X800XT PLATINUM VS. GE-FORCE 6800 ULTRA - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X800XT PLATINUM VS. GE-FORCE 6800 ULTRA

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

v6800U לקח כאן ובגדול לדעתי , מכיוון שכמו שATI עשתה בדור הקודם , הוא משלב ביצועים עם איכות ללא פשרות...

ועוד מעט גם יצא 6800UE , זה יהיה עוד יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

v6800U לקח כאן ובגדול לדעתי , מכיוון שכמו שATI עשתה בדור הקודם , הוא משלב ביצועים עם איכות ללא פשרות...

ועוד מעט גם יצא 6800UE , זה יהיה עוד יותר טוב!

הם ביטלו את הכרטיס הזה...

כרגע, הULTRA זה הכרטיס החזק ביותר בסדרת "6" של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טמטום לייחס כעת ל Shader 3.0 חשיבות, עד שייצאו כותרים שתומכים בו, Ati כבר יתנו מענה... מה שגם הג'יפורס מאבד מכוחו יותר ויותר ככל שמטפסים ברזולוציה.

הקניה החכמה ביותר היא ה X800Pro, המציג ביצועים מדהימים, במחיר מתקבל על הדעת (יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא... הסטיגמה שGFX קיבלו מביאה לנטיה של אנשים כלפי ATI.

אבל בסך הכל זה בחירה אישית. אני הייתי הולך על ה6800U מבחינת איכות התמונה...

אני לא מחפש FPS גבוה מ50 במחשקים על רזולוציות 1024X1280+.

ואם זה משתלב עם איכות תמונה אז זו היא הבחירה שלי... וכל מי שרוצה 100FPS כי זה הרבה, אז הוא צריך לחשוב קצת על ה+ים וה-סים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RE-cap.

תהנו,

http://puremhz.com:3146/showthread.php?t=821

אפשר לראות כי הX800xt לוקח יפה מאוד, הוא מנצח ב80% במבחני הdirectx9 , לאומת זאת הגיפורס 6u לוקח במשחקי הOPENGL , בסך הכל ה- x800xt מנצח פה...

אוף מה זה השטויות האלה!!!

"Current Score:

ATI RADEON X800 XT Platinum Edition: 15

nVidia 6800 Ultra: 11"

זה לא ממש לא 80%.. עוד דוגמא לסטיגמה טהורה ונטיה לכיוון של ATI אפילו בשקר (או טעות.. שום דבר אישי נגדך! אבל זאת דוגמא נהדרת).

נכון ATI נצחה ברוב אבל איפה שהיא נצחה זה היה נצחון "כובש" של מ0.5FPS עד ל4FPS מקסימום, ועוד 2 נצחונות של 30FPS.

איפה שNVIDIA נצחה זה היה נצחון של עד 40FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר שאפשר להגיד , אם כרטיס כלשהוא מוביל בפריים או שתיים , זה הבדל מינורי , שאין להתחשב בו , פעם זה ינצח ופעם זה , אם זה מעל 5פריימים , כבר צריך לייחס לזה חשיבות של יותר טוב/פחות טוב...

וכל הפאנבויז של ATI , תפסיקו כבר להתלהב... , ה6800U לוקח כאן , אומנם באמת שלא בהבדל גדול , אבל הוא לוקח... , מכיוון שהוא הפעם זה שמציג את הביצועים השווים(בידיוק כמו של ATI , ולפעמים אף יותר טובים) ואת האיכות היותר טובה...

אנשים , צריך לקנות את מה שיותר משתלם/טוב , ולא את מה שאתם יענו מעריצים/מכירים יותר טוב... , קחו דוגמא אינטל וAMD...

גם לי יש כרטיס של ATI , זה לא אומר שאני שולל את , מה שחשוב זה הדגם , המוצר עצמו , ולא מה השם שלו , אלא מה אתה מקבל בתמורה לכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שיחקו שם ברזולוציות 2000*2000 + (שחכתי את המספר המדויק) ...

נו באמת,מי משחק ברזולוציות כאלה?

לא בדיוק , יש 2 גירסאות של המשחק , אחד עם רזולוציה גבוהה וחאד עם נמוכה מאוד והרבה פחות פוליגונים , יש להם תוכנה מיוחדת שמשווה בין 2 הרזולוציות ומתקבל משחק עם יחסית מספר בינוני של פוליגונים ואיכות מדהימה , שנותנת קצב פריימים טוב. בקיצור אני לא בטוח אם הרזולוציות האלה נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר שאפשר להגיד , אם כרטיס כלשהוא מוביל בפריים או שתיים , זה הבדל מינורי , שאין להתחשב בו , פעם זה ינצח ופעם זה , אם זה מעל 5פריימים , כבר צריך לייחס לזה חשיבות של יותר טוב/פחות טוב...

וכל הפאנבויז של ATI , תפסיקו כבר להתלהב... , ה6800U לוקח כאן , אומנם באמת שלא בהבדל גדול , אבל הוא לוקח... , מכיוון שהוא הפעם זה שמציג את הביצועים השווים(בידיוק כמו של ATI , ולפעמים אף יותר טובים) ואת האיכות היותר טובה...

אנשים , צריך לקנות את מה שיותר משתלם/טוב , ולא את מה שאתם יענו מעריצים/מכירים יותר טוב... , קחו דוגמא אינטל וAMD...

גם לי יש כרטיס של ATI , זה לא אומר שאני שולל את , מה שחשוב זה הדגם , המוצר עצמו , ולא מה השם שלו , אלא מה אתה מקבל בתמורה לכסף שלך.

סטינגר אני אוהב אותך, אני רוצה שתיהיה אישתי.

לי יש 5 כרטיסי אטי, למה? כי הם עולים על כל הכרטיסים המקבילים מצד , הן באיכות התמונה והן בביצועים.

וכמה שאני מעריץ את אטי על היכולות שלהם ועל העליונות שלהם בדורות הקודמים למרות מצבם בשוק, אני לא שולל את .

תפסיקו להאחז בסטיגמה תחשבו באופן ליברלי ונטרלי.

בסופו של דבר לכם זה יתרום עם קנייתם של כרטיסי שמצדיקים את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...