Jetstream שיש לי, ונראה שעם כזה יכול להיות לך מספיק מקום לכבל האודיו, ואולי גם לחיבור SATA ב90 מעלות, אבל לא בטוח.

כרטיסי מסך מפלצתיים הם סטייה פסיכופטית כבדה, ואני שונא אותם. כנראה היה לי התקף סכיזופרניה, כי אחרת אני לא יכול להסביר איך נתקעתי עם הGTX 1070Ti. :)

מה שכן, זה מלמד אותך למה כדאי לפעמים להשקיע בלוח אם נורמלי. זה לא הגיוני ללכת על כרטיס מסך מפלצת בשביל לתקוע אותו על לוח מצ'וקמק. עם הלוח הנוכחי שלך - תישאר עם כרטיסים שתופסים לכל היותר שני סלוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...